0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Kamyonet

 Liftli kamyonet temin sürecinde direkt olarak firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Bu alanda herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için tüm araçlarımızın gerekli denetimlerden ve kontrollerden geçirildiği de eklenmelidir. Piyasada nakliye işi ile uğraşan diğer firmalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman sistemimizin bu alanda ne derece nitelikli ve kullanıcı dostu olduğunu da anında görebilirsiniz. Lojistik alanında meydana gelen tüm gelişmeleri birinci elden incelemeye devam ediyoruz. Global manada meydana gelen tüm yeniliklerden firmamız aracılığı ile faydalanabilirisiniz.

Liftli Kamyonet Kullanımı Hangi Kolaylıkları Beraberinde Getiriyor?

Liftli kamyonet kullanım aşaması nakliye işlemlerinin çok pratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını mümkün kılıyor. Bu alanda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeden eşyaların araca yüklenmesi sağlanıyor. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında paletler kullanılmaktadır. Paletlere gerekli olan yerleştirme adımı tamamlandıktan sonra araca alınır. Bu alanda hızın oldukça fazla arttığı ve nakliye işlemlerinin de daha kolay bir hale geldiği görülüyor.

Eşyaların sarsılma ya da bir aksaklık sonucunda devrilme ya da hasar görme durumu ile karşılaşmaması için spanzet adı da verilen kayışlar ile sabitleme işlemi tamamlanıyor. Sizin teslim ettiğinizi eşyaların tek bir hasar dahi almadan tarafımıza gönderilmesi için gerekli olan tüm önlemler alınıyor. En kısa sürede iş gücünü minimum seviyeye çekerek erişim adımlarını tamamlayabilirsiniz. Acarsoy Nakliyat olarak taşımacılık kapsamında hız ve güvenilirlik bizim için en temel seçenekler arasında bulunuyor.

Liftli İşlemler Sayesinde Çok Katlı Binalara Taşımacılık Daha Kolay!

Liftli kamyonet kullanımının yanı sıra eşyaların üst katlara gönderilmesi durumunda kişilerin direkt olarak güç tasarrufu ve zaman tasarrufu yaparak süreci tamamlamaları mümkün kılınıyor. Asansörlü taşımacılığın en dar sokaklarda dahi sorunsuz şekilde uygulanması için gerekli olan tüm teknik teçhizat edinilmiştir.

Sorun yaşamamak için doğru noktada bulunuyorsunuz. Liftli işlemler sayesinde taşımacılık konusunda hem zarar oluşma olasılığını en aza indirebilirsiniz. Hem de eşyaların en seri şekilde istenen alana nakledilmesini mümkün kılabilirsiniz. Piyasada asansörlü şekilde hizmet veren firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman kalite bakımından ne derece yüksek bir seviye sunduğumuzu ve aynı zamanda ücret aralığımızın da ne derece düşük olduğunu görebilirsiniz.

Nakliye Aşamasında Hangi Kriterlere Dikkat Ediyoruz?

Liftli kamyonet ve diğer tüm teknik aksamlar kullanıcı olarak oluşturduğumuz lojistik sisteminde dikkate aldığımız temel hususlar;

·         Nakil aşamasında eşyaların sorunsuz bir biçimde tarafınıza iletilmesi ve hedef noktasına ulaştırılması en temel önceliğimizidir.

·         Size verilen tahmini teslim zamanında kesinlikle tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. Direkt olarak istenen zaman aralığında eşyanızın iletilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

·         Nakliye sürecinde eşyaların zarar görmesi durumunda gerekli olan sigortalama adımları da yerine gelecektir. Bu sigortalama adımları sayesinde hasarın maddi karşılığının alınacağından da emin olabilirsiniz.

Nakliye alanında sizin özel olarak dikkat edilmesini istediğiniz bir nokta bulunuyorsa bu hususları da temsilcilerimize iletebilirsiniz. Sizin isteklerinizi bizim her zaman önceliğimiz olacaktır.

Sigortalı Taşımacılık Güven Veriyor!

Taşımacılık aşamasında sigortalı bir yaklaşım benimsedik. Bu nedenle taşımacılık ve nakletme süreci ile alakalı eşyalarda bir hasar meydana geldiği zaman bu hasarın giderilmesi için gerekli olan tüm önlemler direkt olarak sigorta eksperi tarafından alınacaktır. Tarafınız herhangi bir maddi kayba uğradıysa bu kaybın giderilmesi için de uygun alt yapının hazırlanması sağlanıyor. Müşterilerimizin herhangi bir sebep ile mağdur edilmemesi adına gerekli olan tüm önlemleri sorunsuz bir biçimde almış bulunuyoruz.

Hangi Lojistik Alanlarında Hizmet Veriyoruz?

Nakliye sektöründe sadece evden eve taşımacılık yapmıyoruz. Bunun dışında firma olarak muntazam bir çizgiye sahip olduğumuz diğer alanlar da mevcut;

·         ATM taşımacılığı

·         BTM taşımacılığı

·         İstanbul içi piyano taşımacılığı

·         Kurumsal taşımacılık

·         Frigo sistemli nakliye

En kısa süre içerisinde tüm bu hususlar ile alakalı olarak anlık şekilde veri elde edebilirsiniz. Lojistik sektörü ile alakalı ya da firmamızın verimliliği bağlamında sorularınız olursa konusunda uzman olan temsilcilerimizden anında bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Ümraniye Nakliyeci
    Ümraniye Nakliyeci: Acarsoy Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık Günümüzde ev veya ofis taşımacılığına ihtiyaç duyan kişilerin sayısı oldukça fazla. Ancak, taşınma süreci hem yorucu hem de stresli bir süreçtir. Bu süreçte en büyük yardımcınız ise doğru bir n
  • Frigolu Taşıma
  • Sakarya Parça Eşya Taşıma Firması
    Sakarya Parça Eşya Taşıma Firması aramalarınızda rastladığınız ACARSOY NAKLİYAT´dan en iyi fiyatları alabilirsiniz.
0532 477 88 59
0532 477 88 59