Hakkımızda

Liftli Kamyon

Babadan ve dededen gelen tecrübeleri pekiştirerek kurduğumuz, Trans Nakliyat firması ilk günden beri özenle ve güvenle faaliyet göstermektedir. Firmamız ülke çapında Liftli Taşımacılık, Liftli kamyon taşımacılığı dalında öncü olma özelliğini taşıyor. Ayrıca   Turizm, Kongre ve Ses Işık Dekor taşımacılığı hizmetinin yanı sıra Tiyatro, Konser ve benzeri kültür sanat organizasyonlarının turne taşımacılığında  faaliyet alanlarımız içinde yer alıyor.Birçok dalda profesyonel olarak liftli taşıma işlemleri sağlamaktadır.

  Sektöründe öncü olma niteliğini sürekli koruyan firmamız tüm taşımacılık alanlarında örnek bir performans göstermiştir. İşin risklerini minimuma indirerek güvenliği ön plana alan firmamızın hedefleri içinde 21.yüzyılda Türkiye’nin en iyi  taşınma hizmeti ve liftli kamyon, liftli taşımacılık veren firması yer alıyor.

  Firmamız ait araçlarımız her garaja geldiklerinde  bir bakım ve kontrolden geçirilmektedir.  Firmamıza ait olan sanayi sitesinde firmamıza ait güvenliği olan depomuzda malzemeleriniz depolama hizmeti verilmektedir. Yada eşyalarınız direk olarak istediğinz adrese teslim edilmektedir. Taşımacılık için kullandığımız araçların önemli bir bölümü araç takip (GPRS) sistemi , kapalı kasa ,  ve bütün araçlarımızda LİFT bulunmaktadır ve özel otoparkımızda muhafaza edilmektedir.

  K1 ve K3 yetki belgeli küçük, orta ve büyük araçlardan oluşan yeni bir araç filomuz bulunuyor. Araçlarımızın tümü kazalarda oluşacak hasarlara karşı sigortalıdır. Şoförlerimiz alanlarının uzmanı profesyonellerden oluşmakta, SSK ve Ferdi kaza sigortaları bulunmaktadır. Bu işte profesyonellik eşya taşımaktan, araçlarımıza ve belgelerimize kadar dayanmaktadır…

Liftli Kamyon Taşımacılığı – Trans Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri…