0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Kamyon

Son teknolojinin lojistik sektörüne de dahil olması dikkatlerden kaçmıyor. İnsan gücünün yetersiz kaldığı bazı durumlarda son teknoloji devreye giriyor. Aynı zamanda insan gücü ile gerçekleşen hizmetlerde zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Yine teknolojinin yardımı ile bu durum ortadan kalkıyor. Örneğin Liftli kamyon imkanları dahilinde daha avantajlı olacağınız açık durumda. Şöyle ki:
 
•   İnsan gücüne dayalı yükleme işlemlerinde düşme ya da çarpma meydana gelebilir.
•   Dış darbelerden dolayı eşyalar hasar görebilir.
•   Hasarın minimuma indirilmesi adına liftli araçlar temin edilmektedir.
 

Liftli Kamyon Özellikleri Nelerdir?

 
Liftli kamyon ve de kamyonetler eşliğinde taşımacılığa ayrı bir yön verilmiştir. Özellikle de ebatları ve ağırlıkları fazla olan eşyaların bu şekilde taşınması dikkatlerden kaçmıyor. Taşınma sırasında kullanılan araçların periyodik olarak bakımları yapılıyor. Acarsoy Nakliyat olarak sunduğumuz araçların temel özellikleri ise:
 
-Lift: En başta liftli olarak anılmasının nedeni liftli sistemlere yer verilmesidir. Bu sistem asansör anlamına gelir ve taşımada temin edilir. Kamyonların hemen arka kısmına konumlandırılması esas alınmıştır. Böylece eşyaların belirli yüksekliklerden indirilmesi ve çıkarılması söz konusudur.
 
-Transpalet: Liftli araçların olmazsa olmaz diğer bir parçası ise transpalettir. Araçlara yükleme sırasında temin edilen transpalet sayesinde taşıma daha kolay hale geliyor. Bu ikili sistem birbirini ile uyumlu bir şekilde nakliyeyi gerçekleştiriyor.
 

Liftli Araç Vinç Ücretleri

 
Vinç ücretleri liftli taşımacılık sayesinde ortadan kalkmıştır. Eskiden olduğu gibi ekstra bir vinç yardımına ihtiyaç duyulmuyor. Liftli kamyon vinç görevini görmekte ve daha da tasarruf etmenizi desteklemektedir. Nitekim liftli taşımacılık başta pratik ve ekonomik olduğu için talep görüyor.
 
Vinç ücretleri hem indirme hem de yükleme adına ayrı ayrı temin edilir. Bu iki işlem sırasında da ekstra bir vinç temin edilmez. Çünkü liftli sistemlerden indirme ve yüklemenin gerçekleşmesi esas alınır. Yükleme esnasında işlem gören transpaletler ile de işiniz kısa sürer. Böylece daha ekonomik yollardan taşınmanın gerçekleşmesi söz konusudur.
 

Liftli Kamyonla Neler Taşınır?

 
Taşıma kapasitesi bir hayli fazladır. Liftli kamyon kiralama sırasında da bu durum ele alınır. Kiralama adına kapasitesine göz atmak ve aralarından tercihte bulunmak gerekir. Neticesinde ebatları ve ağırlıkları nasıl olursa olsun pek çok yükün taşınması için harekete geçilebilir. Örnek vermek gerekirse:
 
•   Özel cihazlar, para kasaları ya da bankamatikler adına temin edilebilir.
•   Tekstil araçlarından ses - görüntü sistemlerine kadar pek çok eşya taşınabilir.
•   Lojistik ile motor taşımacılığı için de sık sık göz önünde bulundurulur.
 
Fuar ve dekor taşımacılığı adına da öne çıkan tekniklerden bir tanesidir. Bir de parsiyel taşıma bunlar arasında yerini almıştır. Ağır parsiyel parçalarını taşımak insan gücü ile mümkün olmayabilir. Hatta bu durum parçaların hasar görmesine neden olabilir. Tüm bu durumların önüne geçmek adına da liftli araçlar temin edilmekte.
 

Liftli Kamyon İle Nakliye

 
Liftli kamyon kiralama sonrasında pek çok yükü istediğiniz alana götürmeniz mümkün olacaktır. Acarsoy Nakliyat olarak son derece titizlikle ve güvenli bir şekilde nakliyenin gerçekleşmesine destek vermekteyiz. Bunun için son teknoloji araçlar eşliğinde harekete geçilir. Önce liftli sistemlerden tüm eşyaların araç içerisine alınması sağlanır.
 
Bunun yanı sıra eşyaların sabitlenmesi de önem arz ediyor. Spanzet yani gerdirme yöntemi ile eşyaların sabitlenmesine özen göstermekteyiz. Bu aşamada da sağlam kayışlar kullanılır. Kayışlar ile sabitlenen yüklerin hasar görmesi engellenir.
 

Liftli Kamyon Nakliyesinde Sigorta

 
Liftli araçlardan gerçekleşen nakliye işlemleri son derece güvenlidir. Üstelik güvenliğin ayrıcalıklı hale gelmesi adına sigorta imkanlarımızdan da faydalanmanız mümkün. Liftli kamyon kiralama sırasında sigorta seçeneklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Tüm nakliye hizmetlerimiz sigorta güvencesine sahiptir. Şöyle ki:
 
•   En başta yüklerin hasar görmemek şekilde ambalajlanmasına özen göstermekteyiz.
•   Yüklerin hepsi kontrol edilir ve nakliye tamamlanır.
•   Nakliye sonrasında oluşan hasarlar da sigorta kapsamına alınır.
 
Yani sigorta ödemesi için hasarın incelenmesi söz konusudur. Ekspertiz eşliğinde incelemeler gerçekleşir. Bu yolla hasarın boyutu tespit edilir ve sigorta dahilinde karşılanması sağlanır. Firmamız tüm bu işlemleri profesyonel bir şekilde yürütmektedir.
 

Liftli Kamyon Kaldırma Kapasitesi

 
Kapasitenin yüksek tutulmasından dolayı pek çok taşımacılık sektöründe temin edilir. Liftli kamyon kiralama İstanbul firması olarak tüm araçlarımıza bakım yapmaktayız. Kontrolleri dahilinde araçların temin edilmesine özen göstermekteyiz. Bu sayede araçtan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanması mümkün olmaz.
 
Kapasiteler de 1500 ile 2000 kg arasında değişmektedir. Görüldüğü üzere son derece ağır yüklerin de araca yüklenmesi mümkün olacaktır. Bunun için sahne, dekor ve fuar gibi geniş kapsamlı taşımacılık sektöründe sık sık temin edilir. Aynı zamanda piyano, valiz ve hastane malzemelerinin taşınması sırasında da göz önünde bulundurulur.
 

Liftli Kamyon Nakliyesi Fiyatları

 
Liftli kamyon kiralama İstanbul hizmetlerimiz cep yakmıyor. Aksine son derece makul fiyatlardan taşıma hizmetlerimizi değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Bunun için firmamızdan teklif alabilir ve bütçenize göre değerlendirebilirsiniz. Liftli taşımacılık fiyatları birkaç durumdan dolayı değişiklik göstermektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse:
 
•   Taşımanın gerçekleşeceği mesafeye göre fiyatlar değişecektir.
•   Yüklenecek olan eşyanın özellikleri mesela ağırlıkları da dikkate alınır.
•   Yükleme süresi yani aracın tutulduğu süreçte fiyatları etkiler.
 
Sonuç olarak kiralama ile nakliye ücretleri belirlenir. Ekstra bir vinç işlemine yer verilmediği için makul fiyatlardan hizmet alırsınız. Bütçeden ziyade zamandan tasarruf etmek isteyenlerin de tercihi liftli taşımacılıktan yana oluyor.
 

Liftli Taşımacılıkta Önlemler

 
Tüm önlemler alındığı için liftli sistemlerden dolayı herhangi bir sorun yaşanmaz. Liftli kamyon kiralama İstanbul firması olarak başta araç bakımlarına ve kontrollerine yer vermekteyiz. Bu durum araçlardan kaynaklı meydana gelecek olan her türlü sorunun önüne geçmektedir. Aynı zamanda son teknolojiye yer vermekteyiz.
 
Liftli taşımacılık için eşya hasarının önüne geçiliyor. En büyük önlemin bu yönde olduğu açık durumda. Çünkü insan gücüne dayalı taşımacılık sırasında hasarlar daha fazla olabiliyor. Taşıma sırasında kırma, çarpma ya da düşme eylemeleri meydana gelebilir. Tüm bu durumlar liftli araç sisteminden dolayı ortadan kalkmaktadır.
 

Liftli Taşımacılıkta Kullanılan Araçlar

 
Yukarıda da belirttiğimiz üzere liftli yapıda olan kamyonlar eşliğinde taşımanın gerçekleşmesi mümkün oluyor. Bunun haricinde kamyonetlere de hem liftli sistemlerin hem de transpaletlerin eklenmesi söz konusudur. Gerek kamyon gerekse kamyonet eşliğinde nakliye hizmetleri verilir. Acarsoy Nakliyat olarak tüm bu hizmetlerin:
 
•   Başta planlı bir şekilde gerçekleşmesine özen gösteriyoruz.
•   Müşterilerimizin taleplerine göre hizmet vermekteyiz.
•   Belirtilen zaman dilimi içerisinde tüm nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
 
Nitekim zamandan kazanmak isteyenlerin tercihi de bu yönde oluyor. Hızlı bir şekilde nakliyenin gerçekleşmesi adına liftli araçlar tercih edilmekte. Böylece eşyaların zarar görmesi engelleniyor ve emniyetli bir şekilde taşınmaları destekleniyor.
 

Liftli Kamyon Kiralama İletişim

 
Liftli araç ve nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefondan ya da mail yoluyla danışmanlarımıza bağlanmanız uzun sürmez. Hatta bu yolla işleme yönelik teklif almanız da mümkün olacaktır. Başta fikir sahibi olmanız ve hizmet almanız desteklenir. Size uygun taşımacılık faaliyetlerimiz sıralanır ve fiyatları bildirilir. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59