0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Atm ve Btm Taşıma

Atm ve Btm taşıma işlemleri sırasında mekanik sistemin zarar görmemesi adına oldukça dikkatli bir süreç benimsenmelidir. Siz de en kısa süre içerisinde firmamız ile iletişime geçerek bu nitelikli cihazların istenilen alana nakledilmesi ile alakalı ilk adımı atabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir biçimde taşıma adımlarının tamamlanması için doğru noktada bulunuyorsunuz. Acarsoy olarak Atm cihazlarının taşınması ile alakalı tekinliğimizi belgeleyen sertifikalara da sahibiz. Bu taşıma aşamasının kusursuz bir biçimde tamamlanmasını isteyen kişilerin firmamıza muhakkak şans vermesi gerekiyor.

Kıymetli Sistem Taşımacılığı

Atm taşımacılığı kapsamında genel bilişim teknolojisine zarar verilmemesi ve kurumsal manada herhangi bir aksaklığın meydana gelmemesi için özel bir çaba sarf edilmektedir. Bu alanda sorunsuz bir biçimde erişim adımının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Daha öncesinde firmamız ile iş birliği yapan kurumsal firmalara bakıldığı zaman bu bağlamda da sorunsuz bir biçimde fikir sahibi olabilirsiniz. Firmamız hakkında yapılan dönütlerin ne derece olumlu olduğunu fark ettiğiniz zaman siz de genel güvenlik hakkında fikir sahibi olacaksınız.
Atm nakliyesi kapsamında yer ve zaman konusunda gerekli randevular alındıktan hemen sonra gerekli olan alt yapı oluşturulacaktır. Bu tür kıymetli unsurların taşınması ile alakalı olarak herhangi bir şekilde spontane işlem gerçekleştirilmediğinin de belirtilmesi gerekiyor. Sürecin sorunsuz şekilde tamamlanması için uygun alt yapı kapsamlı bir biçimde oluşturulmuştur. Taşıma talebinizi bildirirken randevu alma süreci ile alakalı da detayları dile getirmelisiniz. Anlaşmaya varılan yer ve zaman kapsamında gerekli olan tüm teçhizat ile beraber gerekli taşıma adımları tamamlanacaktır.

Nitelikli Nakliye Süreci

Btm nakliyatı kapsamında atılan tüm adımların firmamızın nakliye alanında sertifikalara sahip olan ekibi tarafından şekillendirileceğinin de belirtilmesi gerekmektedir. Nakliye süreci bağlamında aklınıza takılan hususlar olursa direkt olarak alanında uzman olan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

♦  Taşınacak olan ürünlerin nakliyesine kurumsal manada izin veren bir belgenin bulunması gerekmektedir bu alanda onaylı olmayan materyallerin taşınması konusunda firmamızın herhangi bir hizmet sunmayacağı da ayrıca belirtilmelidir.

♦ Uluslar arası ve ulusal manada taşıma aşamasında kişilerin kesinlikle hukuki bağlamda gerekli olan tüm desteği alması gerekmektedir. Bu alanda belgeleri ile alakalı eksiklikleri olan kişiler ile firmamızın kesinlikle iş birliği yapmayacağının da ayrıca vurgulanması gerekiyor. Hukuki prosedürlere tam uyumluluğun firmamız için önemli bir kriter olduğu belirtilmelidir.

Bu detaylara bakıldığı zaman genel sistem verimliliği ile alakalı ne derece yüksek bir memnuniyetin kendini gösterdiği daha net bir biçimde anlaşılmaktadır.

Profesyonel Hizmet Akışı

Atm taşıma yerleştirme işlemleri sırasında sadece profesyonel olarak eğitim görmüş olan ekibimizin hizmet verdiği fark edilmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde nitelikli bir biçimde erişim sağlamak isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Acarsoy Nakliyat olarak bu alanda piyasada en nitelikli şekilde hizmet veren ve göz kamaştıran kadromuz ile bir adım ön plana çıkmaktayız. Siz de anlık olarak iletişim kurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevunun oluşturulduğu gün ve saatte uygun olan araçlar ve profesyonel bir ekip ile süreç tamamlanacaktır.
Taşınacak olan materyallerin kıymetli yapısı ile alakalı herhangi bir zararın oluşturulmaması için teknoloji ile iç içe olan bu sistemden faydalanmalısınız. Özellikle garantili bir biçimde hizmet verdiğimiz için ATM ve BTM cihazlarında herhangi bir aksaklık meydana gelmeden belirtilen alana kurulması ile alakalı destek sunulacaktır. Taşıma işlemleri sırasında dilerseniz ekibimizin yanında olacak bir görevli de atayabilirsiniz. Bu şekilde genel sürecin takip edilme aşaması da tamamlanmış olacaktır.

Şehirlerarası Hizmet Veriliyor Mu?

Şehirlerarası Atm taşıma işlemleri sırasında firmalar arasında kıyaslama yapıldığı zaman firmamızın bu noktada ne derece nitelikli bir alt yapının geçerli olduğu net bir biçimde fark edilmektedir. Sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirlerarası aktarmalarda ve kurulum aşamasında da gerekli olan desteği veriyoruz.
Bu alanda firmamız ile iletişim kurmuş olan müşterilerimizin yorumlarına bakıldığı zaman özellikle firmamızın zamanlama konusunda ne dere hassas olduğunu görebilirsiniz. Tüm değişkenler göz önünde bulundurularak şehirlerarası taşıma adımlarının en nitelikli şekilde tamamlanması için uygun ortam hazırlanmıştır. Firmamız ile alakalı siz de yorumlarınızı dile getirmelisiniz. Bu şekilde hizmet çizgimizde oluşturulacak olan revizyon kapsamında siz de söz sahibi olabilirsiniz.

Son Teknoloji Aksamlar!

Atm ve Btm taşıma işlemleri ile alakalı olarak ortaya koyulan hizmet çizgisinin son teknoloji olduğu da belirtilmelidir. Sadece ulusal gelişmeleri değil aynı zamanda global manada bu alanda meydana gelen gelişmeleri de sorunsuz bir biçimde takip etmekteyiz. Ekibimizin ku8lalnmış olduğu teknik aksamların her birinin güvenilirliği ve teknolojik yapısı ile hata oranını sıfıra indirdiği de belirtilmelidir.
Atm taşımacılığı kapsamında bu cihazların teknik aksamlarına tek bir zarar gelmesinin dahi direkt olarak önüne geçilmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde iletişim numaralarımız üzerinden firmamız ile iletişim kurarak sorularınıza yanıt bulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Atm taşımacılığı sizin için yüksek verimliliğin adreslerinden biri olacaktır. Son teknoloji aksamlar sizin için de nitelikli taşımacılığın en temel unsurlarından biri olacaktır.
Bu cihazların taşıma işlemleri sırasında firmamızdan kaynaklanan herhangi bir aksaklık meydana gelmesi durumunda taşıma sigortasının gerekli olan tüm desteği sorunsuz bir biçimde tarafınıza ileteceğinin de ayrıca altı çizilmelidir. En kısa sürede zararın sıfırlanması için çaba sarf edilecektir. Şuana kadar yapmış olduğumuz taşıma misyonlarına bakıldığı zaman ortaya bu tür bir zarar çıkaracak durumun meydana gelmediğini de net bir biçimde görebilirsiniz.

Bankalar ile İş Birliği İçerisinde Kurumsal Hizmet Çizgisi

Atm nakliyesi kapsamında firmalar ile iş birliği kurmadan önce ne derece kurumsal bir yapının geçerli olduğu ile alakalı inceleme yapmanız gerekmektedir. Firmamızın senelerin verdiği tecrübe ve eğitimli uzman kadro ile kurumsal taşıma işlemi denildiği zaman akla gelen ilk seçenek olduğu net şekilde görülmektedir. Siz de kurumsal ve nitelikli taşımacılık alanında bir hizmet almak isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz.
Bu alanda her iki tarafın da haklarının korunması için hukuki boyut da sorunsuz şekilde koruma altına alınacaktır. Ödeme işlemleri ile alakalı tüm detayların taşıma işlemlerinin hemen öncesinde belirli dokümanlar ile kesinleştirilmesi temel detaylardandır. Siz de en kısa süre içerisinde firmamız ile iş birliği kurarak süreci şekillendirebilirsiniz. Atm gibi nitelikli ve maddi boyutu da oldukça yüksek olan cihazların taşınma aşamasında dahi gönül rahatlığı ile hiçbir şüphe duymadan erişim aşamasını şekillendirebilirsiniz.

Taşıma Süreci Sigortalı Mıdır?

Btm nakliyatı kapsamında dileyen kişilerin nakliye sigortasından faydalanma imkanı bulunmaktadır. Asıl olarak firmamızın temel politikası bağlamında kişilerin taşıttıkları ürün ne derece değersiz olursa olsun herhangi bir aksaklığa karşı direkt olarak sigorta adımının tamamlanması bizim için temel kriterlerdendir. Bazı kişiler sigortanın gerekli olmadığı yönünde ayrıca beyanda bulunmaktadır. Bu beyan kapsamında da gerekli olan tüm alt yapı şekillendirilecektir.
♦  Müşteri olarak sigorta sözleşmesine eklemek istediğiniz herhangi bir unsur olursa bunu da firmamız ile tartışmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Firmamızın genel hizmet kapasitesinin direkt olarak müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olduğunu siz de görebilirsiniz. Kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek adına en doğru yerde bulunuyorsunuz.
Atm taşıma yerleştirme işlemleri ile alakalı olarak sigortanın yapılması ve sigorta maddelerinin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Hangi durumlarda sigortanın geçerli olduğu ile alakalı net bir biçimde bilgilerin geçerli olmasına dikkat etmelisiniz. En kısa süre içerisinde yüksek verimlilik elde edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Taşıma sürecinin sigortalı olması her iki tarafın da haklarının sorunsuz bir biçimde korunması için bir fırsat olacaktır.

Bakım Onarım Sürecinde Anında Tarafımız ile İletişime Geçin!

Şehirlerarası Atm taşıma işlemlerinin periyodik olarak tekrarlanması gerekmektedir. Bu noktada taşımacılığın temel sebebi cihazların yerinde muayene edilemediği durumlarda banka merkezlerine getirilerek gerekli olan denetimlerin tamamlanmasıdır. Siz de en kısa süre içerisinde periyodik olarak gerçekleştirilecek olan tüm taşıma işlemlerini dile getirebilirsiniz.
Önceden belirlenen bu taşıma işlemleri kapsamında da randevuları öncesinde hazırlama imkanınız da bulunmaktadır. Yoğunluk olan dönemlerde herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına direkt olarak öncesinde bakım onarım süreçlerini dikkate alarak taşımacılık sözleşmelerinin yapılması ve randevuların oluşturulması daha nitelikli olacaktır. Bu alanda toplu bir biçimde hizmet almak isteyen kurumların faydalanacağı taşıma fiyat skalasının daha ekonomik olacağı da fark edilmektedir.
Atm ve Btm taşıma işlemleri sırasında randevu almadan ve temel bir koruyucu sözleşme şekillendirmeden hizmet alınması doğru olmayacaktır. Bu konuda firmamızın kurumsal bakış açısının etkisini net şekilde görebilirsiniz. En kısa süre içerisinde yüksek verimlilik elde etmek isteyen kişiler için özel bir alt yapı oluşturmuş bulunmaktayız. Siz de bu kriterlere ve işlem koşullarına uyum sağlayarak genel süreci şekillendirmelisiniz. Ancak bu şekilde verimliliğimizin ve hizmet kalitemizin tadını çıkarabilirsiniz.

Lift Özelliğine Sahip Olan Araçlardan İstifade Edin!

Atm taşımacılığı kapsamında bunun insan gücü ile kaldırılması ya da sökülmesi mümkün olmayacaktır. Çok daha profesyonel bir etkinin elde edilmesi için lift özelliğine sahip olan cihazların kullanılmasının bu alanda sizin için çok daha nitelikli biri etkiye sahip olacağı da belirtilmelidir. En kısa süre içerisinde lift özelliğine sahip olan araçların kaldırma gücü ve teknik aksamlarından faydalanarak taşımacılık sürecinin daha nitelikli şekilde tamamlanması mümkün kılınacaktır.
Kullanılan cihazlar kadar bu alanda teknik manada görev alan uzmanlarımızın da ne derece nitelikli bir duruşa sahip olduğunu görebilirsiniz. Forklift gibi aksamları kullanan personellerimizin her birinin bu alanda sertifikalı eğitimlerden geçtiği görülmektedir. Ekibimizde alanında yetkin olmayan herhangi bir çalışana yer verilmemektedir. Bu derece nitelikli bir nakliye çizgisinin ortaya koyulmasının en temel sebebi de bu seçkin kadrodur. Seçkin kadromuz hakkında müşterilerimiz yaptıkları yorumlar da ne derece yüksek bir memnuniyetin hakim olduğunu yansıtmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Atm nakliyesi kapsamında kişilerin en kısa süre içerisinde yüksek verimlilik ile kurumsal taşıma işlemlerini tamamlaması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Siz de kısa sürede alanında uzman bir kadro ile iş birliği yapmak isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Müşteri memnuniyeti sizin için verimliliğin temel noktası olacaktır.
Firmamızdan hizmet alma aşamasının hemen sonrasında hangi unsurlar ile alakalı memnun kaldığınızı hangi unsurlar kapsamında şikayetçi olduğunuzu da anında dile getirmelisiniz. Bu şekilde firmamızın memnuniyet seviyesinin artırılması için yapılan revizyonlarda ve gelişim adımlarında sizin de direkt olarak görüşleriniz dikkate alınacaktır. Uygun fiyatlı ve tam manası ile müşteri memnuniyeti üzerine odaklı olan yapılanma üzerinden siz de sorunsuz şekilde istifade etme imkanını yakalayacaksınız.

Ücretlendirme Nasıl Belirlenmektedir?

Btm nakliyatı kapsamında sizden alınacak olan ücretin şu niteliklere göre değişim göstereceği belirtilmelidir;
♦  Taşıma yapılacak olan mesafe
♦  Taşınacak ürün adedi ve ağırlığı
♦   İstenecek olan ek hizmetler
Piyasada aynı alanda hizmet veren diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman bu alanda ne derece nitelikli bir alt yapının hazırlandığı ve uygun fiyat skalasının geçerli olduğunu da fark edebilirsiniz. Hem kullanıcı dostu hem de tam manası ile kurumsal biçimde hizmet almak isteyen kişiler için firmamızın muhteşem bir hizmet politikasına sahip olduğu belirtilmelidir.

Garantili Hizmet!

Atm taşıma yerleştirme işlemleri sırasında tam manası ile garantili bir alt yapı belirlemiş bulunmaktayız. Kullanıma sunulacak olan cihazlarda tek bir teknik aksaklık dahi meydana gelmeden anlık olarak taşıma adımının ve montaj safhasının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Siz de kısa sürede temsilcilerimizi ile iletişime geçerek bu garantili hizmetten sorunsuz şekilde istifade etme imkanını yakalayabilirsiniz.
Bu noktada taşıma sırasında ürünlere herhangi bir zarar geldiği ya da hizmet koşulları ile alakalı aksaklığın yaşandığını fark ederseniz anlık bir biçimde temsilcilerimizi ile iletişime geçmelisiniz. Haklarınızın korunması için gerekli olan alt yapı sorunsuz bir biçimde tamamlanacaktır.
Profesyonel Kadro
Şehirlerarası Atm taşıma işlemleri sırasında sadece alanında uzman olan isimlere yer vermekteyiz. En kısa süre içerisinde taşıma işlemlerinin profesyonel biçimde şekillendirilmesi için doğru yerde bulunuyorsunuz. Profesyonel kadromuzun yetkinliğinin direkt olarak eğitim ve tecrübe ile sabit olduğunu da göreceksiniz. Nitelikli hizmet kalitesi sizi de tam manası ile etki altına alacaktır.
Kadromuzda yer alan isimlerin ATM ve BTM taşımacılığı ile alakalı olarak özel bir yetkinliğe sahip olduğunu da net bir biçimde göreceksiniz. En kısa sürede en nitelikli şekilde hizmet alırken her alanda uzmanlığını ispat etmiş olan isimler ile iş birliği yapmak sizin için de verimliliğin yeni adresi olacaktır.

Ödeme Aşamasında Hesaplamalar Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamızın kullanıcı memnuniyetini temel alan bu sistemi kapsamında ödeme ile alakalı da tek bir aksaklığın dahi meydana gelmemesi adına büyük çaba sarf edilmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde şu detaylar göz önünde bulundurularak hesaplamaların tamamlanmasını talep edebilirsiniz.
♦  Yükün metreküpü
♦  Ağırlık
♦  Lademetre
Kısa sürede yüksek verimlilik ile taşıma aşamasının tamamlanmasını mümkün kılarken aynı zamanda ücret bağlamında da tam olarak hakkaniyetli bir çizginin oluşturulması en temel nitelikler arasında kendini gösterecektir. Taşıma işlemleri kapsamında firmamızdan herhangi bir ek hizmet talep ettiğiniz durumlarda bunun da ayrıca ödeme planına ekleneceğinin de altı çizilmelidir.
Firmamızın kampanyalı dönemleri de yer almaktadır. Bu kampanyalı dönemler kapsamında ödeme aşamasında daha makul seviyelerden istifade edebilirsiniz. Temsilcilerimiz ile iletişime geçerek mevcut olarak hangi kampanyaların bulunduğu ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle kış döneminde kampanyalarımız ağırlık kazanmaktadır.

Belirtilen Tarihte Teslimat!

Firmamız ile iletişim kurmanızın hemen sonrasında hangi gün ürünün alınacağı ve hangi gün teslim edileceği ile alakalı olarak size taahhütte bulunulmaktadır. Belirtilen bu zaman aralığında tek bir oynama dahi meydana gelmeyecektir. Tüm teslimat aşamasının direkt olarak size verilen zaman aralığında yapılması sağlanacaktır. Bu alanda bir eksiklik ya da hata meydana geldiği durumlarda direkt olarak temsilcilerimiz ile iletişime geçerek aksaklık ile alakalı bilgi verebilirsiniz. Özellikle önceden belirlenen zaman aralıklarında net teslimat yapılmasının profesyonel hizmet veren kurumsal bankalar ve girişimler için ne derece önemli olduğu bir kere daha fark edilmektedir. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59