Eşya Depolama

Sahip olduğunuz eşyaların sayısı fazla olması, bunların son derece güvenilir bir yerde muhafaza edilmesini zorunlu bir hale getirir. Bu noktada Acarsoy nakliyat firması olarak eşya depolama işlemlerinde sahip olduğumuz tecrübe üzerinden hizmet vermekteyiz. Oldukça büyük, temiz, hijyen koşullarına uyumlu olan özel depolarımızı, son derece makul olan bir ücret üzerinden kiralayabilirsiniz.

Eşya Depolama Gerekçeleri Değişebiliyor

Eşya depolama hizmeti son yıllarda çok büyük bir ilgi görüyor. Bunun gerekçelerini ise şu şekilde özetlemek mümkün;

♦ Birçok kişi, taşınmak zorunda olduğu vakit yeni bir evi hemen bulabiliyor. Ancak bir taraftan da yaşadığı yeri boşaltmak zorunda. Bu kadar eşyayı nerede saklayacağını artık kara kara düşünmeye gerek yok. Çünkü son derece güvenli olan depolama hizmetleri sayesinde bu sorundan tam anlamıyla kurtulmak mümkün.
♦ Yeni bir eve taşınma sırasında sorun yaşayan, eşyaları kamyonda bekleyen bir kişi, içinde bulunmuş olduğu bu olumsuz süreçten hemen çıkabilir. Çünkü her anlamda ihtiyaçları karşılayan depo hizmetini talep ederek, istediği kadar eşyalarını burada barındırabiliyor.
♦ Ofisler ya da kurumsal olarak faaliyet gösteren şirketlerde, zaman zaman fazla eşya olarak bilinen bir problem ortaya çıkar. Bunlar eski olmadığından atılmaz. Ancak güvenli bir biçimde saklanması gerekmektedir. İşte eşya depolama işlemi tam da bu noktada devreye giriyor.
♦ Evinizde çok fazla materyal ya da eşya varsa, bunlar sizin için değerliyse ve ileride yeni bir eve geçtiğiniz zaman kullanmak istiyorsanız, eşya depolama hizmeti tam da sizin için idealdir ve beklentilerinizi karşılar.
♦ Tüm bunlara ek olarak özellikle sık sık organizasyon ve fuarlara katılan firmaların da bu tip bir hizmeti talep ettiklerini hemen söylemek lazım. Çünkü her defasında sıfırdan kurulan bu eşyalar, sürekli gezdirilmek yerine sabit bir depoda tutulduğu zaman güvence altında olur.
Bu ve bunun gibi birçok farklı gerekçeye sahip olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun size özel bir depolama alanı sunuyoruz. Böylelikle yaşamış olduğunuz kafa karışıklığı çok kısa bir zaman dilimi içinde ortadan kalkıyor.

Eşyalarınızın Sayısına ve Özelliğine Bakıyoruz

Eşya depolama hizmeti verirken, çok farklı parametreler üzerinden hareket ediyoruz. kısa sürede bozulabilecek ve kanunen yasaklanmış olan eşyaların kabul edilmesi söz konusu değildir. Onun dışındaki eşyalar için bir limit yoktur. Kaç tane eşyanın depoda saklanacağı, bunların özellikleri, kullanım tarihleri, nasıl bir yapı ve içeriğe sahip oldukları önemlidir. Kesinlikle bunlara dair bir ön bilgi alınır. Bunu sağlayan kişiler uzmanlarımızdır. Böylelikle süreç başlatılmış olacaktır.

Fiyatlar Değişiyor

Eşya depolama konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer alan Acarsoy nakliyat olarak, farklı fiyat skalaları üzerinden hizmet vermekteyiz. Bunların müşterilerimizin bütçesine bir zarar verecek kadar yüksek olmadığını göreceksiniz. Fiyatların belirlenmesi ve ne kadar ücret ödeneceği gibi konularda, birden çok kriter öne çıkar;
♦ Depoda saklanmasını istediğiniz eşyanın adeti, miktarı, büyüklüğü ve özellikleri her daim göz önünde bulundurulur. Çünkü buna göre size bir yer ayrılır. Kapasitemiz son derece geniştir. Kapsayacağı alan baz alınarak bir fiyat verilir.
♦ Eşya depolama işlemleri nakliyattan kesinlikle bağımsız değildir. Çünkü bir müşterini depoya eşyaları kendi çabalarıyla getirebilmesi çok zordur. Bundan dolayı işletme olarak depolama öncesinde hem bunların taşınması hem yüklenmesi hem de depoya aktarılması gibi üç ayaklı bir hizmet sağlamaktayız.
♦ Bu noktada eşyanın nerede olduğu, buranın bulunduğu adres, erişilebilirlik ve son olarak mesafe gibi değişik kriterler devreye girer.
♦ İşte bütün bunlar, hizmetin karşılığı olan ücretin ne kadar olduğunu ifade etmek için mühimdir.

Asansörlü Nakliye Hizmetleri Söz Konusu

Eşya depolama nakliyat artık çok hızlı bir biçimde yapılmakta. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye´de de bunun için asansörlü kamyonlar kullanılıyor. Piyasada yer alan en iyi örneklerine sahip olmanın verdiği avantajla, eşyaların taşınması zor olmaktan çıkıyor. İnsan gücünün bu sektördeki katkısını en aza indiren asansör, erişim konusunda sıkıntısız olmasıyla dikkat çekiyor. Bina yüksekliği, kaçıncı katta eşyaların olduğu gibi parametrelerin büyük bir önemi yok. İstediğimiz her yere bu sistem ile ulaşabiliyoruz.
Depolama için taşıyacağımız eşyaları yüklemek adına asansörü çalıştırdıktan sonra uzman personel hemen yükleme yapıyor. Pencere, balkon ya da benzeri bir bölüm üzerinden eşyaların asansöre koyulması çok kolay. Otomatik ve sorunsuz çalışan sistem sayesinde hemen kamyonun arka kısmına kadar asansör iniyor. Uygun bir istifleme ve yerleştirme sonrasında artık sürecin bu bölümü de tamamlanıyor.

Güvenli Kamyonlarla Nakliye İşlemleri

Eşya depolama İstanbul hizmetleri modern araçlarla yapılır. Bunun için sahip olduğumuz kamyonların özellikleri birbirlerinden farklı. Çünkü eşyanın büyüklüğü ve çokluğuna göre devasa araçlarımız, orta ölçekli kamyonlarımız ve kamyonetlerimiz söz konusu. Başarılı bir lift, asansör sisteminin entegre edilmiş olması, işlevsellik anlamında beklentileri karşılıyor. Modern taşımacılık sistemlerinde kasası açık araç kullanılması hem güvenlik hem de eşyaların sağlığı açısından büyük bir tehdit olduğu için buna büyük bir dikkat gösteriyoruz. Filomuzdaki tüm kamyonların kasa adıyla tabir edilen, eşyaların konulmuş olduğu bölümü kapalıdır. Eşyanın yüklenmesinin ardından kilitlenir. Her hava koşulunda eşyaların taşınması böylelikle gerçekleştirilir.

Uzman Personel Ayrıcalığı

Uzman, tecrübeli personelimiz sayesinde eşya depolama İstanbul hizmetleri büyük bir güven içerisinde yapıyor. Çalışma arkadaşlarımızın nakliye konusunda sahip oldukları bilgi ve birikimin her aşamada kendisini göstermesi, müşterilerimizin taleplerinin karşılanması konusunda çok büyük bir payı var. İşini seven, bunu başarılı şekilde tamamlama hususunda özveri gösteren çalışanlarımız, aynı zamanda tüm yeniliklere uygun olarak kendilerini güncelliyorlar. Buna şoförlerimiz de dahil.

Kurallara Dikkat Edilmesi Lazım

İstanbul eşya depolama hizmeti çerçevesinde müşterilerimizin uymakla yükümlü olduğu birtakım kurallar söz konusu. Bunları hemen şöyle ifade sıralayabiliriz;
♦ Her eşyanın depolarda saklanması gibi bir durum yok.
♦ Örneğin sürekli bir bakım işlemi gerektirdiğinden canlı olarak tanımlanan çiçekler depoda muhafaza edilemez.
♦ Bunun yanı sıra evcil hayvanlar için depolar kesinlikle uygun değildir. Bu ayrıntıyı unutmamanız lazım.
♦ Aynı zamanda kanunen yasaklanmış olan her türlü patlayıcı ve yanıcı madde kabul edilmez. Bunların içinde tüpler de mevcuttur.
♦ Erzak olarak bilinen ve çok kısa süre içerisinde bozulabilecek olan gıdaların depo içinde saklanması gibi bir durum yoktur.
♦ Silah, patlayıcı madde, çalıntı olan mal, kaçak eşya, uyuşturucu benzeri şeylerin kabulü söz konusu olmadığından, bu kurallara uygun bir biçimde hareket etmeniz hem hukuk hem de güvenlik açısından çok büyük bir öneme sahiptir.

Ambalajlama Bizim İşimiz

Eşya depolayan nakliye firması olarak, ambalajlama konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu durumu hiçbir şekilde sorun etmeniz gerek yok. Çünkü her eşyanın en iyi ve en korunaklı şekilde nasıl ambalajlanacağını çok iyi bilmekteyiz. Bunun için birden fazla yöntem tercih ediyoruz. Eğer çok büyük, bozulması mümkün olmayan eşyalar varsa, bunlara özel kutularımız var. Ağız kısmı hava almıyor. Zaten depo içindeki nem oranı en ideal biçimde sağlandığından bir problemle karşılaşmayacaksınız.
Bunun yanı sıra daha hassas olarak tanımlanmış olan materyallerin ambalaja sokulması noktasında da büyük bir tecrübe sahibiz. Kırılma olasılığı çok yüksek olan eşyalar, tam bir koruma üzerinden güzelce sarıldıktan sonra kutuların içine yerleştirilir. Bu konuda içiniz rahat olsun. Hangi kutuda hangi eşyanın bulunduğunuz unutmamanız için gerekli olan işaretlemeyi gerçekleştirmekteyiz. Üstelik bunları bilgisayar ortamında kayıt altına alıyoruz. Böylelikle hangi ambalajın içinde ne olduğunu unutmuyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda rahatlıkla bunları temin edebiliyorsunuz. Her kutuyu açmak zorunda kalmıyorsunuz.

Kapasiteye Göre Depolarımız Var

Eşya depolayan nakliye firması unvanıyla vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde kapasitemizin çok geniş olduğunu göreceksiniz. Bunun örnekleri ise şöyledir;
♦ Küçük depo olarak bilinen alanımızın kapasitesi, çok fazla eşyası olmayan müşteriler için uygundur. Genellikle 1+1 olarak tanımlanmış olan evlerin alabileceği malzeme kadardır. Seçiminizi bundan yana gerçekleştirebilirsiniz. Size özel bir şekilde sunulan bu kapalı alan içine, belirtilmiş olan kurallar çerçevesinde eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.
♦ Bunun yanı sıra daha büyük olan diğer depomuzun birden fazla odası söz konusudur. 2+1 formatında olduğunu hemen hatırlatmak lazım. Böylelikle mevcut ebatlardaki bir evin içinde bulunan tüm eşyaların burada barındırılması çok kolay olacaktır.
♦ Son olarak daha büyük bir alan üzerinden de depolama hizmetinin sunulduğunu belirtmeliyiz. Özellikle büyük ofis, fabrika ve fuar malzemeleri için bu tip alanlar uygundur.
Eşya depolayan nakliye firması olarak görüldüğü üzere tüm beklentileri karşılayan son derece büyük bir depomuz var.

Depolarımız Temiz ve Hijyenik

Eşya depolama nakliyat çerçevesinde sahip olduğumuz depoların, genel standartlara uygun olduğunu ifade etmeliyiz. Çünkü her türlü hava koşullarında çalışır. Eşyaların burada zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bakımları ise kısa aralıklarla uzman personel tarafından yapılır. Bunun yanı sıra gerçekleştirilen kontroller sayesinde hijyen ve temizlik her daim ön planda tutulur. Nemi her daim standart seviyede tutan bir sistem vardır. Böylelikle yaratılmış olan atmosferin eşya üzerinde bir olumsuz etkisi söz konusu olmaz.

Eşya Depolama Alanlarımız Son Derece Güvenli

Eşya depolama İstanbul firması olarak sahip olduğumuz alanın oldukça güvenli olması, gözünüzün arkada kalmasını engelleyecek. Güvenlik tedbirlerine dair şunları söyleyebiliriz;
♦ Depomuz geniş bir alan üzerinde kurulu ve çevresinde yer alan yüksek duvarlar sayesinde koruma altına alınmış.
♦ Binanın tüm güvenlik işlemleri için görev yapan personel var. Bunlar hem depo içini hem de depo dışını kontrol ederek vardiyalı olarak çalışıyorlar.
♦ Bunun yanı sıra son teknoloji ürünü olan bir alarm sistemi de söz konusu. Böylelikle olası kötü durumlarda hemen yetkililerin uyarılması mümkün oluyor.
♦ Gerek depo dışı gerekse depo içine dair anlık olarak kayıt yapan birçok kamera bulunuyor. Bu kameralar haftanın tüm günlerinde ve günün her saatinde aktif şekilde çalışıyor.
♦ Bunları sürekli izleyen personelin olması sayesinde, eşyalarınızın korunmasının önünde bir engel söz konusu olmuyor.
♦ Yani aklınıza gelebilecek tüm güvenlik önlemleri alınmış.
♦ Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Ev Eşyalarının Saklanması Mümkün

Eşya depolama İstanbul firması olarak, müşterilerimizin ev eşyalarına yeni bir alan sağlıyoruz. Çok küçük bir evde hayatını idame ettiren ve yeni almış olduğu eşyalardan dolayı bir yer sıkıntısı sağlayanlar, bizimle bu sorunlarını hemen paylaşabilirler. Çünkü onlara özel çözümler sunacağımızdan emin olabilirler. İletişime geçtikten sonra dilerseniz ilk olarak depomuza gelebilir ve nasıl bir özel alana sahip olacağınızı hemen görebilirsiniz. Bunun sonrasında taşıma, nakliye sürecinin startı verilir. Böylelikle büyük bir güven altında, ev eşyalarınız artık yeni yuvasında korunma altına alacaktır.

Ofis Eşyalarınızı Depolarımızda Saklayabilirsiniz

Ofis ya da daha büyük firmaların iş yerlerindeki eşyalarını depolaması gibi bir hizmet de her daim söz konusu. Bunun için gerekli kapasiteye sahip olduğumuzdan, eşyalarınızın ne kadar çok fazla olduğu önemli değildir. Bu hizmet çerçevesinde müşterilerimizle sözleşme yaparak, tüm bu süreci hukuki anlamda güvence altına alıyoruz. Sigorta, ödenecek ücret, ne kadar süreyle eşyaların kalacağı gibi birçok farklı ayrıntı mevcut yazılı sözleşme içinde açık şekilde belirtiliyor. Bir nüshası sizde diğer bizde kalacak şekilde hareket etmekteyiz.

Sigortalı Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetlerinde sigortanın olması sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır. Çünkü firma olarak anlaşmamızın bulunduğu bir acente var. Bu acente sayesinde, depoya bırakmış olduğunuz ve bize emanet ettiğiniz tüm mallar bir nevi garanti altına alınmaktadır. Yani bunların başına gelecek olası bir olumsuzluk sonrasında hasarın giderilmesi söz konusudur. Mevcut sigortanın çok geniş bir koruma alanı var.
Örneğin hırsızlık gibi oldukça olumsuz olan durum bunların içinde sayılmakta. Yani hırsızlık yaşandığında, malınız çalındığında bedeli size ödenir. Mevcut sigortacılık sistemi aynı zamanda doğal afet durumları için de geçerli. Bunların arasında deprem, sel ve yangın söz konusu. Olası hasarlarda da sigorta sayesinde hiçbir şekilde mağdur olmazsınız. Daha sürecin en başında sigortaya dair gerekli olan her türlü bilgi sizinle açıkça paylaşılır. Böylelikle güvenli bir depolama hizmeti almış olursunuz.

Size Özel Anahtar

İstanbul eşya depolama çerçevesinde sahip olduğunuz özel alana erişiminiz çok kolay. Çünkü vermiş olduğumuz hizmet her daim şeffaf. Bundan dolayı sizin eşyalarınızın bulunduğu yeri bir anahtarı var. Sözleşmenin imzalanmasının ve eşyaların buraya yerleştirilmesinin hemen ardından anahtarınızı size teslim ediyoruz. Bunun sadece sizde bulunduğunu da ifade etmek lazım. İstediğiniz bir zaman dilimi içerisinde depoya gelerek, size ayrılmış olan yere özel anahtarınızla giriş gerçekleştirebilirsiniz. Bunun sonrasında işlerinizi tamamlayarak çıkabilirsiniz. Mahremiyeti korumak hem bizim hem de sizin için önemli olduğundan, bu hizmeti her daim göz önünde bulundurmakta, başarılı şekilde tüm müşterilerimize vermekteyiz.

Depodan Nakliye

Eşya depolama nakliyat işlemlerimiz sadece yukarıda saymış olduğumuz süreçten oluşmadığını ifade edebiliriz. Özellikle geçici ve kısa süreli bir biçimde depolarımızı kullanan müşterilerimiz, istedikleri zaman bunları oradan alarak, yeni adreslerine taşıyabilirler. Elbette bu süreç içinde de onların her daim yanında olacağız. Çünkü sağlamış olduğumuz hizmetlerin bir sınırı yok.
Bakımlı, modern, performansı ve her türlü eşyanın taşınmasına uygun olan araçlarımız hemen devreye girer. Siz bu süreç içinde hiçbir şekilde rahatınızı bozmadan sadece takipçi olabilirsiniz. Uzman personel taşıma işlemlerini tamamlar ve kasası kapalı şekilde dizayn edilmiş olan araçlara yüklemeyi gerçekleştirir. Bunun sonrasında araç gideceği yeni adrese doğru yola çıkar. Varış noktasına ulaşmasının hemen ardından asansör kurulur tüm eşyalar, bu sistem sayesinde çok hızlı olarak yeni meskene aktarılır. Görüldüğü üzere sürecin en başından başlamak üzere işletmemiz müşterilerimize tüm hizmetleri vermektedir.

Bizimle Hemen İletişim Kurabilirsiniz

Çok fazla eşyanız varsa ve bunları nereye koyacağınıza dair bir kafa karışıklığı yaşıyorsanız bizi hemen arayın ve sorunu ortadan kaldırın. Özel araçlarımızla gerek evinizden gerek vermiş olduğunuz başka adres üzerinden hemen eşyalarınızı alalım. Daha sonra bunları, son derece temiz, geniş, hijyen konusunda sıkıntısız olan depolarımızda saklamaya başlayalım. Acarsoy firması olarak, size gerçek kaliteyi vaat ediyoruz. Eşya depolama bizim işimiz.