Biz Kimiz ?

Biz Kimiz?

Yiğit Transİstanbul Nakliyeciler alanında faaliyet gösteren, Liftli kamyonet Nakliye, Yeni teknolojik sistemlerle yeniden inşa ettiğimiz nakliyecilik sektöründe şehir içi ve şehir dışı yük taşımacılığında müşterilerine hız ve güven vadeden bir firmadır. Güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Yiğit Trans Kamyonet, kısa sürede modern, işlevsel lojistiğin markası haline geldi. 2000 yılından beri faaliyet veren şirketimiz İstanbul Nakliyeciler arasında yönetimi (Liftli Kamyon ve Yiğit Trans olarak.) tarafından desteklenen “Liftli Kamyon” uygulamalı ve web siteside bu yönde bir nakliyat firmasıdır. Şehir içi dağıtım ve şehirler arası nakliyat sisteminde var olan standartların üzerinde bir kalitede yeni bir anlayış ve teknoloji ile sektörde faaliyet gösteren Lojistik Hizmetlerini yeniden inşa etmekteyiz. İstanbul Nakliyat ve Liftli Kamyon kurumsal desteği ve Tecrübesiyle bireylere, üreticilere, Üniversite ve Akademik kurumlara, Kamu kurumlarına ve özel sektörlere, yenilikçi iş alanlarına ve esnafa, sanayi ve ticaret erbabına ve lojistik depolarına taşıma ve nakliyat maliyetleri düşürülmüş güvenli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca depolama ve araç kiralama hizmetlerimizin yanı sıra, ticari araçların park, trafik ve tedarik sorunlarında çözümler sunuyoruz. Bu bağlamda Liftli Kamyon ( Yiğit Trans ) Yeni teknolojik sistemlerle yeniden inşa ettiğimiz nakliyecilik sektöründe müşterilerine hız ve güven vadeden tek firmadır. Güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılık sloganı ile çıktığımız bu yolda iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturan Yiğit Trans, kısa sürede modern, işlevsel lojistiğin markası haline geldi.

İletişim adreslerinden bizlere ulaşarak bu konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Her taşıma ve nakliye konusunda bizden bilgi alabilirsiniz…

Liftli Kamyon ; Araç park ve bakım alanlarında geri dönüşüm ve atık malzemeler sistem dâhilinde değerlendirmektedir. Çevre Dostu Yiğit Trans Ekibi ile bize ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir.

Güvenli, Hızlı ve Ekonomik Lojistik hizmetlerini geliştirmek, şehirde yaşamı daha kolay bir hale getirmek, uluslararası düzeyde İpek yolu Ruhunu Canlandırmayı Hizmet politikası olarak benimsemiştir.

Bizi arayın size hemen yardımcı olalım. Profesyonel ekibimiz eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere ulaştıracaktır…