0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Evden Eve Taşıma

 

Evden Eve Taşıma Nedir?

 
Evden eve taşıma işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde ve söz vermiş olduğumuz zaman dilimi içerisinde tamamlıyoruz. Bunun için kullanmış olduğumuz onlarca araçtan oluşan güçlü bir filomuz var. Tüm beklentileri karşılayan modern nakliyecilik sistemlerine göre hareket etmekteyiz. Acarsoy nakliyat olarak, eşyalarınız bizim güvencemizde, yolculuğunu güvenli bir biçimde tamamlıyor.

Uzmanlarımız Hemen Süreci Başlatıyor

Evden eve taşıma hizmetini almak istiyorsanız, bizi arayarak sürecin en kısa sürede başlamasını sağlayabilirsiniz. Tüm işlemler için takip ettiğimiz belli bir aşama var. Çünkü profesyonel bir firma olarak işi hiçbir şekilde şansa bırakmıyoruz. Bu çerçevede sizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor ve nasıl bir yol haritası takip edeceğimizi belirliyoruz. Bunun için de uzman olarak görev yapan ekspertizlerimiz büyük bir katkı sağlıyor.
 
 

 

Taşıma Şirketi Nasıl Seçilir?

Taşıma şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör vardır. İlk olarak, şirketin deneyimli olup olmadığına bakılmalıdır. Deneyimli bir şirket, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunacaktır. İkinci olarak, şirketin lisanslı ve sigortalı olması önemlidir. Bu, müşterilerin eşyalarının güvende olduğunu bilmelerini sağlar. Son olarak, şirketin sunduğu fiyatlar rekabetçi olmalıdır.

Evden Eve Taşıma Süreci Nasıl İşler?

Evden eve taşıma süreci, genellikle aşağıdaki adımlardan oluşur:

Planlama: Taşıma gününe kadar tüm detayların planlanması gerekir. Bu, taşıma şirketiyle işbirliği yapmak ve taşıma gününe kadar hazırlıkları tamamlamak anlamına gelir.

Paketleme: Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için paketlenmesi gerekir. Bu, özel ambalaj malzemelerinin kullanılması ve her eşyanın ayrı ayrı paketlenmesi anlamına gelir.

Yükleme: Eşyaların araca yüklenmesi işlemidir. Bu, dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır, böylece eşyalar zarar görmez.

Nakliye: Eşyaların yeni eve nakliye edilmesidir. Bu, taşıma şirketi tarafından gerçekleştirilir.

Boşaltma: Eşyaların araçtan indirilmesi ve yeni evde yerleştirilmesi işlemidir.

GÜVENLİ TAŞIMACILIĞIN EN DOĞRU ADRESİ ACARSOY NAKLİYAT.. | Yerel Gazete

Eşyaların İncelenmesi

İstanbul evden eve nakliyat çerçevesinde ilk iş eşyaların incelenmesidir. Süreç ise şu şekilde ilerler;

♦ Bizimle iletişime geçtikten sonra vermiş olduğunuz adrese uzman personelimiz en kısa süre içinde gelir.

♦ Bunun ardından taşınacak olan eşyaların incelenmesine geçilir.

♦ Çünkü hem bunların sayısı hem de nasıl özelliklere sahip olduğu, daha sonraki süreçlerde belirleyici rol oynayacaktır.

♦ Örneğin çok fazla eşya taşınacaksa, ona uygun olan ve filomuz içinde yer alan bir araç üzerinden karar kılınır.

♦ Az eşyalarda daha küçük kapasiteli araçların kullanılması her daim çok daha mantıklı olacaktır.

♦ Daha sonra ise eşyaların türüne bakılır. Bunların ne kadarı sert mobilya, hangileri hassas ve kırılabilecek özelliklere sahip diye bir sınıflandırma yapılır. Özellikle taşıma esnasında bunlara uygun bir biçimde hareket edilmesi, güvenli bir nakliyat için vazgeçilmez unsurların başında gelmektedir.

 

Evden Eve Taşıma Hizmeti Neler İçerir?

1.       Evden eve taşıma hizmeti, genellikle aşağıdakileri içerir:

 

Evden Eve Taşıma için Fiyatlar Ne Kadar?

İstanbul evden eve nakliyat işleminden önce fiyatın ilk ağızdan ve hemen sürecin öncesinde belirlenmesi çok önemli bir hizmettir. Bunu da yine uzman olan ekspertizlerimiz yaparlar. Ücret konusunda şu temel parametreler göz önünde bulundurulur;
♦ Yeni taşınacağınız adresin, eski evinize olan uzaklığı, fiyatın ortaya çıkmasındaki en temel kriterlerin başında gelir. Dünyanın en büyük kentlerinden birisi olan İstanbul´da yaklaşık olarak 15 milyon kişi yaşıyor. Çok geniş bir alan üzerine kurulu, iki kıtanın buluşma noktasındaki şehir, doğal olarak yoğun bir trafiğe sahip. Semtler ve kıtalar arasındaki taşımacılık hizmetlerinde, tüm bunlar göz önünde bulundurulur. Hem kilometre hem de trafiğin yoğunluk durumu üzerinden değerlendirme yapılır.
♦ Buna ek olarak evin erişilebilirliği de çok önemlidir. Merkezi bir semtte olan bir meskene çok daha rahat bir biçimde ulaşmak mümkündür. Ancak bunun tam tersi durumlar da söz konusu olabilir.
♦ Zamanlama çok mühim. Hangi tarihte ve hangi saatte hizmetin tamamlanmasını istiyorsanız, bize bunları hemen söylemelisiniz. Fiyatın belirlenmesinde bunların etkili olduğunu da unutmamak lazım.
♦ Tüm bunlara ek olarak eşya miktarı, evden eve taşımacılık sırasında kullanılan personelin çokluğu gibi daha farklı kriterler de mevcut.
♦ İşte bütün bunlar ayrı ayrı değerlendirildikten sonra size bir hizmet bedeli çıkarılacaktır. Bunun sonrasında ise diğer aşamaya geçilir.
 
 
ACARSOY NAKLİYAT
 

Evden Eve Taşıma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi sırasında özen gösterilmelidir. İkinci olarak, taşıma sırasında herhangi bir zarar gören eşyaların sigorta kapsamında olduğundan emin olunmalıdır. Son olarak, taşınacak eşyaların listesi tutulmalıdır. Bu liste, taşınma sonrası eşyaların eksik olup olmadığının kontrol edilmesinde yardımcı olur.

Evden eve taşıma, birçok kişi için stresli bir süreç olabilir. Ancak, doğru planlama ve profesyonel bir taşıma şirketiyle işbirliği yapmak, süreci daha kolay ve rahatlatıcı hale getirebilir. "Evden Eve Taşıma" konusunda daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, taşıma şirketleri ve ilgili web siteleri gezilebilir.

 

Eşyaların Ambalajlanması

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde bazen müşteriler eşyalarını önceden paketlemiş olabilirler. Ancak biz işimizi şansa bırakmadığımızdan, bunları yeniden kontrol ederek, olası sorunların önüne en başından geçmiş oluruz. Bir evin eşyalarının birden fazla sınıfa ayrıldığı bilinir. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, kırılacak cam eşya gibi değişik sınıflandırmalar dikkat çeker.
Taşınma işlemlerinden önce bunların doğru bir biçimde ayrılması çok önemlidir. En az bu konu kadar mühim olan bir diğer husus ise eşyaların ambalajlarıdır. Beyaz eşyalar genellikle bir mesken içindeki en değerli malzemelerdir. Bunların çizilmesini, kırılmasını veya hasar görmesini hiç kimse istemez. Bundan dolayı firma olarak köpüklü kartonlar kullanarak, eşyalarınızı başarılı bir biçimde koruma altına alıyoruz.

 

Evden Eve Taşıma Şirketleri Nasıl Seçilir?

Evden eve taşıma şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, taşıma şirketinin lisanslı ve sigortalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca, taşıma şirketinin deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip olması da önemlidir. Müşteri yorumları ve referansları da taşıma şirketi seçiminde dikkate alınabilir.

Liftli Kamyon Kiralama, Liftli Kamyonet Kiralama

 

Asansörlü Aracın Kurulumu

Evden eve taşımacılık işlemleri sizin için çok zor gibi görünse de bizim için öyle değil. Çünkü işimizi kolaylaştıran asansörlü kamyonlarımız var. Bunların kurulumu son derece önemli. Şu aşamalar uygulanmakta;
♦ Sahip olduğumuz asansörlü araçlar, son modeldir.
♦ En gelişmiş teknolojinin bir ürünü olarak dikkat çekerler.
♦ Bunların kasa bölümü söz konusudur ve tamamen kapalıdır.
♦ Kurulum için ilk olarak adresin bulunduğu yerin hemen ön bölümüne araç yanaştırılır.
♦ Taşıma işleminin gerçekleştirileceği yere paralel bir biçimde durur.
♦ Daha sonra aracın arkasında yer alan asansör çalıştırılır.
♦ Bu asansörün çok uzun bir menzilinin olması, en yüksek katlarda bile taşımacılık işlemlerinin sorunsuz bir biçimde yapılmasını sağlar.
♦ Eşyanın çıkarılacağı alana karar verilir.
♦ Evden eve asansörlü taşımacılık çerçevesinde genellikle en uygun olan yer evin balkon kısmıdır.
♦ Ancak şartları karşılayan bir balkon söz konusu değilse, pencere üzerinden de eşyanın taşınması mümkün olabilecektir.
♦ İlgili yere kadar asansörün uzatılmasından sonra diğer aşamaya geçilir.

Asansörlü Taşımacılık

İstanbul asansörlü nakliye firması olarak artık eşyalarınızın taşınma aşamasına başlanır. Bu sistemin mantığı oldukça açıktır. Asansör bir vinç gibidir. En uç noktasında ise hem geniş hem de eşyaların korunması için özel bir biçimde tasarlanmış olan bir alan vardır. Eşyaların ilgili yere konulabilmesi çok kolaydır. Bunu uzman personelimiz gerçekleştirir. Böylelikle saatlerce, merdivenden eşya indirme gibi bir süreç de söz konusu olmaz.
Eşyaların yerleştirileceği alan oldukça büyük olduğundan, aynı anda birden fazla materyalin aşağıya indirilmesi söz konusudur. Elbette yine biz önlem alarak, bunları güçlü halatlarla bağlarız ve böylelikle olası kazalara karşılık hazırlıklarımızı tamamlarımız. Eşyanın konulmasından sonra aşağıdaki görevli bunu, bir düğme yardımıyla çeker. Otomatik sistem çalışır ve asansör hareket ederek kamyonun arka kısmına iner. Asansörlü eşya taşıma çerçevesinde artık eşyaların dizilmesine başlanır. Acarsoy nakliye firmamız ile, bu sorunsuz hizmeti alma adına iletişim kurmanız çok kolaydır.

Eşyaların Kamyona Yerleştirilmesi

Sürecin bir diğer aşaması olan eşyaların yerleştirilmesi son derece önemlidir. Hangi eşyanın nereye konulacağına, içinde yer alan materyalin türüne göre karar verilir. Gelişigüzel ve rastgele istifleme söz konusu değildir. Cam olarak tabir edilen ve kırılması daha kolay olan eşyaların üst alanda kalmasına azami derecede önem gösterilir. Bunların altına ise daha sert ve dayanıklı olan eşya kutuları yerleştirilir. Böylelikle yolculuğun başlamasında artık bir engel kalmamıştır.

Kaliteli ve Güvenli Kamyonlar

Asansörlü eşya taşıma işlemlerinde kullanmış olduğumuz kamyonların tümü kapalıdır. Yani kasa bölümü açık değildir. Aynı zamanda branda yerine çelik veya bunun gibi sert, dayanıklı malzemeden üretilmiş olan kasalar dikkat çeker. Bunun birçok farklı avantaj sağladığını hemen ifade etmek lazım. Her şeyden önce bu tip kamyonlarla, eşyalarınızı her mevsim taşıyabiliriz. Kar, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından hiçbir şekilde etkilenmez. Üstelik aracın kasa bölümündeki nem oranı da idealdir. Eşyalarınızın zarar görme ihtimali yoktur. Firmamızın filosunda hem yarım hem de tam kamyonlar var. Hatta 10 tekerli olarak bilinen devasa araçlar da söz konusu. Bakımlarının hiçbir şekilde aksatılmaması, müşterilerimiz için bir avantaj. Acarsyon nakliyat sayesinde, bu araçlar eşyalarınızın taşınması mümkündür.
Acarsoy Ankara- Düzce- Adapazarı Parsiyel ve Ambar Taşımacılığı
 

Taşıma şirketi ne kadar önceden aranmalı?

 Taşıma şirketleri genellikle birkaç hafta önceden aranmalıdır. Ancak, acil durumlarda daha kısa sürede hizmet alınabilir.

Eşyaları kim paketleyecek?

Taşıma şirketi, müşterilerine eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması konusunda yardımcı olabilir. Ancak, bazı müşteriler kendi eşyalarını paketlemeyi tercih edebilirler.

Taşıma sırasında eşyalar zarar görürse ne yapılır?

Taşıma şirketleri, taşıma sırasında herhangi bir zarar görülen eşyalar için sigorta sunarlar. Müşterilerin bu konuda detaylı bilgi almaları önemlidir.

Güvenli Yolculuk

İstanbul asansörlü nakliye işlemlerinde güvenlik bizim için her şeyden önce geliyor. Emanet ettiklerinize sonuna kadar sahip çıkıyoruz. Bunu sağlamak adına doğru ve profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz. Araçlarımızın güvenlik anlamında hiçbir sıkıntısının olmaması, sorunsuz bir yolculuk anlamına geliyor. Kamyonlarımız süren personelimiz, özel olarak seçilmiş olduklarında hem tecrübeye hem de bilgiye sahipler. Uzun yıllardan beri bu işi çok başarılı olarak yapıyorlar. Hız sınırlarına, trafik kurallarına tam bir uyum söz konusu. Böylelikle en ufak bir kaza olmadan eşyalarının sağ salim adresinize ulaşmasını sağlıyorlar.

İstanbul Ankara Taşımacılık Ve Nakliyat

Taşıma işlemi ne kadar sürer?

 
Nakliye işlemlerinde süre çok önemli. Eşyaları inceleyip, adrese dair gerekli bilgileri aldıktan sonra verdiğimiz varış süresinin dışına çıkma gibi bir durum söz konusu olmadığından içiniz rahat olsun. Söz verdiğimiz saatte eşyalarınız yeni adresinde oluyor. Bunun ardından ise bu defa taşımacılık işlemleri, yeni evinine doğru başlıyor.

Eşyaların İndirilmesi

Asansörlü eşya taşıma sistemi, bu aşamada da kullanılmakta. Bunun için aracın park edeceği alan çok önemli. Hem yeni adresteki kişilerin hem de sokaktan ya da caddeden geçecek olan taşıtların engellenmemesi adına, uygun bir yerde duruyor. Bunun sonrasında ise kamyona entegre edilmiş olan asansörlü sistem hemen devreye giriyor. Elbette yine balkon ya da pencere seçimi üstünden eşyaların aktarılması gerektiğinden, buna göre hareket edilmekte.
İstanbul asansörlü nakliye sırasında personelimizin bir kısmı yukarıya çıkarak, eşyaların aşağında, asansör yardımıyla gelmesini bekliyor. Aşağıda yer alan personel, açılmış olan kamyon kasasının üzerinden, malzemeleri dikkatli bir biçimde yüklüyor. Tek bir tuşla bunların yukarı gönderilmesi mümkün. Gelen asansörün üzerinden eşya dikkatlice alınıyor ve ardından ev içindeki uygun odaya bırakılıyor. Eşya sayısına göre değişen süre içerisinde bu işlem tamamlanıyor.

Sigortalı Taşımacılık

Evden eve taşımacılık işlemlerinde, eşyalarınızın sigortalı olmasını sağlıyoruz. Bunu piyasada sağlayan ender işletmelerden birisiyiz. Çünkü taşımış olduğumuz tüm eşyalara gereken önemi verirken, her türlü önlemi almayı da kendimize bir misyon olarak edindik. Bütün önlem, hazırlık ve tedbirlere rağmen zaman zaman bunun dışında birtakım gelişmeler yaşanabilir ve sonrasında da eşyalara bazı zararlar gelebilir.
Elbette böyle bir şeyin gerçekleşmesini hiçbir zaman arzu etmeyiz. Ancak her türlü ihtimali göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bundan dolayı sigortacılık sisteminin devreye girmesi lazım. İşte biz bunu sağlama konusunda öncü isimlerden birisiyiz. Acentelerle yapmış olduğumuz anlaşma gereğince, eşyalarınızın tümünü sigortalı bir hale getiriyor. Elbette bu, taşıma süresi için geçerli. Taşınacak olan eşyaların adresten alınmasının hemen ardından başlayan süreç, bunların yeni yerine nakledilmesinden sonra bitiyor. Bu zaman dilimi içerisinde bir eşyanızın, bizden kaynaklı olacak şekilde en ufak bir biçimde zarar görmüş olması, sigortanın devreye girmesini sağlar. Böylelikle eşyanın bedeli olan fiyat üzerinden bir ödeme yapılır.
Sigortacılık sisteminin büyük artıları var. Her şeyden önce eşyalarınız bir nevi garanti altın alınmış oluyor. Bunun yanı sıra firmamıza karşı olan güveniniz de katlanarak artıyor. Böylelikle içiniz huzurlu bir şekilde bizimle çalışmaya başlıyorsunuz. Hasar ödemesi, bu noktada İstanbul asansörlü nakliye olarak ortaya çıkabilecek olan hasarların bedelinin ödeneceğini de taahhüt etmekteyiz.

Uzman Personel

Bünyemizde çalışan personel alanında uzman olan kişilerden oluşuyor. Evden eve asansörlü taşımacılık işleminde her ne kadar insan gücüne çok az bir ihtiyaç duyulsa da, yine de personelin aktif olarak sürecin içinde bulunduğu birçok aşama var. Ambalajlama, eşyaların asansöre yüklenmesi, bunların kamyona yerleştirilmesi, aracın sürülmesi gibi birçok değişik işlemde personel kullanıyoruz. Beklentilere tam anlamıyla cevap verecek kadar görevli söz konusu.
Personellerimizin, nakliye ve her türlü taşımacılık hususunda beklentileri tam anlamıyla karşıladıklarını söylemekteyiz. Çünkü uzun senelerden beri bu işi yapıyorlar. Yani tam bir deneyim sahibiler. İşlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirirken, her türlü yeni duruma karşı çözüm geliştirmeleri ise onların en temel özelliklerinden birisi. Bunun yanı sıra güler yüzlü olmaları, işleri ne kadar çok sevdiklerinin en iyi göstergesi.
Son yıllarda nakliyecilik alanında yaşanan yeni gelişmelere uyum sağlayabilmeleri gibi bir yanları da var. Çünkü firma olarak her daim hizmet içi eğitime büyük bir önem veriyoruz. Özellikle yeni teknolojilerin kullanılması, bunların öğrenilmesine anlam yüklemeyiz. Personelimiz bu tip konularda gerekli olan tüm bilgi birikimine sahip olduklarından, işlerini çok iyi bir biçimde yapabilecek kapasiteye sahipler. Bu durum, eşya taşınması, nakledilmesi, yeni adresine yerleştirilmesi sürecini de çok kolay bir hale getirmekte.

Asansörlü Sistemin Faydaları

Evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde şu avantajları elde etmeniz mümkün;
♦ Kullanmış olduğumuz asansörün bir kısıtlaması söz konusu değil. Bunun anlamı ise şudur; ev taşıma işlemlerinde müşterilerimizin farklı katlarda ikamet etme ihtimalleri son derece normaldir. Bazıları ikinci katta iken bir kısmı ise 10.katta olabilir.
♦ Bu durum taşımacılık işlemlerini bilinen aksine bizim için zor bir hale getirmez. Çünkü asansörün sahip olduğu kapasite sayesinde, taşınacak eşya hangi katta olursa olsun, rahatlıkla oraya ulaşabilmekteyiz. Bu sayede, erişim konusunda bir sorun yaşanmadığını hemen ifade etmek gerekiyor.
♦ Hiç kimse eşya taşıma işlemleri sırasında olumsuz bir durumla karşı karşıya gelmek istemez. Özellikle materyal, malzeme ve eşyaların düşmesi, kırılması, darbe görmesi ve çizilmesi birçok kişi için kabus olarak görülür.
♦ Asansörlü taşımacılık sayesinde bunların önüne geçilmesi mümkündür.
♦ Nakliye ve eşya taşıması sırasında hiçbir daim bina içi, merdivenler kullanılmaz. Asansör sayesinde artık buna gerek yoktur. Böylelikle acaba eşyama zarar gelir mi gibi bir düşünceden de kurtulmuş olacaksınız.
♦ Son olarak asansörlü taşıma işlemlerinin her daim hızlı olduğunu ifade etmek lazım. Çünkü sistem yavaş değildir. Yüksek bir kattan asansöre yüklenmiş olan eşyaların aşağıya kadar inmesi en fazla birkaç saniyedir.
 
Liftli Araç

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için müşterilerimizin her daim memnun olması çok önemli. Bunun adına misyonumuz, felsefemiz ve işimize olan bakış açımız net. Taşıdıklarımızın ve eşyalarınızın bize emanet edildiğinin bilincindeyiz. Bundan dolayı her daim hizmet verirken, profesyonel olan anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Ekstra hizmet isteyen müşterilerimize her daim kulak veriyoruz. Onların taleplerine göre hareket etmek, hizmet politikamızın arasında yer almakta. Kaliteyi size sunarken çok yüksek, bütçenizi sarsacak olan fiyatlardan kaçınmaktayız. Böylelikle en iyi hizmeti uygun bir fiyata bizden alabilirsiniz.

Hemen İletişime Geçin

Evden eve taşıma hizmetine ihtiyacı olanlar, çok kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçebilme şansına sahipler. Bunun için telefon üzerinden bizimle kontak kurabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizde hiçbir sınırlama söz konusu değil. Gerek hafta içi gerekse hafta sonu faaliyetlerimizi aralıksız bir biçimde sürdürmekteyiz. Buna uygun personelimiz ve ekipmanımız her daim mevcut. Acarsoy nakliyat işletmesi olarak, beklentilerinizi karşılama noktasında çok iddialıyız.
 
 

 

0532 477 88 59
0532 477 88 59