Liftli Kamyon Taşıma

Liftli Kamyon Taşıma

Liftli Kamyon ; Yiğit Trans olarak Liftli Kamyon Hizmetimiz bulunmaktadır. Lifli Kamyon Taşımakla avantajınız ton ağırlıklı eşyalarınız vinç ve forklift’e ücreti ödemeden gerçekleştirilir.

Liftli Kamyonlarımızı Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Kiraya verilir.
Taşınan Eşya ve Malzemeler firmamız tarafından sigortalıdır.

2 Tona Kadar Yükleriniz Vinc ve Forklifte Gerek Olmadan Hidrolik Liftli Kamyon ve Kamyonetlerimizle Araçlarımızda Bulunan Transpalet Marifeti ile Yüklenilir. Gideceğiniz yere sigortalı olarak teslim edilir. Avantajları: Yüklemek için Vinç ve Forklife ücreti ödemezsiniz. İndirmek içinde Vinç ve Forklife ücreti ödenmez. Sadece kamyon nakliyat ücreti ile yüklerinizi göndermiş olursunuz. Araçlarımızda Araç Takip Sistemi sayesinde Aracın Hızını Ve Konumunu anlık olarak izlenebilmektedir.

Günümüzün hızla ilerleyip yenilenen dünyasında nakliye firmaları sektördeki gelişmelerin gerisinde kalmamak durumundadırlar. Firma olarak gerek liftli taşımacılık, gerek soğuk taşımacılık ve gerekse hizmet verdiğimiz diğer alanlarda en iyi isimler arasındayız ve bu durumu devam ettirmekte kararlıyız. Bunun için sektörümüzdeki yeniliklerin her zaman takipçisiyiz. Sekron Lojistik’in nakliye fiyatları ve hizmetleri hakkında fikir edinmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...