0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Frigolu Taşımacılık

Frigolu taşımacılık kapsamında son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. En kısa süre içerisinde ürünlerin hiç bir zarar görmeden taşıma adımının tamamlanması için firmamız tarafından uygun ortam hazırlanmıştır. Siz de direkt olarak firmamız ile iletişime geçerek bu alanda ne kadar ücret ödemeniz gerektiğinden başlayarak hizmet alma aşamasının hangi kurallar dahilinde tamamlanması gerektiğine kadar tüm detaylar hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Frigolu Taşıma Ne Anlama Gelmektedir?

Frigolu uluslararası taşımacılık kapsamında soğuk zinciri bozulmaması gereken mamullerin taşıma aşamasının tamamlanması için soğuk bir ortam şekillendirilmiştir. Bu soğuk ortam kapsamında kişilerin ürünlerine zarar gelmeden ve herhangi bir bozulma yaşanmadan taşıma aşamasının tamamlanması için uygun alt yapı sağlanır. Sistemimiz kapsamında -26 dereceye kadar düşebilen bir sistem oluşturulmuştur.
Frigolu taşıma kapsamında ürünlerin genel yapıları ile alakalı firmamızdan kaynaklanan tek bir sorun dahi meydana gelmeyeceği direkt olarak belirtilmelidir. Bu taşıma sürecinde erime tehlikesi olan ürünlerin dahi sorunsuz bir biçimde taşınması ve kalitelerinde tek bir sorun dahi meydana gelmeden hedef noktaya teslim edilmesi en temel hususlar arasında bulunmaktadır.

Ürün Yerleştirme Aşamasında Profesyonel Yaklaşım!

Ürün taşıma işlemleri ile alakalı olarak aklınıza takılan herhangi bir husus olursa bu noktada sorunsuz ve nitelikli bir duruş ve ekip sunmaktayız. Siz de en kısa süre içerisinde ürün yerleştirme ve nakliye aşamaları ile alakalı olarak şu detayları göz önünde bulundurmalısınız;
♦   Ürünlerin paketlenmesinden soğutmalı nakliye aracına yüklenmesine kadar sorunsuz bir etki sunulmaktadır. Bu noktada ürünlerin ideal olarak hangi sıcaklıkta taşınması gerektiğini de ekibimize bildirmelisiniz. Sizin ürünlerinizin bu aşamada sorunsuz şekilde taşınması için uygun sıcaklık ayarlamaları profesyonel ekibimiz tarafından anlık bir biçimde yapılacaktır.
♦   Nitelikli ve kapsamlı bir alt yapının sağlandığı araçlarımızda istenen alana nakliye süresinin en kısa noktada tutulmasına ve ürünlerin bu aşamada da asla soğuk zincirden çıkmamalarına özen gösterilmektedir. Siz de en kısa sürede ürün yerleştirme detaylarını yakından incelemelisiniz. Ayrıca hassasiyet gösterilmesini talep ettiğiniz bir nokta bulunuyorsa bu konuda da uyarılarınızı dile getirmekten kaçınmamalısınız. Sizin müşteri olarak yapmış olduğunuz tüm uyarıların bizim profesyonel ekibimiz tarafından bir direktif olarak kabul edileceğinin de eklenmesi gerekiyor.
Firmamızın her alanda olduğu gibi nakliyenin paketleme ve yerleştirme aşamasında da müşteri dostu bir tutum takındığını fark edebilirsiniz. Piyasada aynı niteliklere sahip olan firmaları incelediğiniz zaman hem makul fiyat hem de yüksek kalite bağlamında en öne çıkan seçeneğin firmamız olduğunu da net bir biçimde görebilirsiniz.

Araç Boyutları ve Ücret Seviyesi

Frigolu taşıma yapan firmalar kapsamında ücret bakımından kıyaslama yapıldığı zaman firmamızın bu konuda ne derece yetkin ve müşteri dostu bir tutum benimsemiş olduğunu net bir biçimde görebilirsiniz. En kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek ve ürünlerin tek bir zarar dahi almadan taşınmasını sağlamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz.
Taşınması gereken ürünün ağırlığına ve boyutuna göre sorunsuz bir biçimde araç kiralama işlemlerinde sisteme sunacağınız fiyat aralığı değişim gösterecektir. Araçlarımızın boyut boyut değişim göstermesi her müşterimizin kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun bir biçimde seçim yapması mümkün hale gelmektedir. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek için Acarsoy sizin için en doğru noktalardan biri olacaktır.
Telefon üzerinden yetkililerimiz ile iletişim kurarak fiyat konusunda aklınıza takılan tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç boyutundan başlayarak nakliye süreci ile alakalı tüm detaylara kadar anlık bir biçimde veri sahibi olmak sizin için verimliliğin temel adreslerinden bir tanesi olacaktır.

Yardımcı Firma Görevlisi Sunuluyor Mu?

Frigolu nakliyeciler kapsamında bazı firmaların elaman desteği vermediği de görülmektedir. Eleman desteği vermeyen firmalar da bir de bu süreç için ayrıca ödeme yapmanız gerekecektir. Firmamız her alanda olduğu gibi bu noktada da sorunsuz ve tam kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Ekip olarak sorunsuz bir biçimde erişim sağlayabilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz.
Frigolu nakliyat sayesinde en kısa süre içerisinde taşıma adımı profesyonel şekilde tamamlanacaktır. Bu alanda hizmet veren tüm elemanlarımızın konusunda uzman isimler oldukları ve sertifikalı olarak çalıştıkları da belirtilmelidir. Eleman tutmak için ayrıca bir ücret ödemeniz de gerekmeyecektir. Taşıma süreci boyunca kaç adet taşıma görevlisine ihtiyaç duyacağınıza yükün genel durumuna göre karar verilecektir. En kısa süre içerisinde taşıma adımlarının tümü tamamlanırken taşınacak olan mallara tek bir zarar verilmesinin dahi direkt olarak önüne geçilmektedir. En kısa süre içerisinde yüksek verimlilik ile tüm ürünlerin soğutma sistemli araçlar ile taşınması mümkün kılınmıştır.

Dikkatli Paketleme İmkanları Göz Dolduruyor!

Frigolu taşımacılık kapsamında ayrıca paketleme alanında da hizmet verdiğimiz belirtilmelidir. Kısa sürede evde ya da depoda yer alan ürünlerin taşımada sorunsuz bir biçimde işleme alınacak bir alt yapıya sahip olması için özellikle tasarlanmıştır. Siz de en kısa sürede firmamızdan talep etmiş olduğunuz ek hizmetler ile alakalı bilgi vermelisiniz.
Frigolu uluslararası taşımacılık alanında paketleme konusunda en muntazam şekilde hizmet veren firmaların başında gelmektedir. Bu alanda global manada adından sıklıkla söz ettiren firmamız sizin için de yetkinliğin temel noktalarından bir tanesi olacaktır. Dikkatli paketleme konusunda sadece bu alanda eğitim almış olan personelimizin görevlendirileceği de ayrıca dikkate alınması gereken detaylardandır. Personelimiz hakkında yapılan ve daha öncesinde firmamızdan hizmet alan kişilerin yorumlarına baktığınız zaman sürecin ne derece kusursuz işlediğini net bir biçimde görebilirsiniz.

Ürünler Garantili Bir Biçimde Mi Taşınıyor?

Frigolu taşıma işlemleri sırasında piyasada yetkin şekilde hizmet veren firma sayısının oldukça düşük olduğu görülmektedir. Acarsoy olarak bu alanda sorunsuz bir biçimde hizmet sunmaktayız. Sunulan hizmet yapılanmamıza bakıldığı zaman sigortalı ve garantili bir süreç geçirileceği ayrıca belirtilmelidir. En kısa süre içerisinde garantili şekilde ürün taşıma adımlarının tamamlanması için doğru noktada bulunuyorsunuz.
İzin sigortalattığınız ürünlerin genel durumları ve teslim alınma koşulları ile alakalı olarak gerekli olan tüm incelemeler yapıldıktan sonra prosedür hazırlanacaktır. Bu ürünlerde herhangi bir aksaklık olmadan istenen yere teslim edilmemesi durumunda firmamızın direkt olarak zararı karşılamak için uygun alt yapıyı sağlayacağının da belirtilmesi gerekiyor. Kısa sürede yüksek verimlilik ile ve garantili bir biçimde taşıma adımlarının tamamlanmasını isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz.

Ücret Aralığı Neye Göre Belirlenmektedir?

Frigolu taşıma yapan firmalar kapsamında bir karşılaştırma ve kıyaslama yapıldığı zaman ücret aralığımızın ne derece makul bir seviyede olduğunun altı çizilmelidir. Siz de en kısa süre içerisinde fiyat konusunda piyasa analizleri yapmalısınız. Bu şekilde firmamızın ne derece kullanıcı dostu bir biçimde taşıma adımlarını tamamladığını daha net bir biçimde fark edeceksiniz.
Özellikle frigolu olan nakliyecilerin normal nakliye süreçlerine göre daha yüksek bir ücret talep ettiği de fark edilmektedir. Firmamız bu alanda da en makul çizginin belirlenmesi ve kullanılması için size fırsat sunmaktadır. Bu ücretin neye göre belirlendiğini merak ediyorsanız şu kriterlere bir göz atmalısınız;
♦   Taşınacak olan mesafe ücret belirlenme aşamasında en net değişim yaratan hususlardandır.
♦   Taşınacak olan yükün boyutu ve genişliği. Bu noktada yükün miktarı artış gösterdikçe ödemeniz gereken tutarda da farklılıklar olacaktır.
♦   Firmamızdan herhangi bir ek servis talep ederseniz bu noktada da direkt olarak ödemeniz gereken ücrete eklemeler yapılacaktır.
♦  Zamanlama da ödemeniz gereken miktar üzerinde büyük bir değişim yaratabilmektedir. Yılın taşınma bakımından daha yoğun olan aylarında ücret skalamızın yoğunluk sebebi ile bir derece daha yüksek bir hal alabileceği belirtilmelidir. Bu alanda bazı aylarda da nakliye talep süreci sıkıntıya uğradığı için normalde sunmuş olduğumuz fiyat aralığının çok daha altına taşıma adımlarının tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu tür avantajlı dönemleri takip etmek sizin için verimliliği de beraberinde getirecektir.
Bu kriterler bağlamında sabit bir fiyat skalası üzerinden ne kadar ücret ödemeniz gerektiği ile alakalı size gerekli olan tüm yönlendirmeler eksiksiz bir biçimde tapılacaktır.

Hangi Ürünler Taşınabilmektedir?

Frigolu nakliyeciler kapsamında yapılan incelemeye bakıldığı zaman tüm işlemlerin direkt olarak hukuki prosedürlere uygun bir biçimde şekillendirildiğini görebilirsiniz. En kısa süre içerisinde ürünlerin istenen alana gönderilmesi amaç kabul edilmiştir. Tabi ki bu amacın gerçekleştirilmesi için hukuki bağlamda herhangi bir sıkıntının söz konusu olmaması gerekiyor.
Frigolu nakliyat yapan firmalar incelendiği zaman en kısa sürede ürünlere sorunsuz bir biçimde erişim aşamasının tamamlanması için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Frigolu olan ürünlerin taşınması ile alakalı uzun mesafede sunmuş olduğumuz dereceler arasında taşımaya uygun olan ürünler kabul edilmektedir. Daha soğuk bir ortam talep eden kişilere uygun olan özel araçlarımız uygun durumda varsa onlar teklif edilmektedir.
Ayrıca kişilerin soğuk zincir gıda ya da tıbbi ürünlerin taşıtılması için gerekli olan izinlere de sahip olması gerekmektedir. Ulusal ya da uluslar arası yolların kullanılma süreci içerisinde yapılan kontrollerde bu belgelerin talep edildiği denetimler yapılabilmektedir. Tüm bu hukuki alt yapının ve izin durumunun firmamız tarafından sorunsuz bir biçimde incelemeye alınacağının da altı çizilmelidir.

Tasarruf Etme İmkanını Yakalayın

Frigolu taşımacılık kapsamında firmamızın sunmuş olduğu hizmet skalasına bakıldığı zaman ne derece nitelikli bir yapının söz konusu olduğunu görebilirsiniz. Araçların genel yapısından temelde sunulan ücret skalasına kadar oldukça makul bir fiyat aralığının kendini gösterdiği de fark edilmektedir. Kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz.
Taşınma ve nakliye gibi hali hazırda masraflı olan süreçlerde kaliteden taviz vermeden direkt olarak tasarruf etmek isteyen kişiler için firmamızın özel olarak tasarlandığı belirtilmelidir. Özellikle ekonomik manada dar boğazdan geçilen şu günlerde her adımda tasarruf etmenin sizin için nitelikli duruşun simgesi olacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Liftli Araçlar ile Nakliye İmkanı Bulunuyor Mu?

Frigolu uluslararası taşımacılık kapsamında firmamızın lift konusunda da hizmet verdiği görülmektedir. En kısa süre içerisinde lift kullanımı aracılığı ile taşıma ve indirme/bindirme adımlarının çok daha kolay bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerken nasıl bir araç talep ettiğiniz ile alakalı net bir biçimde bilgi vermeli ve isteklerinizi açık şekilde dile getirmelisiniz. Bu alanda tek bir sorun dahi meydana gelmemesi ve müşterilerin tüm isteklerinin eksiksiz bir biçimde yanıtlanması için en doğru yerde bulunuyorsunuz.
Liftli olan araçlarımız ile alakalı olarak işleme alabileceğiniz alt türlerden bazıları;
♦   Liftli araç
♦   Liftli nakliye
♦   Liftli kamyonet
♦   Forklift kamyon
♦   Asansörlü kamyon
Tüm bu unsurların sizin için taşımacılık adımını çok daha kolay bir hale getireceğinin de belirtilmesi gerekmektedir. Dilerseniz bu hizmetimizden daha öncesinde istifade etmiş olan müşterilerimiz ile de iletişim kurabilirsiniz. Memnuniyetten bu şekilde daha net şekilde haberdar olabilirisiniz.

Daha Önce Belirlenmiş Olan Günde Kapınızdayız!

Frigolu taşıma işlemleri ile alakalı olarak gerekli olan tüm adımların direkt olarak önceden alınan randevular ile tamamlanacağı belirtilmelidir. Ekibimizin taşıma süreçleri ile alakalı en net önemsediği husus kesinlikle profesyonel çalışma prensipleridir. Bu noktada siz de hangi tarihler arasında bir araca ve ekibe ihtiyaç duyacağınızı saat aralığına kadar dile getirmelisiniz. Bu şekilde en kısa süre içerisinde erişim aşamasını tamamlayabilir ve istenen zaman aralığında ekibimizin belirttiğiniz adreste sizi beklemesini mümkün kılabilirsiniz.
Frigolu taşıma yapan firmalar kapsamında önceden ayarlama olmadan spontane olarak hizmet veren firmalar da yer alıyor. Bu tür firmaların özellikle kalite bağlamında sıkıntılı bir duruş sergilediklerinin de belirtilmesi gerekmektedir. En kısa süre içerisinde yüksek verimlilik elde edebilmek için profesyonel çalışma prensiplerini direkt olarak sahaya yansıtan bir ekip ile iş birliği kurmalısınız. Herhangi bir zamanlama hatası olmadan direkt olarak tarafınız ile iletişim kurulmasını isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Acarsoy olarak bizim en net önceliğimiz kesinlikle sizin isteklerinizin kusursuz bir biçimde yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkarılmasıdır.

İndirimli Olan Dönemlerden Faydalanın!

Frigolu nakliyeciler kapsamında firmamızın fiyat aralığı bakımından hali hazırda ne derece uygun bir seviyede olduğu görülmektedir. Bu noktada daha da ekonomik bir tercih yapmak isterseniz daha durgun olan ayları tercih edebilirsiniz. Nakliyecilik bağlamında daha durgun olan aylarda özel kampanyalar düzenlemekteyiz. Bu kampanyalar ile beraber en kısa süre içerisinde indirimli olarak süreçten faydalanabilirsiniz.
Nakliye işlemleri kapsamında özellikle kış aylarının bir derece daha durgun olduğu fark edilmektedir. Temsilcilerimiz ile iletişim kurarak bu alanda daha nitelikli ve güncel biçimde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalarımız hakkında internet sitemizde de gerekli olan duyuruları günü gününe yapmaya özen göstermekteyiz. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek için bu tür avantajlardan faydalanmak sizin için oldukça verimli olacak! Kullanıcı memnuniyeti ve bütçenin korunması firma olarak bizim en temel önceliğimiz!

Uluslar arası Taşımacılık

Frigolu nakliyat kapsamında sadece ulusal değil aynı zamanda uluslar arası arenada da gerekli olan tüm işlemlerin tamamlanmasını mümkün kılıyoruz. Tabi ki taşımayı talep eden taraf olarak kişilerin materyallerin taşınma izinleri ile alakalı tüm detaylara sahip olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde taşımacılık adımlarının hukuki çerçevede sorunsuz bir biçimde atılması için uygun alt yapı hazırlanacaktır.
Belge bakımından bazı eksikliklerin söz konusu olduğu müşterilerimiz ile iş birliği kurmaktan kaçındığımızı da bilmelisiniz. Uluslararası izinlerin neler olduğu ile alakalı olarak direkt olarak müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Hukuki minvalde tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra teknik destek direkt olarak bizim tarafımızdan sağlanacaktır.

Hizmet ile Alakalı Dönüt Verin

Taşımacılık ile alakalı gerekli olan hizmetin sağlanmasının hemen sonrasında direkt olarak süreç ile alakalı bilgi sunabilirsiniz. Kullanıcı olarak sunmuş olduğunuz fikirlerin firmamız tarafından en yakından takip edileceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Müşterilerimizin memnun kalmadıkları hususlar ile alakalı olarak gerekli olan tüm detaylar değiştirilmektedir. Firmamızda yapılan revizyonların direkt olarak kullanıcı yorumlarını kaynak olarak belirleyerek atıldığının ayrıca göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti bağlamında bu derece hassas olan alternatif bir firma bulmak sizin için oldukça zor olacaktır. Müşterilerin yorumları bizim için en temel öncelik olacaktır. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59