0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Araç

Bazı nakliye işlemlerinde insan gücü yetersiz kalabilir ya da riskli olabilir. Hatta insan gücüne teşvik neticesinde eşyaların hasar görmeleri söz konusudur. Bu gibi durumlarda devreye liftli araç alternatifleri girmektedir. Bu araç türlerinin özellikleri de:
 
•   Lift olarak arka kısımda bulunan asansörlere işaret edilir.
•   Asansörlerin transpaletleri üzerine eşyalar yüklenir.
•   Eşyalar son olarak asansör yapısı ile araca yerleştirilir.
 
Tüm bu işlemlerin titizlikle ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesine özen gösterilir. Başta eşya güvenliğinin alınması sağlanır. Bu anlamda en uygun paketlemelere ve yerleştirmelere yer verilir. Tüm eşyalar asansöre yani liftlere sabitlenerek temin edilmektedir.
 

Liftli Araçlar Nelerdir?

 
Liftli araç olarak kamyon ile kamyonetlere işaret edilir. Bu sistemin sadece kamyon ve kamyonet üzerinden desteklenmesi sağlanır. Böylece ağırlıkları nasıl olursa olsun çoğu eşyanın yüklenmesi esas alınır. Araçların son teknolojiye uygun bir şekilde tasarlanmasına da özen gösterilir. Periyodik olarak bakımları yapılan araçlar temin edilir.
 
Bakımlı ve son teknoloji araçlar eşliğinde harekete geçerlidir. Acarsoy Nakliyat olarak taşıma işlemlerinin titizlikle gerçekleşmesine özen göstermekteyiz. Yani eşyaların taşınma sırasında pislenmesi ya da hasar görmesi mümkün değil. Hatta bu gibi durumlara karşılık sigorta önlemlerimiz de mevcut durumda.
 

Liftli Araçla Neler Taşınır?

 
Yukarıda da söylediğimiz gibi ağır olan çoğu yükün taşınmasında liftli araç temin edilmektedir. Örnek vermek gerekirse paletli yükler bunlar arasında yerini almıştır. Arkasından da özel cihazlar hatta ATM’ler dahi yine liftli araçlar eşliğinde taşınmaktadır. Devamında gelenleri de sıralamak gerekirse:
 
-Sistemler: Çoğu ağır sistemin taşınması sırasında liftli araçlara yer verilir. Mesela fuar ya da stand taşımacılığı dikkate alınabilir. Öyle ki bu tarz taşıma seçeneklerinde ses ve görüntü sistemlerine ihtiyaç duyulabilir. Sahne sistemleri için liftler devreye girer. Bunun gibi tıbbi cihazlardan lojistik aletlere kadar çoğu eşyaya yer verilir.
 
-Taşımacılık: Diğer taşımacalık sektörleri de ele alınır. Örnek vermek gerekirse deniz ve motor taşımacılığı için göz önünde bulundurulur. Arkasından valiz ve kongre taşımacılığı adına temin edilebilir. Parsiyel taşıma için de liftli araçlar dikkat çekmektedir. Parsiyel olarak temin edilen tüm parçalar yani yükler, asansörlü yapılar ile araca yüklenmektedir.
 

Liftli Araçla Taşıma işlemleri

 
Liftli araç kiralama neticesinde vinç ihtiyacınız ortadan kalkacaktır. Üstelik bu tarz araçlar son derece makul fiyatlardan kiralanır ve taşıma hizmetlerine yer verilir. Acarsoy Nakliyat olarak çoğu yükün hasar görmeden taşınması söz konusudur. Taşıma sırasında takip edilen adımlar da şöyledir:
 
•   Transpalet yardımı ile yükleme işlemleri gerçekleşir.
•   Yükleme sırasında eşyaların sabitlenmesine özen gösterilir.
•   Liftli araçlara yüklenen eşyalar belirtilen alana doğru harekete geçer.
 
Liftli araç kiralama eşliğinde çoğu cihazın ya da sistemin taşınması mümkün olacaktır. Mesela piyano bunlar arasında yerini almıştır. Catering hizmetleri için de liftli araçlar göz önünde bulundurulur. Kısacası pek çok sektörde kendini belli eden taşıma sistemlerinden bir tanesidir.
 

Liftli Taşımada Güvenli Teslim

 
Liftli araç kiralama sayesinde güvenli bir şekilde taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere yükler sabitlenir ve hasar görmeden taşınmaları sağlanır. Varılacak olan noktada da tüm eşyaların kontrollerine yer verilir. Bu sayede eşyalar istenilediği şekilde yerlerine konumlandırılır. Yani müşterilerin talepleri doğrultusunda nakliye hizmetlerinin tamamlanması söz konusudur.
 

Liftli Nakliyede Sigortalar

 
Firmamız taşınma hizmetlerini sigortalı olacak şekilde sürdürmektedir. Yine liftli araç kiralama İstanbul firması olarak sigorta olanaklarımızı baştan sunuyoruz. Yani taşıma anlaşması içerisinde yerini almıştır. Bu konuda bilgi sahibi olmanız ve onayınıza göre nakliyeye geçilmesi söz konusudur. Örnek vermek gerekirse:
 
•   Eşyalar önceden denetlenir ve paketleme işlemlerine yer verilir.
•   Paketleme neticesinde eşyalar yüklenir ve hasar görmemeleri sağlanır.
•   Olası dış darbelerden dolayı hasar görenler için de sigortalara başvurulur.
 

Liftli Araç Kapasitesi

 
Taşıma gücü bir hayli fazla olan liftli araçların pek çok nakliye alanında temin edildiği açık durumda. Bunun için tasarlanan araçların kaldırma kapasiteleri bir hayli fazladır. Örneğin minimum 1500 kg kadar kaldırma kapasitelerine yer verilmiştir. Ortalama maksimum sınırın ise 2000 kg olması söz konusudur. Bu aralıkta olan tüm yükler liftli araçlardan temin edilir.
 
Liftli araç kiralama İstanbul firması olarak kapasiteleri yüksek olan araçlara yer vermekteyiz. Bu sayede tüm taleplere uygun bir şekilde taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi söz konusudur. Örneğin fuar taşımacılığına yer verilebilir. Evden eve ya da ofis taşımacılığı için de yine liftli araçların devreye girmesi mümkün.
 

Liftli Nakliye Fiyatları

 
Liftli araç kiralama İstanbul hizmetleri farklılık gösterebilir. Kullanılan araçlardan kapasiteye kadar tüm detaylar değişebilir. Yine bu durum fiyatları da etkilemektedir. Yani farklı fiyat aralıkları ile nakliye hizmetlerinden faydalanmanız mümkün olacaktır. Fiyatlar son derece makul tutulmaktadır. Çünkü:
 
•   Vinç işlemlerinin ortadan kaldırılması söz konusudur.
•   Ekstra bir insan gücüne de gerek kalmayacaktır.
 
Bu detaylar fiyatların düşmesine etki ediyor. Neticesinde yük taşıma için liftli alternatiflere yer veriliyor. Yani asansör sistemine sahip olan araçlar eşliğinde taşınmanın gerçekleşmesi söz konusudur.
 

Liftli Kamyon Özellikleri Nelerdir?

 
Yukarıda da belirttiğimiz üzere araçların arka kısmında liftli sistemlere yer verilir. Yük kaldırma için de transpaletler temin edilmiştir. Bu şekilde tasarlanan liftli kamyonlar çoğu nakliye işleminde başı çekiyor. Özellikle de vince ihtiyaç duyulmadığı için talep görüyor.
 
Vinç dışında forklift ihtiyacınızın da önüne geçilir. Tüm bu detaylar sistemin ekonomik fiyatlardan çalışma gösterdiğini kanıtlar. Yani hem güvenli hem de tasarruflu bir taşıma sistemidir. Bir de zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi bu yönde. Nitekim insan gücüne dayalı olan taşıma sistemi uzun sürer. Aksine liftli sistemlerden faydalananlar ise zamandan tasarruf edecektir.
 

Liftli Taşımada Son Teknoloji

 
Lojistik sektöründe de teknolojinin kendini belli ettiği görülüyor. Bu alanda da insan gücünün günden güne düşmesi dikkatlerden kaçmıyor. Özel araçlar ile taşıma işlemlerinin gerçekleşmesi sağlanır. Örneğin liftli sistemlerin devreye girdiği açık durumda. Pek çok avantaja sahip olan liftli araçlar, çoğu taşıma alanında kullanılmaktadır. Şöyle ki:
 
•   Periyodik olarak bakımı desteklenen araçlardan nakliye gerçekleşir.
•   Taşıma işlemleri sırasında eşyaların hasar görmesi mümkün olmaz.
•   Özenle sabitlenen eşyalar, sigorta güvencesi ile nakliye edilir.
 
Acarsoy Nakliyat olarak sigorta güvencesine yer vermekteyiz. Tüm taşıma hizmetlerinin bu şekilde desteklenmesi söz konusudur. Olası darbelere karşı hasar gören eşyaların sigorta kapsamında karşılanması sağlanır. Bu güvence ile nakliyata geçmek isteyenler de iletişime yer vermektedir. Telefon ya da mail üzerinden kısa sürede danışmanlarımıza bağlanabilirsiniz. Böylece taşımacılık tekliflerimizi de değerlendirmeniz mümkün olacaktır.
 

Liftli Taşımacılık Firmaları

 
Taşımacılık sektöründe de yeniliklerin doğduğu açık durumda. Mesela son teknolojinin emeği bir hayli fazladır. Liftli araçlar teknolojiye uyum sağlıyor. Ve de bu araçlara ev sahipliği yapan firmalar talep görüyor. Baştan da belirttiğimiz üzere firmamız, son teknolojiye uyum sağlamaktadır. Bu yolla hızlı, güvenilir ve ekonomik çözüm önerilerine yer verilir. Yani müşterilerimiz kısa sürede, titizlikle ve emniyetli bir şekilde nakliye hizmetlerimizden faydalanır.
 

 

0532 477 88 59
0532 477 88 59