0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Asansörlü Kamyon

Müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet odaklı çalışmakta olan firmamız, Asansörlü kamyon aracılığıyla hızlı taşımacılık ve koordinasyon alanında tecrübe kazanmıştır. Evden eve nakliye hizmetinden, taşıma araçları kiralamaya kadar geniş bir hizmet anlayışı olan Acarsoy firmamız, bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren profesyonel bir hizmet vermek için öncelikle sitemiz üzerinden teklif vererek, fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Türkiye’nin birçok yerine hizmet taşıdığımız firmamız, evden eve nakliye hizmetinde planlı ve programlı bir çalışma disiplinine sahiptir. Bizim için zaman hayatın en önemli parçası olarak, müşterilerimize kazandırmamız gereken bir noktadadır. Bu nedenle her zaman ekspertiz hizmeti sunar, evinizdeki eşyaların nasıl taşınması gerektiğine dair fikir sahibi oluruz. Asansörlü taşımacılık İstanbul şehir içi ve şehirler arası taşımacılık için firmamız, bakımlı ve profesyonel depolama araçları kullanmaktadır.
Hizmet araçlarımız asansörlü araçlar olarak, kısa zamanda taşıma işlemi yapmak için yüksek katlı binalarda apartmanın dış cephesinden eşyaların çıkartılmasını sağlar, bu sırada sarsılma ya da düşme gibi problemler yaşanmaz. Güvenli ve hasarsız bir taşımacılık için her zaman profesyonel ve her zaman tedbirli olmaya özen gösteririz.

Eviniz Taşınırken Tasarruf Edin

Taşınma işlemleri hem zamanlama açısından hem de mali açıdan masraflı olabilmektedir. Firmamız, hizmetten kısmadan sadece ek masrafları sizlere yansıtmayacak, uygun fiyatlı bir taşımacılık hizmeti sağlayacaktır. Eviniz taşınırken siz de zamandan ve maliyetten tasarruf etmenin keyfine varacaksınız. Bunu nasıl mı yapacağız?

Neden Uygun Fiyatlı Nakliye Yapabiliyoruz?

Öncelikle eşyalarınızın taşınma işlemi asansörlü kamyon aracılığıyla yapacağımız için daha az işçi ve daha hızlı taşımacılık hizmeti vermiş olacağız. Planlı ve programlı bir taşımacılık için ücretsiz Ekspertiz hizmetimizle, evinize önceden gelecek işlerin daha da kısa sürebilmesi için eşya takibi elde edeceğiz. Biz de hem zamandan hem de personelden kısarak tasarruf etmiş olacak, böylece evinizi daha uygun fiyata taşımış olacağız.
♦  Asansörlü araçlarımızla personelden tasarruf ederiz.
♦  Hızlı taşımacılıkla zamandan tasarruf ederiz.
♦  Ekspertiz hizmetimizle stresten hem sizi hem de kendimizi uzak tutarız.
♦  Etrafa zarar vermeden taşınma işlemini gerçekleştiririz.
♦  Eşyalarınıza zarar vermeden taşır, size mali olarak mahcup olmayız.

Şirket Ve Ofis Taşımacılığı İçin Teklif Alın

Ofis ve şirket taşımacılığında uygun fiyatlı bir taşımacılık için müşterilerimizin önceliklerine önem vermekteyiz. Şehir içi taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla sitemiz üzerinden iletişim kurarak, taşınma işleminde fiyat alabilirsiniz.
Size verdiğimiz teklifler ortalama bir fiyat fikri edinmenizi sağlayacağı gibi karşılaştırma da yapabilmenizi sağlayacaktır. Firmanızın koordine bir şekilde taşınmasını sağlayacak, departmanlara göre düzenli kolileme işlemi yapan personelimiz, eşyalarınız kaybolmadan kısa zamanda depolama araçlarına yerleştirilmesini sağlayacaktır. Şirket ve ofis taşımacılığında hız ve disiplin bizim için öncelikli olan çalışma kurallarımızdan biridir.

Birlikte Tasarruf Edelim!

Yılların verdiği tecrübeyle taşımacılık alanında hızın ve disiplinin maliyet açısından çok daha uygun olduğunu gözlemledik. Özellikle az personel ve çok işlevsel asansörlü kamyon sayesinde işlerimiz hızlandı, çalışanlarımız daha çabuk organize olabildi. Aynı zamanda müşterilerimiz hızlı ve hasarsız taşımacılık alanında bizimle çalışmaktan memnun bir şekilde ayrıldı. Bu alanda verdiğimiz hizmette biz mutlu oldukça, müşterilerimizin de hizmetlerimizden memnun kaldığını gördük. Bu nedenle her zaman…
♦ Ücretsiz ekspertiz hizmeti
♦ Asansörlü taşımacılık
♦ Asansörlü araç kiralama hizmeti
♦ Paketleme hizmeti
♦ Montaj ve demontaj hizmeti
♦ Depolama hizmeti
♦ Özel eşyaların taşınması
 Alanlarında kendimizi geliştirdik, tecrübe sahibi olduk ve birlikte tasarruf ederek hem sizleri hem de kendimizi gereksiz yere yormadık. Acarsoy firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için siz de telefon faturanızdan tasarruf ederek, sitemiz üzerinden teklif al butonu sayesinde iletişim kurabilir, hem nakliyat hem de asansörlü kamyon kiralama fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 

Paketleme Hizmetimiz

Ev, ofis ve özel eşya taşımacılığında adresinize gelerek eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesini sağlayacak, böylelikle hasar olma ihtimalini minimuma indireceğiniz. Firmamız, kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleriyle eşyaların yapısına göre güzel bir şekilde paketleme yapmaktadır. Uygun fiyatlı taşımacılık hizmetimiz, eşyalarınızın paketlenmesi ve asansörlü taşımacılık İstanbul alanında hızla taşınması için en iyi şekilde çalışacaktır. Eşyalarınızın paketlenmesi, asansörlü araçlarımızla depolanması ve yeni adresinize teslim edilmesi için bizimle iletişim kurabilir, kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 

Montaj Ve Demontaj Hizmetimiz

Eşyalarınızın eski evinizden sökülmesi ve sağlam bir şekilde depolanması için çalışmakta olan firmamız, montaj ustalarıyla birlikte hizmet vermektedir. İşinin ehli olan ustalarımız, evinizdeki ya da iş yerinizdeki klima, yatak ve diğer montajlı eşyalarının sökülerek depo aracına indirilmesini sağlayacaktır. Eşyaların sökülme şeklerini doğaçlama bir şekilde değil, makine ya da mobilyanın yapısına göre anlayan çalışanlarla çalışmak, hem sizi hem de firmamızı zahmetli bir işten kurtaracaktır.
Yeni adresinizde de montaj yapacak olan firmamız, düzenli bir şekilde eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlayacaktır. Kaliteli, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanmak için firmamızın web sitesinden teklif alabilir, dilerseniz direkt arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Özel Eşya Taşımacılığında Bir İlk

Özel eşya taşımacılığında firmamız öncelikle eşyanızın boyut ve en ölçülerini alacak, kısa zamanda depolama aracına yönlendirmeyi hedefleyecektir. Sadece özel eşyanız için ayarlanmış olan depolama aracımız, kırılma ya da çizilme durumlarına karşı yumuşak materyallerle korunmaktadır.
Piyano gibi ağır ve hassas olan müzik aletlerinden, bilardo masasına kadar çok daha ağır olan eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınması için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık İstanbul alanında hizmet vermekte olan firmamız, eşyalarınızın adresinizden kısa zamanda çıkartılmasını ve kolay bir şekilde depolanmasını sağlayacaktır. Özenli ve özel eşya taşımacılık hizmetimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Asansörlü Kamyon Kiralama Hizmetimiz

Asansörlü kamyon kiralama hizmetimiz, taşımacılık alanında nakliye araçlarına ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren adresinize teslim edilecektir. Firmamız, periyodik bakımı yapılan, özenli bir şekilde temizlenen nakliye araçlarımızı kiralamanız için site üzerinden teklif alabileceğiniz bir platform oluşturmuştur. Asansörlü kamyon ve nakliye aracı kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Sigortalı ve bakımlı asansörlü araçlarımız, sizi yarı yolda bırakmayacak işinizi tam zamanlı yapmanıza yardımcı olacaktır. Dünyanın en iyi markalarıyla çalışmakta olan asansörlü araç kiralama firmamız, inşaat alanından diğer taşımacılık gereken çalışma sahalarına hizmet vererek işlerinizin garantili bir şekilde ilerlemesine destek olacaktır.

Fuar Ve Stand Taşıma Araçlarımız

Fuar ve stand alanında hizmet almak için firmamızla görüşebileceğiniz gibi dilerseniz sadece taşıma araçlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Fuar ve organizasyon taşımacılığında kiralayabileceğiniz nakliye araçlarımız hem asansörlü olarak hem de forkliftli kamyon özelliklerine sahip olarak kısa zamanda işlerinizin bitmesine yardımcı olacaktır.
Kaliteli ve profesyonel bir asansörlü kamyon kiralama hizmeti almak istiyorsanız, firmamızın periyodik bakımı yapılmış araçlarına güvenebileceğiniz gibi nakliye hizmeti için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır bu alanda tecrübe kazanmış olan Acarsoy firmamız bireysel ve kurumsal müşterilerimizin taşınma işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamak için her zaman organize çalışmaya özen göstermiştir. Bizi tercih edin siz de hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59