0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

İstanbul Piyano Taşımacılığı

 Piyano diğer müzik aletlerine kıyasla daha ağır ve taşıması zor olan bir müzik aletidir. Firmamız konsol piyano, kuyruklu piyano taşıma gibi hizmetler verir. Piyano taşıması piyanonun türüne göre de değişir. Piyano türleri şu şekildedir;

·        Tam kuyruklu piyano

·        Yarım kuyruklu piyano

·        Salon piyanosu

·        Grand piyano

·        Antika piyano

·        Çeyrek kuyruklu piyano

·        Duvar piyano

·        Konser piyano

Piyano taşıma için piyanonun türü oldukça önemlidir. Taşınacak olan piyano türünü belirttikten sonra firmamız size taşıma konusunda yardımcı olacaktır. Piyano taşıma işlemini gerçekleştirebilecek olan kişilerin özel eğitimli olması gerekir.

Piyano taşıması için özel eğitimli olan firmamız çalışanları sayesinde piyanonuzu sorunsuz bir şekilde nakliye etme imkanına sahip olabilirsiniz. Piyano taşımasının özenle gerçekleşmesi gerekir. Olası bir tahribat durumunda maddi kaybınızın yüksek olması oldukça yüksek bir ihtimaldir.

Piyanonuzu taşıyabilmek için doğru ekipmanların kullanılması gerekir. Doğru ekipmanlar ve profesyonel bir ekip olmadan gerçekleşen taşıma işlemlerinde şu gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz;

·        Çatlaklar

·        Tel kopması

·        Rezonans tahtasında tahribat

·        Çizilmeler

Yukarıda yer alan sorunlar ile karşılaşmamak için piyano taşıma işlemi sırasında uzman bir ekipten destek almanız gerekir. Firmamız her türlü piyano taşıma işlemi için özel olarak eğitim almış güvenilir bir ekip ile müşterilere hizmet verir.

Piyanonuzun taşıma işlemini gerçekleştirebilmek için özel ekipmanlar ve eğitimli kişilerden yardım almalısınız. Piyano klavyeli ve telli olan bir müzik aletidir. En zengin müzik aletlerinden bir tanesi olarak kabul edilir. İstanbul piyano taşıma firması olarak sizlere en güvenli hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Piyano Taşımasında Güvenlik

Piyano taşıma ile ilgilenen firmamız müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine amaç belirlemiştir. Piyano taşımanın en önemli noktası bu konuda özel eğitim almış profesyonel bir ekipten yardım almanızdır.

Piyano en pahalı müzik aletlerinden bir tanesidir. Ahşap bir kasanın üzerine kurulu olan piyanonun yapısı oldukça hassastır.  Bu nedenle piyano taşımasının yapıldığı sırada son derece titiz davranılması ve taşıma işlemini bu şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.

Piyano taşıması konusunda son derece profesyonel olan ekibimizin yardımı sayesinde piyanonuzu en güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Piyanolar çeşitlerine göre 130 ve 450 kg arasında değişim gösteren oldukça ağır müzik aletleridir. Hem ağır hem de pahalı bir müzik aleti olan piyanonun taşımasının gerçekleştirilebilmesi için doğru ekip ve ekipmanların kullanılması son derece önemlidir.

İstanbul piyano taşıma hizmetimiz ile piyanonuzu istediğiniz yere istediğiniz zamanda taşıyabiliriz. Piyanonuzun taşıma işlemi sırasında çizilme, tel kopması ya da çatlak gibi durumların yaşanmaması için güvenilir bir firma ile anlaşmanız gerekir. Firma olarak piyano taşımasını gerçekleştirdiğimiz piyano çeşitleri şu şekildedir;

·        Pnömatik piyano

·        Kuyruklu piyano

·        Elektro piyano

·        Mekanik piyano

·        Prepared piyano

·        Duvar – konsol piyano

Yukarıda yer alan piyanoların taşıma işlemi sırasında tamamen özel olan malzemeler kullanılır. Piyanonuz özel malzemeler ile birlikte sarılır ve özel ekipmanlar kullanılarak taşınır. Bu nedenle de taşıma işlemi sırasında piyanonuzda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

0532 477 88 59
0532 477 88 59