0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Dekor Taşıma

Dekor, stand ve fuar taşımacılığı birbirine benzemektedir. Çünkü taşınan malzemeler geniş ebatlara sahiptir. Son derece titizlikle ve güvenli bir şekilde taşınmalarına özen gösterilir. Bu anlamda Acarsoy Nakliyat olarak çeşitli alanlara nakliyenin gerçekleşmesi esas alınır. Örneğin dekor taşıma hizmetlerinden önce alanları belirtmek gerekirse:
 
•   Temelde görsel sahne sanatları adına dekor taşıma hizmetlerine yer verilir.
•   Festivallerde sık sık dekorların nakliyesine geçilmektedir.
•   Yine bunlar arasında tiyatronun da olduğunu belirtmek gerek.
 
Sonuç olarak sadece nakliyeye yer verilmediği açık durumda. Çünkü nakliyeden ziyade kuruluma da ihtiyaç duyulur. Bunun için firmamızın uzman kadrosundan faydalanmanız en doğrusu olacaktır. Ekstra montaj ekibi aramak yerine tek bir elden tüm ihtiyaçlarınız giderilir. Yani kısa süre içerisinde hem nakliye hem de kurulum gerçekleşir.
 

Dekor Taşımacılığında Parçalar

 
Dekor taşıma sırasında parçalar göz önünde bulundurulur. Şöyle ki dekoru tamamlayan farklı ebatlardan parçalar mevcut durumda. Bunların ağırlıkları ve ebatları farklılık gösterir. Farklılıkları dikkate alan firmamız, buna bağlı olarak paketleme ile nakliye işlemlerine yer verir. En başta tespitin gerçekleşmesi sağlanır. Şöyle ki:
 
-Tespit: Taşıma için başvuruda bulunanlar tespit ile karşı karşıya kalacaktır. Ekibimiz taşınma sırasında kullanılacak olan malzemeleri, materyalleri, araçları ve tüm detayları göz önünde bulundurur. Mesela ebatlarına ve ağırlıklarına göre parçaların değerlendirilmesi söz konusudur.
 
-Planlama: Müşterilerimizin istekleri üzerinden planlama gerçekleşir. Mesela tüm parçalar incelenir ve teslimin gerçekleşeceği alana göz atılır. Bu sayede hava, kara ya da deniz yoluna karar verilir. Kullanıcılan malzemeler ve araçlar ifade edilir. Tüm bu detayların arkasından planlama yapılır ve müşterinin uygun olduğu tarihte nakliye gerçekleşir.
 

Dekor Taşımacılığında Ambalajlar

 
İstanbul dekor taşıma adı altında öne çıkan firmamız, tüm parçaları güvenli bir şekilde teslim eder. Parçalardan oluşan dekorlar, montaj edilir ve müşterilerin isteğine göre konumlandırılır. Bunun için en başta paketleme ile ambalajlar devreye girmektedir. Hatta etiketleme sayesinde tüm parçaları ayırt etmek ve kurmak daha kolay hale gelir. Bu anlamda:
 
•   Ürün hassasiyetine göre paketlerin hazırlanmasına özen gösterilir.
•   Parçaların ağırlıkları ve ebatları göz önünde bulundurulur.
•   Dış hasarlara karşı son derece dayanıklı paketlere yer verilir.
 
Sonuç olarak vurma ya da çarpma gibi durumlarda ürünlerin hasar görmesi engellenir. İstanbul dekor taşıma olarak olası hasarların önüne geçmekteyiz. Başta en uygun paketler ve ambalajlar ile parçaların hasar görmesi engellenir. Olası hasarlar için de sigorta fırsatlarını göz önünde bulundurmanız esas alınmıştır.
 

Dekor Lojistiğinde Sigorta Hizmeti

 
İstanbul dekor taşıma hizmeti veren firmamız, sigorta olanaklarını tüm müşterilerine sunmakta. Yani sadece dekor değil, evden eve nakliyat ya da fuar taşımacılığı gibi alanlarda da sigortalara yer verilir. Bu sayede daha fazla güven veren firmamız, ürünlerin zarar görmemesi adına çalışmalarına devam etmektedir. Mesela ekspertiz ile çalışma gösterilir.
 
Temelde hasar görme durumunda ürünlerin incelenmesi sağlanır. Sigorta ekspertizi tarafından incelemelere yer verilir. Devamında da hasar tespiti yapılır. Hasara göre ürünün ödenmesine karar verilir. Önceden de belirttiğimiz üzere tüm lojistik alanları için bu durum geçerli. Hasarlardan kaynaklı meydana gelen tüm zararın giderilmesine özen gösterilir.
 

Dekor Taşıma Araçları Nelerdir?

 
Dekor taşıma firması olarak tüm uygun materyallere ve araçlara sahibiz. Taşınacak olan ürünlere göre de aralarından tercihte bulunuyoruz. Mesela dekora ilişkin ürünler incelenir ve uygun materyallerden paketlenmesi sağlanır. Bunun dışında ambalaj ile etiket imkanlarımızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Devamında ise taşıma için:
 
•   Kamyon ya da kamyonet temin edilir.
•   Özel tırlar eşliğinde de yüklü ürünlerin taşınması sağlanır.
 
Bunların haricinde taşınma yoluna da karar verilir. Mesela deniz, hava ya da kara yolu üzerinden tercihte bulunmaktayız. Ürünlerin en uygun şekilde taşınmasına özen gösterilir. Hem hızlı hem de ekonomik çözüm önerileri devreye girer. Arkasından da dekor taşınır ve kuruluma geçilir.
 

Dekor Taşımacılığında Fiyatlar

 
Acarsoy Nakliyat, dekor taşıma firması olarak çeşitli imkanlara yer vermektedir. Şöyle ki sigortalı olacak şekilde nakliyenin gerçekleşmesine özen gösterilir. Bu aşamada uzman personelimiz montaj ile demontaj işlemlerine de geçebilir. İhtiyaca bağlı olarak nakliyenin tamamlanması esas alınır. Üstelik son aşamada kontrollere de geçilir.
 
Nakliye fiyatları birkaç unsura göre farklılık göstermektedir. Mesela taşınacak olan ürünün sayısı, ebatları ve hassas olup olmaması dikkate alınır. Ürün paketlemeleri ve etiket gibi hizmetler de ayrıca ücretlendirilir. Personel sayısından taşınmanın gerçekleşeceği alana kadar tüm detaylar incelenir. Sonuç olarak fiyat belirlenir. Dekor taşıma firması olarak fiyatlar en baştan belirtilir ve onayınıza göre hizmet almanız desteklenir.
 

Dekor Taşımada Kontroller Nelerdir?

 
Dekor nakliyesi neticesinde kontrollere de yer verilmektedir. Şöyle ki dekorun sadece nakliye edilmesi yeterli kalmayacaktır. Bunun haricinde kuruluma da geçilir. Böylece sağlamlık kontrolleri devreye girer. Olası herhangi bir sorunun önüne geçilir. Kısacası son kontroller yapılmadan işlemlerin tamamlanması mümkün olmaz. Arkasından da:
 
•   Nakliye sonrasında çevre temizliğine özen gösterilir.
•   Boş kutular ve materyallerin toplanması esas alınır.
•   Kontrollere göre işlemlerin son bulması sağlanır.
 
Üstelik tüm bu adımların hızlı bir şekilde gerçekleşmesi söz konusudur. Zaman kazanmak isteyenler de firmamız ile iletişime geçebilir. Yani hızlı bir şekilde dekorun taşınması ve kurulumun gerçekleşmesi esas alınır. Mesela bu yollar sahnelerin ve tiyatroların kurulması sağlanır. Sahne sanatlarına ilişkin hizmet veren kurumlar da zamana önem verir. Yani hızla ve güvenle hizmet veren firmamız başı çekmektedir.
 

Dekor Lojistiğinde Emniyet

 
Dekor nakliyesi sırasında emniyetin desteklenmesine özen gösterilir. Bunun için en uygun materyallerden tasarlanan paketler kullanılır. Paketler eşliğinde dekorasyonda kullanılacak olan parçaların hasar görmesi engellenir. Aynı zamanda özel ambalajlar ve etiketler sayesinde ürün güvenliğine yer verilir.
 
Son olarak taşınma sırasında kamyonlara ya da tırlara ihtiyaç duyulur. Yine ürünlerin güvenliği için en uygun araçlar temin edilir. Araç içerisine doğru bir planlama ile ürünlerin yerleştirilmesi sağlanır. Devamında taşıma için harekete geçilir. Uzman personelimiz bu aşamada ürünlere zarar gelmesini engeller. Son derece titiz ve emniyetli bir şekilde ürünlerin taşınması sağlanır.
 

Dekor Taşıma Anlaşması Nedir?

 
Dekor nakliyesi için başvuran kurumlar ya da kişiler ile anlaşma yapılır. Özellikle de verilecek hizmet ile ödemeler için anlaşmalar önem arz ediyor. Çift taraflı olan bu anlaşmalara göre hizmet verilir. Anlaşmada mevcut olan şartlara uygun olmaya özen gösterilir. Aksi halde taraflardan birisi sorun yaşabilir ve tazminat ödemek zorunda kalabilir.
 
Anlaşmalarda hem lojistik hem de kurulum detayları ifade edilir. Bu hizmetler sırasında alınacak olan güvenlik önlemleri de sergilenir. Hatta sigorta olanakları gözler önüne serilir. Şöyle ki:
 
•   Dekor ürünleri hasar görürse ödemelere yer verilir.
•   Hasar tespitinden sonra sigortalar devreye girecektir.
 
Tüm bu detaylar maddeler halinde anlaşma içerisinde yerini almıştır. Sonuç olarak müşterilerin belirttiği tarihler de anlaşmaya işlenir. Çünkü bu tarihler içerisinde teslimatın ve kurulumun gerçekleşmesi önem arz ediyor. Müşterilerimizin uygun olduğu zamanlar dikkate alınır ve hizmet verilir.
 

Dekor Taşımacılığında Tespit Nedir?

 
Taşımacılık için önem verilen bir diğer husus tespitler oluyor. Anahtar teslim dekor taşıma hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine özen gösterilir. Bunun için başta taşınacak olan malzemeler incelenir. Haricinde taşınmanın gerçekleşeceği alan da göz önünde bulundurulur. Dekorun alana uygun olup olmadığına karar verilir.
 
Danışmanlık sayesinde bilgi sahibi olmanız uzun sürmez. Uzman personelimiz, dekor çalışmaları hakkında yol gösterir. Mesela dekorun hangi alana kurulması gerektiği, kullanılması gerek materyaller ve son kontroller hakkında bilgi sahibi olursunuz. Tüm bu detaylara göre seçiminizi yapabilir ve dekor hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 

Özel Organizasyon Lojistiği

 
Organizasyonlarda da renkli dekorlar temin edilmektedir. Bunun için organizasyon şirketleri de sık sık taşımacılık faaliyetlerini dikkate alıyor. Mesela anahtar teslim dekor taşıma imkanları göz önünde bulundurulur. Çünkü:
 
-Nakliye: Organizasyon için hazırlanan dekorun uzmanlar tarafından taşınması önemlidir. Aksi halde dekor taşınma sırasında hasar görebilir. Örneğin dışarıdan gelen darbeler neticesinde dekorun bozulması söz konusudur. Bu gibi durumlarda ekstra masraflar çıkar. Maliyetli olacağı için profesyonel taşıma firmalarına başvurmak gerekir.
 
-Kurulum: Anahtar teslim dekor taşıma faaliyetleri nakliye ile sınırlı kalmaz. Bunun haricinde montaj işlemlerine de yer verilir. Çünkü montaj dahilinde dekorun istenilen hale gelmesi mümkün olacaktır. Böylece organizasyonda boy gösterecek olan dekor tam takır hazırlanır. Ekstra montaj için de anlaşma yapmanız gerekmez. Yani son derece hızlı ve güvenli bir şekilde kurulumun gerçekleşmesine özen göstermekteyiz.
 

Dekor Nakliyesinde Tüm Hizmetler

 
Önceden de belirttiğimiz üzere hizmetler sadece nakliye ile sınırlı kalmıyor. En başında paketlemelere ve etiketlere yer verilir. Böylece dekor parçaları ayrılır ve güvenli bir şekilde temin edilir. Aynı zamanda nakliyeye geçilir ve yine emniyetli olarak alana yerleştirilir. İsteğe göre firmamızın montaj ekibine başvurmanız da mümkün olacaktır.
 
Yani hem montaj hem de demontaj hizmetlerimiz de mevcut durumda. Böylece paketler açılır ve ürünlere zarar gelmesi engellenir. Son derece titiz bir şekilde parçaların birleştirilmesi ve dekorun tamamlanması sağlanır. Dekor son olarak kontrol edilir ve hizmet sonlandırılır.
 

İstanbul Dekor Taşıma İletişim

 
Acarsoy Nakliyat olarak müşterilerimizin istekleri üzerinden çalışma göstermekteyiz. İsteklerinizi de iletişim bilgilerimiz dahilinde ifade etmeniz uzun sürmez. Gerek telefonla gerekse mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu yolla tüm taşıma faaliyetlerinden haberdar olacak, tercihiniz neticesinde hizmet alacaksınız. Şöyle ki:
 
•   Evden eve ya da ofis taşımacılığı gibi temel alanlarımız bulunuyor.
•   Dekor, fuar ve sahne gibi özel taşımacılık hizmetlerimiz de mevcut.
•   Küçük ve de büyük alanlar üzerinden nakliyeye yer verilir.
 
Kısacası nakliyeye ilişkin tüm hizmetler verilir. Üstelik hizmetlerin son derece makul fiyatlar dahilinde sergilenmesine özen göstermekteyiz. Fiyatlandırmalar için de lojistik alanı, ürünler, kullanılan materyaller ve araçlar dikkate alınır. Dahil olan personel sayısı ve kullanılan yollar da göz önünde bulundurulur.
 

Dekor Taşıma Teklif Al

 
İsteyenler öncelikle teklif alabilir ve lojistik hakkında fikir sahibi olabilir. Örneğin anahtar teslim dekor taşıma için firmamızın teklif imkanları dikkate alınabilir. Bu anlamda iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekir. Konuyu ve taleplerinizi de açıkça sunmalısınız. Çünkü bu detaylar üzerinden fiyat verilir. Teklifi telefonlardan ya da mail üzerinden öğrenmeniz sağlanır. Neticesinde de onay verenler lojistik hizmetlerinden faydalanabilir. Bunlar gümrükten paketlemeye kadar çeşitlilik gösterir. Nitekim firmamız uluslararası taşımacılık faaliyetlerine de uygundur. Bu anlamda gerekli prosedürlere uyulur ve standartlara göre lojistik hizmeti verilir. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59