0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Fuar Taşıma

 
 Acarsoy Nakliyat olarak taşınacak tüm eşya ve yüklerin, güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılmasına özen göstermekteyiz. Bu anlamda son teknoloji temin edilir ve uzman personelimiz ile tüm istekleriniz karşılanır. Örneğin evden eve gibi klasik lojistik alanlarından ziyade fuar taşıma işlemlerine de yer vermekteyiz. Başta fuar taşıma nedir merak edenlere:
 
•   Daha çok büyük şirketlerin tanıtım amaçlı fuar düzenledikleri görülüyor.
•   Farklı alanlarda düzenlenen fuarlar için lojistik hizmeti devreye giriyor.
 
Temelde fuar için gerekli olan tüm küçük ve büyük malzemelerin taşınması esas alınır. Örneğin stantlar bunlara örnek gösterilebilir. Fuar taşıma işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesine özen gösterilir. Bunun için özel malzemeler ve yükleme araçları ile harekete geçilir.
 

Fuar Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

 
Fuar taşıma imkanlarımız son derece çeşitlilik gösterir. Yani sadece nakliye değil bunun haricinde montaj işlemlerine de yer vermekteyiz. Montaj ve demontaj fuar nakliyesinin olmazsa olmazları arasında. Ekstra bu işlemler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Bir paket halinde tüm hizmetler sıralanır ve belirtilen gün içerisinde hepsi karşılanır.
 
İstanbul fuar taşıma olarak başta müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. Örneğin nakliyede mevcut olan eşyaların önceden incelenmesi ve gerekli malzemelerin belirlenmesi esas alınır. Personel sayısı da eşyaya göre belirlenir. Bu yolla tespit gerçekleşir ve müşterilerin istedikleri gün içerisinde işleme geçilir.
 

Fuar Taşımacılıkta Neler Var?

 
İstanbul fuar taşıma adı altında tüm malzemelerin temin edilmesine özen gösterilir. Firmamız yukarıda da belirttiğimiz üzere başta tespite karar verir. Çünkü tespit neticesinde taşıma aracına ve personele karar verilir. Bu yolla istenilen tüm malzemelerin taşınması sağlanır. Örnek vermek gerekirse:
 
•   Öncelikle tüm fuar malzemeleri göz önünde bulundurulur.
•   Fuarda mevcut olan stantlar nakliye için hazırlanır.
•   Fuarda sergilenecek olan ürünler de ayrıca paketlenir ve taşınır.
 
Fuar sırasında bazı ürünler sergilenir ve satışa hazırlanır. Tüm bu ürünler farklı ebatlara ve ağırlıklara sahip olabilir. Neticesinde ürünlerin adedine ve yapılarına göre paketleme işlemlerine geçilir. Özel ambalajlar dahilinde ürünlerin zarar görmesi engellenir. Beraberinde yine zarar görmeyecekleri şekilde nakliye edilmesine özen gösterilir.
 

Fuar Taşımacılığında Önemli Detaylar

 
İstanbul fuar taşıma olarak müşterilerin istekleri ve memnuniyetleri doğrultusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu aşamada müşterilerin tüm soru işaretlerin yanıt verilir ve faaliyet gösterilir. Örneğin fuar ürünlerinin uluslararası nakliyesine de yer verilmektedir. Bir uçtan bir uca nakliyeye geçilir. Haricinde kalan detaylar ise:
 
•   Gümrükleme için lokal ile global işlemlere yer verilir.
•   Nakliye sorununun önüne geçmek için sevk belgeleri temin edilir.
•   Adresten özenle alınan ürünler belirtilen yere teslim edilir.
 
Yurt içerisinde ya da uluslararası olacak şekilde fuar taşıma hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. Bu aşamada uzman personelimiz tüm detayları göz önünde bulundurarak harekete geçer. Önceden de söylediğimiz gibi başta ürünlerin tespitine yer verilir. Arkasından uygun aparatlar, personeller ve araçlar eşliğinde lojistik aşamasına geçilir.
 

Fuar Nakliye Etkinlikleri Nelerdir?

 
Fuar taşıma hizmetleri sınırsız tutulmuştur. Acarsoy Nakliyat olarak tüm istekleri dikkate almaya devam ediyoruz. İstekler doğrultusunda hizmet veriyoruz. Örneğin ürün özelliklerinin tespit edilmesine özen gösterilir. Arkasından ekipmanlar hazırlanır ve standa teslimatın gerçekleşmesi esas alınır.
 
Taşınacak olan ürünlerin depolanması için harekete geçilir. Bunun dışında tüm ürünlerin en uygun malzemeler ile ambalajlanması söz konusudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ürün özellikleri dikkate alınarak ambalajlamaya geçilir. Paketleme ve etiketleme gibi içeriklere de yer verilir. Arkasından hem iç nakliyenin hem de dokümantasyonun gerçekleşmesi sağlanır.
 

Fuar Nakliyesinde Güvenilir Hizmetler

 
Fuar taşıma hizmetleri için güvenliği ön planda tutuyoruz. Bunun için müşterilere ve ürünlere uygun bir şekilde planlama gerçekleşir. Planlama ile zamanlamanın ayarlanması halinde hizmet verilir. Böylece ürünler üzerinden en uygun taşıma modellerinin belirlenmesi söz konusudur. Taşınma modelleri de:
 
•   Hava
•   Kara
•   Deniz yolu olarak ayrılır.
 
Taşınmanın gerçekleşeceği alan dikkate alınır. En pratik ve ekonomik çözüm önerileri sergilenir. Müşterilere tüm öneriler ifade edilir ve aralarından tercihte bulunmaları beklenir. Fuar taşıma hizmetleri son derece makul fiyatlardan gerçekleşir. Örneğin en başta tespit işlemlerinin ücretsiz olduğunu belirtmek gerek. Tespitten sonra planlama yapılır. Müşteriye tüm detaylar ve fiyatlar ifade edilir. Böylece müşteriler bilgi sahibi olur ve nakliye için en uygun olan gün belirlenir.
 

Fuar Nakliyesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Öncelikle fuar seçiminde dikkatli olmak gerekir. Nitekim ürünlerin uygun bir şekilde sergileneceği ve büyük kitlelere hitap edeceği alanlar tercih edilmelidir. Sonrasında fuar taşımacılık olarak kullanılacak olan stantlar ve özellikleri dikkate alınır. Fuar alanına göre hepsinin şekillendirilmesine özen gösterilir. Firmamız bu konuda uzman olduğu için içiniz rahat olabilir.
 
Taşıma firması olarak ulaşımın ne şekilde yapılması gerektiğine karar veririz. Gerek maliyetler gerekse ürün güvenliği açısından en doğru planlamaya yer verilir. Ulaşım hakkında bilgi sahibi olmanıza özen göstermekteyiz. Bunların haricinde müşterilerin konaklama gibi diğer ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetlerimiz de devreye giriyor.
 

Fuar Taşımacılığında Yönetim

 
Uzman kadromuz fuar taşımacılık hizmetlerini son derece planlı bir şekilde gerçekleştirir. Yönetimin disiplinli ve son derece güvenli bir şekilde hizmet verdiğini belirtmek gerek. Örneğin ilk etapta ürün hazırlıkları dikkate alınır. Hazırlık sırasında ürünlerin nitelikleri incelenir. Ve de en uygun şekilde ambalaj ile paketleme işlemlerine yer verilir. Bunların haricinde:
 
-Belgeler: Önceden de söylediğimiz üzere uluslararası taşıma hizmetlerimiz mevcut durumda. Bunun için ilgili belgelerin temin edilmesi sağlanır. Mesela ülkenin gümrük mevzuatları dikkate alınır. Evrak ve belgelerin hazırlanması söz konusudur. Son kontroller yapılır ve uluslararası taşımacılık devreye girer.
 
-İşlemler: Sevkiyat için birkaç şekle yer verilir. Örneğin ürünleri taşırken kullanılacak olan araçlar göz önünde bulundurulur. Gümrük işlemleri de buna göre tamamlanır ve lojistik harekete geçer. Neticesinde fuar alanına ulaşım sağlanır. Ulaşımın son derece güvenli bir şekilde gerçekleşmesine özen göstermekteyiz.
 

Fuar Taşımacılıkta Materyaller Nelerdir?

 
Fuar taşımacılık adı altında sadece temel ürünler nakliye edilmez. Bunun haricinde yardımcı materyallerin de ulaşımı göz önünde bulundurulur. Örneğin fuarlar belirli bir kitleye hitap eder. Kitlenin büyümesi adına ikramlara ya da kataloglara yer verilir. Tüm bu materyaller de fuar taşıma adı altında ele alınır.
 
Broşür gibi yan materyallere ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm ürünler gibi materyaller de ulaşım sırasında dikkate alınır. Ve de fuar alanına ulaştırılması sağlanır. Ulaşım neticesinde dağıtıma geçilir. Fuarı düzenleyenler dağıtım neticesinde hedef kitleyi büyütebilir. Hatta bu konuya ilişkin yardım alabileceğiniz danışmanlarımız daha mevcut durumda.
 

Fuar Taşımacılıkta Kontroller

 
Kontrollü olacak şekilde taşımacılık hizmetlerine yer verilir. En başta fuar merkezi ve ürünler incelenir. Arkasından teslime geçilir ve indirme işlemleri tamamlanır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere indirmeden sonra montaj ya da demontaj gerekebilir. Bu alanlarda uzman olan personelimiz tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet verir.
 
Standa sevkin gerçekleşmesi halinde kontrollere geçilir. Kontrollerden geçerli not alınması halinde hizmet tamamlanır. Olası sorunların anında çözülmesine özen gösterilir. Mesela boş kaplar göz önünde bulundurulur. Taşıma sırasında ortaya çıkan paketler ya da ambalajlar toplanır. Fuar alanı talep edildiği şekilde hazırlanır ve işlemler sona erer.
 

Fuar Taşımacılık Olanakları

 
Olanaklarımız müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün artış gösteriyor. Mesela sahip olduğumuz filoların sayısı günden güne arttmakta. Talebe göre kullanılan filolar, yurtdışı lojistik açısından son derece önemlidir. Bunların haricinde:
 
•   Gümrüksüz olan depolama alanları da temin edilmiştir.
•   Fuar alanına yönelik tüm sorularınızı danışmanlıklara yöneltmeniz mümkün.
•   Dağıtım ile yükleme için gerekli tüm materyaller ve araçlar mevcut durumda.
 
İhracat ile ithalat gümrükleme açısından da tüm detaylar ele alınır. Uluslarası taşımacılık için kara, hava ve deniz yollarına hakim olan personelimiz, sizlere en uygun şekilde hizmet verir. Bu aşamada bütçe de dikkate alınır. Yani müşterilerin bütçeleri doğrultusunda taşımacılık hizmetlerinin planlanması esas alınır.
 

Fuar Taşıma Alanları Nelerdir?

 
Fuar taşımacılık çok geniş kapsamlıdır. Mesela özel sergilerin ya da kongrelerin de lojistik işlemlerine yer verilir. Yine fuar kadar geniş alanlarda ürünlerin sergilenmesi esas alınır. Bunun haricinde büyük toplantılar ile konserler için de ulaşım hizmetleri devreye girer. Organizasyonlara yer vermek isteyen büyük şirketler, firmamız ile iletişime geçmektedir.
 
Stand imalatçıları ve firmalar hizmet alabiliyor. Sergi organizatörleri de yine fuar taşımacılık için talepte bulunabilir. Talepleriniz danışmanlarımız sayesinde ele alınır. Uygun planlamalar dahilinde bilgi sahibi olmanız sağlanır. Böylece belirtilen tarihte ve saatte harekete geçilir.
 

Fuar Lojistik Planlaması Hakkında

 
Planlama hem danışmanlar hem de müşteriler arasında gerçekleşir. Şöyle ki taşınma için en uygun araçlar, paketleme materyalleri ve ulaşım seçenekleri dikkate alınır. Bu konuda müşterilerin bilgi sahibi olmaları ve tercihte bulunmaları beklenir. Tercihleriniz neticesinde ise:
 
•   Anlaşmanın çift taraflı olarak resmi hale gelmesi sağlanır.
•   Anlaşmadan hemen sonra uygun taşıma gününe karar verilir.
 
Karara göre taşınma için hazırlıklara geçilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzman personellerimiz tüm materyallerini hazırlar. Yine en uygun araca karar verilir. Son olarak ulaşım alternatifleri dikkate alınır. Mesela hava, kara ve deniz yoluna uygun olan araçlar temin edilir. Bu yollar ve araçlar için de taşınacak olan ürünlerin niteliği göz önünde bulundurulur.
 

Fuar Taşıma Ücretleri

 
Tespit işlemlerimiz ücretsiz olarak gerçekleşir. Örneğin tespit sırasında eşyaların ne denli hassas oldukları ve ebatları göz önünde bulundurulur. Bunların haricinde eşya miktarı ile personel sayı dikkate alınır. Tespite bağlı olarak planlama yapılır. Planlama üzerinden müşterilerin fiyat öğrenmeleri söz konusudur.
 
Tüm bu işlemler için ekstra bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Çünkü Acarsoy Nakliyat olarak tespit işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleşir. Taşıma hizmetlerimiz de son derece makul ödemeler eşliğinde tamamlanır. Ücreti önceden öğrenmeniz esas alınır. Bu yolla anlaşma yapılır ve belirtilen gün içerisinde harekete geçilir.
 

Fuar Taşımacılıkta Sigorta

 
Sigortalar dahilinde fuar taşıma hizmetlerine yer vermekteyiz. Şöyle ki taşınma sırasında son derece titiz bir çalışma gösterilir. Ancak olası fiziki hasarlara karşı tüm önlemler de alınmıştır. Sigortaların devreye girmesi müşterilere güven veriyor. Çünkü sigorta sayesinde hasar gören eşyanın ödenmesi esas alınır. Bunun için de:
 
•   Taşıma sırasında hasar gören eşya incelemeye alınır.
•   Sigorta ekspertiz tarafından tespite geçilir.
•   Hasarın tespitine göre sigorta üzerinden ödemeye yer verilir.
 
Tüm bu güvenlik unsurları ve önlemler dahilinde hizmet vermekteyiz. Anlaşma içerisinde de sigorta detayları mevcut durumda. Detaylara göz atan müşterilerimizin onayı neticesinde faaliyet göstermekteyiz. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59