0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

İstanbu'dan Sakarya'ya Parça Taşıma

İstanbul´dan Sakarya´ya Parça Taşıma hizmetimizi muhteşem fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetimizde iki il arasında muhteşem kaliteli bir şekilde kısmi ev eşyalarınızı başka eşyalar ile beraber taşımaktayız. Bu vesile ile çok düşük ücretler almaktasınız. Uzun yıllardan bu yana gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma hizmetlerimizi Sakarya ve istanbul arasında yapmaktayız. Çeyiz, öğrenci, yazlık yada bekar eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az alana sahip olan, ve az yer kaplayan eşyaları çok düşük fiyatlarda taşımaktayız.

Az miktarlara sahip olan eşyaları belirli bir plan içerisinde taşımakta olan firmamıza erken ulaşmanız halinde erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanabilirsiniz. Taşımanız öncesinde gidilecek olan güzelgahları da öğrenebilirsiniz. Tüm kargo taşıma hizmetimiz verilmiş olan günde, saatte adresinizde olacaktır. Ülkemizin ilk parça taşıma firmaları arasında bulunan nakliye firması olan Acarsoy Nakliyat tüm hizmetlerini ilk günkü gibi heyecan ve ilk günkü kadar incelikle taşımaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, kurulum ve yerleştirme aşamalarındaki kabiliyetimiz ile tercih sebebi olmaktayız. Her geçen gün daha iyi hizmetleri ayağınıza getiren firmamızla çalışarak sizlerde kaliteyi tadabilirsiniz. Parça eşya taşıma anlık olan bir durum olmadığı için bu alanda kesinlikle korsan firmalara dikkat etmelisiniz.

Eşyalarınızı toplayarak ortadan kaybolan bir çok korsan firma vardır. Araçlara ve kurumlara gözatarken mutlaka firmanın geçmişini araştırmalı ve firmaya dair sosyal medya hesaplarını kontrol etmelisiniz.

Sizde İstanbul ilinden Sakarya iline parça eşya taşıma hizmetini yaptırmak istiyorsanız web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Web sitemizi mobil cihazlardan ziyaret eden müşterilerimiz TIKLA ARA butonu ile günün her saati firmamıza ulaşabilmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

0532 477 88 59
0532 477 88 59