0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Araba

 Şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık için liftli sistemlere başvurulabilir. Bu sistemlerin mevcut olduğu kamyonlar öne çıkmıştır. Eşyaların özelliklerine göre liftli kamyonette temin edilir. Sonuç olarak taşıma gerçekleşir ve nakliye sonuçlanır. Üstelik liftli araba eşliğinde bir hayli avantajlı olursunuz. Şöyle ki:

·         Hızlı bir şekilde ton ağırlıklı eşyaların yüklenmesi mümkün olacaktır.

·         Eşya yüklemesi sırasında herhangi bir hasar oluşmaz.

·         Son derece makul fiyatlardan yüklemeye yer verilir.

İsteyenler direk olarak taşıma hizmeti alabilir. Bunun haricinde araba kiralanabilir. Günlük, aylık veya yıllık kiralama hizmetlerimiz mevcut durumda. İhtiyaca bağlı olarak temin edilen araçlar son olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda periyodik bakımları ile kontrolleri eşliğinde taşımaya uygun hale getirilmiştir. Yani liftli araçlardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değil.

Liftli Araba Modelleri

Liftli araba olarak depolar dikkate alınır. Yani hacmi geniş olan araçlar eşliğinde yükleme gerçekleşir. Temelde ebatları ve ağırlıkları fazla olan eşyaların yüklendiği açık durumda. Bunun için de depo alanı son derece önemli. Depoları dikkate alınarak nakliyeye uygun araçlar belirlenir ve harekete geçer. Örnek vermek gerekirse:

-Liftli Kamyon: Liftli araçlar arasında başı kamyonlar çekiyor. Her türlü eşyanın yüklenmesi açısından kamyonlar uygun görülür. Bunun için kamyon arkasından liftlere yani asansöre yer verilir. Haricinde özel transpalet yapısı sayesinde eşyaların yüklenmesi daha sorunsuz hale gelir. Yani tamamen son teknolojiye bürünmüştür.

-Liftli Kamyonet: Eşyaların ebatları ve ağırlıkları fazla ise liftli kamyonette temin edilebilir. Başta müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda araçlar belirlenir. Yine kamyonetler de liftlere ve transpalete sahiptir. Aynı olanaklar ile donatılan kamyonetler daha fazla eşya alır. Ve de sorunsuz bir şekilde yüklerin nakliyesine geçilir.

Liftli Arabalarla Neler Taşınır?

Liftli araba eşliğinde taşınan eşyalar saymakla bitmez. Mesela güç kaynakları UPS için temin edilir. ATM taşımacılığı için de sık sık liftli kamyon ile kamyonetlere ihtiyaç duyulur. Haricinde para kasaları ve piyano da gelir. Temelde ses ve ışık sistemleri için sık sık liftli araçlara başvurulur. Mesela fuarlar ya da kongreler için bu özel sistemler temin edilir.

Ağır ev ve ofis eşyaları için de araçlar temin edilir. Bazı parsiyel malzemeler de ağır oldukları için liftli yapılara ihtiyaç duyulur. Parça eşyalar stand ya da fuarlar için göz önünde bulundurulur. Bu alanlara nakliyenin gerçekleşmesi için de liftli yani asansörlü olan arabaların kullanılması en doğrusu olacaktır.

Liftli Araba Ücretleri Nasıl?

Liftli araba ücretlerine etki eden birden fazla faktör bulunuyor. Mesela depoları, eşyaların ağırlığı, hassasiyeti ve taşınacak olan merkezler dikkate alınır. Tüm bu esaslar nakliye öncesinden ele alınır. Müşterinin taşıma aşamalarını öğrenmesi ve anlaşma sağlaması söz konusudur. Örneğin sigortalar da anlaşmaya dahil edilir. Bu şekilde:

·         Liftli taşıma faaliyetleri için makul ücretlere yer verilir.

·         Liftli kamyonet kiralama gibi hizmetlerimize de ayrı ücretler eşlik eder.

Ücretlendirme içerisinde vinç bulunmadığı için daha ekonomiktir. Vinç bulmak ve hazır etmek zorlu bir işlemdir. Aynı durum taşınmada gerekli olan forklift için de geçerli. Ancak liftli taşıma sırasında bu sistemlere ihtiyaç duyulmaz. Neticesinde nakliye hizmetleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Temelde de liftli araçların güven verdiği açık durumda.

Liftli Arabaların Sigortası Var Mı?

Tüm araçlarımız sigorta kapsamındadır. Yine liftli araba temin etmek isteyenlere başta sigortalar hakkında bilgi verilir. Kalite standartlarına uygun bir şekilde tasarlanan arabalarımız, sigortaları dahilinde harekete geçer. Mesela nakliye sırasında meydana gelen hasarların sigorta kapsamında ödenmesi sağlanır. Bunun için ekspertiz incelemeleri dikkate alınır.

Liftli sistemlerden kaynaklı olarak herhangi bir hasarın meydana gelmesi mümkün değil. Ancak yine de sigorta güvencesine yer verilmiştir. Böylece müşterilerimiz güvenli bir şekilde liftli taşıma hizmetlerimizden faydalanır. Güvenli olmasından ziyade son derece ekonomik tutulur. Vinç ile forklift maliyetlerinin çıkarılması liftli taşımanın ekonomik olmasını sağlamıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Frigolu Taşıma Türleri Nelerdir?
    Frigolu taşıma yukarıda belirttiğimiz türler eşliğinde ele alınır. Örneğin ilk başta standart ölçüler göz önünde bulundurulur. Ve de ürünler üzerinden ayarlama yapılarak nakliye hizmetlerine geçilir
  • İstanbul'da Uygun Fiyatlı Parça Taşıma Firması
    İstanbul'da Uygun Fiyatlı Parça Taşıma Firması mı arıyorsunuz? Acarsoy Nakliyat en iyi fiyatlı taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktadır.
  • Bakırköy Evden Eve Nakliyat
    Bakırköy evden eve nakliyat aşamasında global manada son trendlerden başlayarak teknik aksamlara ve insan ilişkisi eğitimlerine kadar her noktada donanımlı bir arka plana sahibiz. Bu alanda müşteri memnuniyetinin firmamız için en temel öncel
0532 477 88 59
0532 477 88 59