0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma işlemleri sırasında ilk olarak tercih edilen ve verimliliği ile göz dolduran firmalar arasında Acarsoy başı çekiyor. Siz de en kısa süre içerisinde olabildiğince nitelikli bir biçimde taşımacılık adımlarının tamamlanmasını isterseniz kurumsal taşıma sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Kurumsa taşıma süreci ile alakalı olarak kişilerin dikkate alması gereken en temel husus garantili ve sigortalı bir biçimde nakliyenin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğidir.

Ofis Taşıma Sürecinde Hız ve Güvenlik Ön Planda!

Ofis evrak taşıma işlemleri sırasında tek bir sıkıntı dahi yaşamadan tüm evrakların nakledilmesi mümkün kılınmaktadır. En kısa sürede ofis taşıma işlemleri ile alakalı detaylar şekillendirilecektir.
♦   Ofis taşıma işlemlerinde belgelerin aktarılması ile alakalı olarak tek bir sorun dahi meydana gelmeyecektir. Siz de verimliliği maksimum dereceye çıkarabilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Sertifikalı bir taşıma adımının tamamlanması için tüm profesyonel ekip gerekleri yerine getirilmiştir.
♦   Evrakların ve ofis kapsamında yer alan tüm materyallerin eksiksiz bir biçimde belirttiğinizi alana taşınması ile alakalı olarak adımlar atılacaktır.
♦   Evrakların ve eşyaların paketlenmesine kadar tüm adımların detaylı bir biçimde işleme alınacağının da ayrıca dile getirilmesi gerekmektedir. Ofis taşıma işlemleri kapsamında tecrübesi ile dikkat çeken firmamız ile iş birliği yapmak sizin için yüksek verimliliğin en temel adreslerinden biri olacaktır.
Bina taşıma detayları kapsamında dikkat edilmesini talep ettiğinizi ayrıca herhangi bir unsur bulunuyorsa bu alanda yetkililerimize bilgi vermelisiniz. Sizin isteklerinize uygun olarak gerekli olan tüm detayların şekillendirilmesi mümkün kılınacaktır.

Şirket Taşıma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Şirket taşıma aşamasında göz önünde bulundurulması gereken en temel hususlar şu biçimde sıralanmaktadır;
♦   Taşıma aşamasının hangi zaman dilimi arasında gerçekleştirileceği ile alakalı gerekli olan tüm detaylar sorunsuz şekilde belirlenecektir.
♦   Taşıma işlemleri sırasında paketleme ile alakalı tüm inisiyatif firmamız tarafından üstlenilmektedir. Siz de bu alanda kişisel olarak girişimde bulunmamalısınız. Bunun yerine direkt olarak firmamıza sürecin sorumluluğunu bırakmalısınız. Paketlemenin kişisel olarak yapıldığı ürünlerde meydana gelen hasarlarda firmamızın herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğinin de belirtilmesi gerekmektedir.
♦   Taşıma sürecinde kullanılan tüm teknolojik aksamların bu süreç için özel olarak hazırlandığı belirtilmelidir. Siz de en kısa süre içerisinde taşıma adımlarının her bir noktasının insan gücü ve teknoloji ile ortaklaşa bir biçimde tamamlanması için firmamız ile iş birliği kurabilirsiniz.
Kurumsal nakliye kapsamında senelerin tecrübesi ile hareket ettiğimizi için tek bir aksaklık dahi yaşamadan nakliyat aşamasının şekillendirilmesi sağlanacaktır. Şirket taşıma süreci ile alakalı dikkate alınmasını istediğiniz özel bir durum olursa bu konu hakkında da kriterlerinizi yetkililerimize bildirmeniz gerekecektir.

Randevu Alarak Taşıma İşlemlerini Tamamlayın!

Kurumsal taşıma firması bulma aşamasında firmamızda karar kılan kişilerin taşıma işleminin hemen öncesinde inceleme gerçekleştirmesi ve yetkililerimizden randevu alması verimliliği artıracak detaylardan bir tanesidir. Bazı dönemlerde firma yoğunluğumuzun oldukça yüksek olduğu görülmektedir. Bu tür durumlarda taşınma aşaması ile alakalı aksaklıkların yaşanmaması için özel olarak randevu almanız işlemlerin daha sorunsuz şekilde işlemesi için özel bir fırsat sunmaktadır.
Kurumsal taşıma işlemleri sırasında herhangi bir şekilde aksaklık çıkmaması için bu taşınma süreci ile alakalı tüm beklentilerinizi temsilcilerimize bildirmelisiniz. Temsilcilerimize bildirilen detaylar ile beraber tam manası ile sizi memnun edecek ve müşteri memnuniyetini odak noktasına alan bir alt yapı şekillendirilmiştir.

Hassas Cihazların Yüklenmesi ve Taşınması ile Alakalı Detaylar

Ofislerde yer alan hassas cihazların yüklenmesi ile alakalı olarak gerekli olan tüm teknik donanımlar firmamız tarafından elde edilmiştir. Siz de en kısa süre içerisinde bu alanda yardım alarak cihazlarınıza tek bir zarar gelmeden belirtilen yerde taşıma adımlarının tamamlanması için fırsat elde edebilirisiniz.
Hassas elektronik cihazların paketlenme aşamasında özel bir yöntem uygulamaktayız. Tam da bu nedenle herhangi bir tol durumu sorunu meydana gelmiş olsa dahi cihazların hasar görmesine izin verilmemektedir. Paketleme kısmında sizin tarafından elden geçmiş olan ve paketlenmiş olan cihazların kesinlikle firmamızın sorumluluğunda olmadığını da bilmelisiniz. Bu tür tehlikeli ve maddi değeri oldukça yüksek olan ürünlerin taşınması sırasında paketleme hizmeti almak sizin için çok daha akıllıca olacaktır.

Profesyonel Destek Almak Gerekli Mi?

Ofis taşıma işlemleri ile alakalı olarak profesyonel destek almanın gerekli olup olmadığı en sık yöneltilen sorular arasında yer almaktadır. Bu alanda firmanın prestijinin korunmasından çalışanların performanslarının etkilenmemesine varıncaya kadar her alanda sorunsuz bir biçimde destek alabilirsiniz. En kısa sürede profesyonel destek alabilir ve sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Bu alanda tecrübeli olan firmalarda yardım almak cihazlara ya da evraklara tek bir zarar dahi gelmeden taşıma adımının anlık biçimde tamamlanması için imkan yaratılmaktadır.
Garantili Taşıma İşlemleri
Ofis evrak taşıma işlemleri sırasında yaşanacak olan olası bir aksaklığa karşı tüm işlem adımlarının direkt olarak firmamız tarafından garanti ve sigorta koruma altına aldığı da belirtilmelidir. Siz de kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz.
♦   Taşıma işlemlerinin hemen öncesinde evrakların ve genel yapının ne durumda olduğu ile alakalı denetleme gerçekleştirilecektir.
♦   Sigorta koşullarının direkt olarak hangi unsurları kapsadığı ile alakalı maddelerin firmamız tarafından sözleşmeye yansıtılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu alanda her iki tarafın da haklarının koruma altına alınabilmesi için uygun alt yapı şekillendirilmiştir.
♦   Eksper raporlarının derlenmesi ve firmanın hangi detaylar kapsamında ve hangi koşullar ile sigorta unsurlarından istifade edeceği ile alakalı net ve boşluğa yer vermeyen maddelerin sunulması da dikkate alınması gereken detaylar arasındadır.
Bina taşıma işlemleri sırasında bu detayları dikkate alarak eşyaların ve taşımaya tabi olacak olan tüm ürünlerin taşıma adımı tamamlanmaktadır. Bir aksaklık meydana geldiği zaman eksperimiz tarafından yapılacak olan raporlamaların sonrasında zararın karşılığı tarafınıza sorunsuz şekilde aktarılacaktır.

Zamanında Teslimat ile Sorunsuz Hizmet Ağı

Şirket taşıma işlemleri kapsamında belirtilen zaman aralığında taşıma adımının tamamlanması sağlanmaktadır. Siz de zamanında teslimat sürecinden istifade edebilmek için randevu usulü ile işlem gerçekleştirmelisiniz. Bu şekilde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmadan direkt olarak erişimin tamamlanmasını mümkün kılacaksınız.
Kurumsal nakliye kapsamında sizden teslim alınan evrakların hangi zaman diliminde ve ne kadar süre sonrasında teslim edileceği ile alakalı tüm detaylar belirlenecektir. Tüm bu detayların önceden belirlenmesi şirket işleyişinin de olumsuz yönde etkilenmesinin tam manası ile önüne geçmektedir. Size verilen zaman aralığının dışına çıkılan ya da sözleşme kurallarını ihlal eden bir durum fark edildiği zaman bunun direkt olarak temsilcilerimize bildirilmesi gerekmektedir. Müşteri haklarının korunması ile alakalı olarak tüm detaylar tarafınıza anında bildirilecektir.

Ücretlendirme Neye Göre Belirlenmektedir?

Kurumsal taşıma firması ücretlendirme aşaması ile alakalı inceleme yapıldığı zaman firmamızın yüksek kalitesine rağmen ne derece uygun bir sistem benimsendiğini net bir biçimde yansıtmaktadır. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz.
♦   Taşıma yapılacak olan mesafe
♦   Taşınacak olan yükün miktarı
♦   Uygulanacak olan özel prosedürler
♦   Paketleme işlemleri ile alakalı özel prosedürler
Bu detaylara göre ödemeniz gereken ücret belirlenecektir. Siz de kısa sürede bu detaylar hakkında bilgi sahibi olarak hizmetin karşılığında hangi ücret aralığında ödeme yapmanız gerektiğini de net bir biçimde bilmelisiniz.

Parsiyel Ücretlendirme Detayları Nelerdir?

Kurumsal taşıma kapsamında sıradan ücretlendirmenin yanı sıra parsiyel ücretlendirme de yapılmaktadır. Taşınan yükün kapladığı hacim de bu şekilde hesaplanmakta ve onay uygun bir biçimde ücret talep edilmektedir. Parsiyel ücretlendirme ila alakalı olarak aklınıza takılan herhangi bir husus olduğu zaman bu alanda müşteri hizmetleri temsilcilerimizden gerekli olan bilgileri anında alabilirsiniz.

Asansör ile Taşıma Adımının Tamamlanması

Ofis evrak taşıma işlemleri kapsamında kişilerin en kısa süre içerisinde asansör ile taşıma adımlarının tamamlanması taşıma kalitesini üst seviyeye çıkaran detaylar arasında bulunmaktadır. Bu noktada asansör ile taşıma hizmeti alan kişilerin ödeme yapmaları gereken tutarın klasik taşıma metotlarından bir derece daha pahalı olduğunun da göz önünde bulundurulması gerekmektedir.
Asansör kullanımı ile alakalı olarak net bir biçimde bilgi sahibi olan kişiler ile iş birliği yaptığımız da net bir biçimde görülmektedir. Bu alanda tek bir aksaklık dahi olmadan taşıma ve nakliye adımlarının tamamlanması biz

Fuar Taşımacılığı Alanında Hizmet Veriliyor Mu?

Firmamıza en net şekilde gelen soruların başında fuar taşımacılığı gelmektedir. Bu alanda da sertifikalı ve alanında donanımlı olan isimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tam manası ile müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir alt yapı oluşturulmuştur. En kısa süre içerisinde fuar taşımacılığının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur.
Firmaların en sık iş birliği kurduğu lojistik firmalarının başında gelmekteyiz. Bunun temel sebebi zamanında kaliteli hizmet prensibini benimsememizden geçmektedir. Fuar taşımacılığı da dahil olmak üzere oldukça geniş bir koordinasyon gereken tüm adımların dikkate alındığı ve kapsamlı bir biçimde de sürecin denetlendiği dikkate alınması gereken hususlardandır.

Tıbbi Cihazların Taşınması Alanında Etkin Miyiz?

Tıbbi cihazların taşınması alanında da sorunsuz bir biçimde hizmet vermekteyiz. Medikal unsurların gönderilmesi ile alakalı olarak aklınıza takılan hususlar olursa direkt olarak yetkililerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Kısa sürede gerekli olan tüm hassas paketleme ve yükleme işlemleri tamamlanacaktır. Bu şekilde taşıma adımının kurumsal kimliği ve hassas cihazların korunması gibi kavramlar da dikkate alınarak nakliye adımları şekillenecektir.
Özellikle tıbbi cihazların vaat edilen tarihte belirtilen yere iletilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle herhangi bir aksama ya da gecikmeye yer olmadığının da ayrıca dile getirilmesi gerekiyor. Siz de sorunsuz bir biçimde nakliye adımının tamamlanmasını isterseniz tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile etkin bir çizgi oluşturan firmamız ile iletişime geçebilirisiniz.

Tecrübenin Gücünden Faydalanın!

Bina taşıma işlemleri sırasında sunmuş olduğumuz bu yüksek kalitenin en temel sebeplerinin başında tecrübe gelmektedir. Ekibimizin yönetim kadrosundan başlayarak personellerimize kadar her bir adımımızın büyük bir tecrübe ile atıldığının da altı çizilmelidir. Sağlamış olduğumuz tecrübeli kadro sizin için en temel avantajlardan biri olacaktır.
Şirket taşıma işlemleri sırasında senelerdir hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yaptıkları yorumlara göz attığınız zaman bu alanda ne derece yetkin bir duruşumuz olduğunu daha net bir biçimde görebilirisiniz. Nitelikli sistem sizi de etkisi altına alacaktır. Kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Verdiğimiz hizmet yapısı ile alakalı olarak memnun olmadığınız herhangi bir durum olursa bu nu çekinmeden yetkililerimize bildirebilirsiniz.

Teknoloji ile İç İçe Nakliyecilik Anlayışı

Kurumsal nakliye kapsamında sunduğumuz fark yaratan unsurlardan bir diğeri de hizmet sürecince sürekli olarak teknolojik unsurların sürece dahil edilmesidir. Taşıma işlemleri ile alakalı tüm detayların sorunsuz bir biçimde teknolojik yeterliliği de göz önünde bulundurarak iş birliği kurmalısınız teknolojinin bu derece sorunsuz bir biçimde sisteme dahil edilmesi insan hatasından kaynaklanacak olan tüm unsurların giderilmesini de mümkün kılmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir alt yapının oluşturulması ile alakalı olarak firmamızın takdir gören bir yapılanması bulunmaktadır.
Özellikle asansörlü ve forklift aksamlı araçların kullanılması olası hasarların minimum seviyeye indirilmesi için fırsat vermektedir. Siz de anlaşma yaparken hangi teknolojik aksamlardan istifade etmek istediğiniz ile alakalı net bir biçimde bilgi vermelisiniz.

Son Gelişmeleri En Net Takip Eden Firma

Lojistik alanında sağlanan tüm gelişmelerin en kısa sürede takip edilmesi için uluslar arası alanda araştırmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu noktada ortaya çıkan tüm yeniliklerden haberdar olan ve verimliliği ile de dikkat çeken bir şirket duruşu benimsemiş bulunuyoruz. Özellikle yurtdışında lojistik alanı ile alakalı olarak yapılan incelemelere bakıldığı zaman ne derece nitelikli gelişmeler olduğunu görüyoruz.
Amacımıza en uygun olan yöntemlerin en makul fiyatlar ile ülkemize getirilmesi için çaba sarf etmekteyiz. Özellikle hassas cihazların kırılmadan istenen alana taşınması ile alakalı tüm detayları takip ettiğimiz ve ülkemizde de öncü olduğumuz fark edilmektedir.

Şehirlerarası Taşımacılığın En Yeni Adresi

En kısa süre içerisinde şehirlerarası taşımacılık adımının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Siz de sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirlerarası bağlamda yapılacak olan nakliye adımlarını da sorunsuz şekilde işleme alabilirsiniz. Bu alanda gidilecek olan mesafeye uygun bir biçimde ödemeniz gereken tutar hesaplanacaktır. Elde edilecek olan verimliliğin yüksek seviyeye çıkarılması için doğru noktadasınız.
Farklı şehirlere gönderim yapılma sürecinde tek bir zaman aksamasının dahi meydana gelmemesi için size teslim bağlamında net bir zaman aralığını sunulacaktır. Bu zaman aralığının ihlal edildiğini fark ettiğiniz anda firmamıza gerekli olan uyarıları yapabilirsiniz. Müşterilerimizin yorumlarından bu alanda henüz bir aksaklık ya da müşteri memnuniyetini sarsacak bir durumun meydana gelmeyeceği de göz önünde bulundurulmalıdır.
Tüm Değişkenler Hesaplanarak En Sağlıklı Taşımacılık Adımı Tamamlanacak!
Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık süreçlerinde yetkililerimizin tüm değişkenleri hesaba katarak bir teslimat zamanı verdikleri de görülmektedir. Mevsimden başlayarak taşıma cihazlarında ya da yollarda oluşacak tüm aksaklıklara kadar tüm önlemlerin direkt olarak firmamız tarafından alınacağının da altı çizilmelidir. En kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek isteyen kişiler ve lojistik konusunda sorunsuz bir süreç geçirmeyi arzu eden bireyler doğru yerdesiniz. Firmamızın sertifikalı ve uzman kadro ile verdiği hizmet sizi de memnun edecek!

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Kurumsal taşıma firması seçim işlemleri sırasında müşterilerin memnuniyeti bizim firmamızın en temel öncelikleri arasında yer almaktadır. Siz de verimlilik konusunda ve taşıma aşamasının kalitesi ile alakalı olarak sorunsuz bir sistemden istifade etmek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz.
Müşteri memnuniyeti ile alakalı olarak sizi sıkıntıya sokan ya da şikayetçi olduğunuz bir durum olursa yetkililerimiz ile iletişime geçerek bu sorunun giderilmesi için de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimizin hizmet yapımız ile alakalı yaptıkları yorumların yakından incelendiği de eklenmesi gereken detaylardandır. Canlı destek sistemimiz üzerinden yorumlarınızı şikayetlerinizi ve daha birçok detayı dikkate alma fırsatını yakalayabilirsiniz. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59