Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile Türkiyenin hangi ilinde olursanız olun istediğiniz yerden diğer taşıma alanına eşyalarınız sorunsuz olarak taşınacaktır. Yiğit Trans nakliyat ile hizmetimiz profesyonel olarak yapılıp eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat ; Karayolu taşımacılığı alanında tecrübeli olan güvenilir bir lojistik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yiğit Trans Lojistik olarak farklı sektörlerden çok sayıda firmaya yurtiçi ve liftli kamyon kiralama hizmeti verdik, size de hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Taşıma yaptığımız tüm Türkiye ve   AB normlarına uygun zengin araç filomuzla her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamız liftli araç kiralama sektöründe isim yapmış, müşteri memnuniyetini sağlamış sayılı nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Nakliyesini üstlendiğimiz bütün ürünler sigorta ettirilmekte ve sigorta şirketlerinin ödemeyi kabul ettiği şartlar dahilindeki her türlü hasarın bedeli tazmin edilebilmektedir. Araç filomuzu uydu takip sistemi aracılığıyla 24 saat izlemekte, müşterilerimizi diledikleri zaman yüklerinin konumu hakkında bilgilendirmekteyiz. İşimizle ilgili etik kuralların uygulanması konusundaki titizliğimize de güvenebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...