0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Kamyonet

 

Bkz: Kadıköy Kamyonet Nakliyesi

Paletli ya da tonajlı olan yükler adına liftli araçlar temin edilmektedir. Bunun için tasarlanan kamyonlara ya da kamyonetlere ihtiyaç duyulabilir. Liftli kamyonet asansör sistemleri ile son teknolojiye uyum sağlıyor. Aynı zamanda transpalet yardımı ile yükleme işlemleri gerçekleşiyor. Bu aşamada:

 
•   Yüklerin sabitlenmesi ve hasar görmemesi esas alınır.
•   Araçlara yüklenen eşyalar sigortalı olarak temin edilir.
•   Belirtilen adreslere zamanında nakliye edilmesi sağlanır.
 
Acarsoy Nakliyat olarak tüm taleplerinizi karşılamaktayız. Aynı zamanda son teknolojiye ve güvenceye yer vermekteyiz. Böylece zaman kaybetmeden nakliye hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. Güvenle ve son derece makul fiyatlardan nakliyenin gerçekleşmesi söz konusudur.
 

Liftli Kamyonet Özellikleri

Hakkımızda | Liftli Kamyon | Liftli Kamyonet | Liftli Taşıma

 
Liftli kamyonet adı üstünde lift yani asansör içerir. Kamyonetlerin arka kısmında yer alan liftler eşliğinde nakliye daha pratik bir hale gelmiştir. Bu durum insan gücünün önüne geçmiştir. Olası aksaklıklar ve hasarlar da liftli sistemler sayesinde engellenmekte. Nitekim insan gücüne bağlı olan taşıma imkanları zaman zaman hasar doğurmaktadır.
 
Liftli kamyonet eşliğinde güvenli bir şekilde nakliyenin gerçekleşmesi söz konusudur. Özellikle de yüklerin anında sabitlenmesine özen gösterilir. Sabitleme sayesinde eşyaların düşmesi, kırılması ya da hasar görmesi mümkün olmaz. Bu nedenle de liftli taşımanın son derece talep gördüğü açık durumda.
 

Liftli Kamyonetle Neler Taşınır?

 
Asansör sistemleri ile pek çok yükün taşınması mümkün. Nitekim kaldırma kapasiteleri bir hayli fazla. Bundan dolayı çeşitli taşımacılık alanlarında göz önünde bulundurulur. Örnek vermek gerekirse fuar ve stand taşımacılığı bunlar arasında gösterilebilir. Liftli kamyonet kiralama neticesinde dilediğiniz alanlara fuar ya da stand kurmanız mümkün olacaktır. Haricinde:
 
-Makineler: Ağır ve hassas makinelerin taşınması için de liftli kamyonetler temin edilir. Mesela tekstil makineleri bunlar arasında gösterilir. Çeşitli güç kaynakları da yine asansörlü sistemler sayesinde nakliye edilir. Çelik para kasaları da ne kadar ağır olursa olsun liftli araçlardan taşınabiliyor.
 
-Nakliye: Fuar taşımacılığı gibi pek çok nakliye kolu mevcut durumda. Örneğin ofis ile büro taşımacılığı için göz önünde bulundurulur. Haricinde evden eve nakliyat adına sık sık temin edilir. Kongre taşımacılığı da örnek gösterilebilir. Son olarak stand gibi dekor taşıma işlemlerinde kamyonetlere ihtiyaç duyulmaktadır.
 

Liftli Kamyonetle Taşıma İşlemleri

Liftli Kamyon Kiralama, Liftli Kamyonet Kiralama
 
 
Liftli kamyonet kiralama neticesinde planlamalara başvurmak gerekir. Planlı bir şekilde nakliye işlemlerine yer verilmelidir. Bu sayede hem hızlı hem de etkili bir şekilde sonuç alınır. Yani yükler zarar görmez ve istenildiği şekilde yerleştirme yapılır. Bunun için başta transpalet yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Şöyle ki:
 
•   Transpalet eşliğinde yüklerin araca getirilmesi sağlanır.
•   Asansör sistemleri ile yüklerin araca alınması söz konusudur.
•   Son olarak spanzet eşliğinde sabitleme sağlanır.
 
Spanzet gerdirme anlamına gelmektedir. Bunun için son derece dayanıklı olan kayışlar temin edilir. Gerek yüklerin gerekse cihazların kayışlar eşliğinde sabitlenmesine özen gösterilir. Böylece eşyalar emniyetli hale gelir ve olası hasarların önüne geçilir. Temelde de güvenli bir şekilde nakliyeye yer vermek için liftli araçlar temin edilmektedir.
 

Liftli Kamyonet İle Teslimat

 
Liftli kamyonet kiralama sonrasında teslimata geçmeniz uzun sürmez. İnsan gücüne dayalı olmayan bu sistem ile teslimat hızla gerçekleşir. Üstelik güvenlik önlemleri de alındığı için herhangi bir sorun yaşanmaz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere kayışlar eşliğinde sabitleme gerçekleşir. Bu şekilde yola çıkan eşyalar hasar görmez.
 
Teslimat istenilen alana istenilen sürede gerçekleşir. Yani müşterilerin talepleri dikkate alınır ve arkasından işlemlere geçilir. Acarsoy Nakliyat olarak sadece taşıma değil montaj ve demontaj gibi işlemlere de yer vermekteyiz. İsteyenler bu hizmetleri de göz önünde bulundurabilir ve taleplerini sunabilir.
 

Liftli Kamyonet Araç Türleri

 
Başta araçlar için kapasiteler ve kasa sistemleri göz önünde bulundurulur. Liftli kamyonet kiralama İstanbul firması olarak kapasitesi yüksek olan araçlara yer vermekteyiz. Örneğin kapasiteleri 1500 - 2000 kg aralığında olan araçlardan seçiminizi yapmanız beklenir. Kiralama öncesinde dikkate alınan diğer hususlar da şöyledir:
 
•   İsteyenler çelik kasalı olarak üretilenlerden seçimini yapabilir.
•   Hidrolik liftli olanlar da işinizi kolay hale getirecektir.
 
Sonuç olarak bu tarz araçların günlük kiralama hizmetleri göz önünde bulundurulabilir. Hatta isteyenler aylık ya da yıllık olacak şekilde kiralama hizmetlerini değerlendirmeye alabilir. Mesela sahne sanatları, konserler ya da fuarlar adına talep görmektedir. Birkaç şehirde gerçekleşecek olan etkinlikler adına ihtiyaç duyulmaktadır.
 

Liftli Kamyonet Ödemeleri

 
Liftli kamyonet kiralama İstanbul hizmetleri son derece titizlikle gerçekleşir. Örneğin başta araçlar sıralanır ve özellikleri ifade edilir. Özelliklere göre de fiyatların değişmesi söz konusudur. Mesela kapasitesi 1500 kg olandan ziyade 2000 kg ‘lık kamyonetlerin fiyatları daha yüksek tutulur. Bir de çelik kasa gibi ekstra özellikler de göz önünde bulundurulur.
 
Vinç ücretlerine yer verilmediği için son derece makul gelmektedir. Yani ekonomik fiyatlardan liftli kamyonet taşımacılığına geçilebilir. Bunun için de talep gören alternatiflerden bir tanesidir. Hatta sadece kamyonet değil kamyonlar da liftli sistemleri ile taşımacılığa uygun hale gelmiştir.
 

Liftli Kamyonetlerin Avantajları Nelerdir?

 

GÜVENLİ TAŞIMACILIĞIN EN DOĞRU ADRESİ ACARSOY NAKLİYAT.. | Yerel Gazete

 
Liftli kamyonet kiralama İstanbul olanakları gün geçtikçe artış göstermektedir. Mesela kapasitesi yüksek olan kamyonetler ile nakliyenin gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmıyor. Her aracın özel olarak bakımı yapılıyor ve taşımacılığa uygun hale gelmeleri destekleniyor. Bunların haricinde:
 
•   Ağırlığı fazla olan yüklerin taşınmasında temin ediliyor.
•   Hacmi büyük olan eşyalar için de tercih halinde.
•   Paletli yüklerde sık sık liftli araçlar kullanılmaktadır.
 

Liftli Kamyonet Nakliyesinde Sigortalar

 
Nakliye sırasında sigortalara yer verilmesi ayrı bir güvence sağlıyor. Acarsoy Nakliyat olarak bu güvenceyi müşterilerimize sunmaktayız. Neticesinde tüm yüklerin taşınması ve hasar görmemesi adına çalışma gösterilir. Olası hasarlar için de sigorta imkanları devreye girecektir. Bu imkanlar ekspertiz raporlarına göre sergilenir. Yani hasar tespitine göre ödeme yapılır.
 

Liftli Taşımacılık Şirketleri

 
Liftli taşımacılık için bu sisteme sahip olan araçlar temin edilir. Önceden de belirttiğimiz üzere kamyon ile kamyonetlerin arka kısımlarında liftli yapılara yer verilir. Asansörler eşliğinde taşınmanın gerçekleşmesi uzun sürmez. Aksine bu alanda uzman olan ekibimiz, hızlı ve emniyetli şekilde taşıma işlemlerini tamamlar.
 
Acarsoy Nakliyat olarak tüm yüklerin incelenmesine özen göstermekteyiz. Ebatları, hassasiyetleri ve ağırlıkları dikkate alınır. Buna bağlı olarak araçların temin edilmesi sağlanır. Araçlardan transpalet eşliğinde yüklemeye geçilmesi uzun sürmez. Aksine zahmetsizce ve hızlı bir şekilde eşyalar yüklenir. Harekete geçen araçlar da belirtilen noktalara teslimi gerçekleştirir.
 
AcarsoyXp Uluslararası Taşımacılık ve Liftli Araç Hizmeti – Liftli kamyon hizmetleriyle forklift gibi ekstra yük kaldırma araçlarına gerek kalmayacaktır. Liftli araç belirli kilolara kadar eşyaları kamyona kolayca aktarabiliyor. Liftli araç günümüzde ...

Liftli Kamyonet Kiralama Firmaları

 
Liftli kamyonetlerimiz rutin kontrollerden geçmektedir. Kontroller neticesinde işlem gören araçlarımız, günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilir. Üstelik hepsinin periyodik olarak bakımlarına da yer verilir. Uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmayan araçlarımız ile taşımacılık sektörüne katılmış bulunmaktayız. Sektörde ki son teknolojiye uyum sağlamaya özen gösteriyoruz. Sonuç olarak:
 
•   Ağır ve hacimli tüm yüklerin taşınması için hizmet verilir.
•   Paletli yükler için de sık sık liftli araçlar temin edilmektedir.
•   Tıbbi cihaz ve kongre taşımacılığı gibi alanlarda da temin edilir.
 
Kısacası kullanım alanı son derece yaygındır. Evden eve nakliye, ofis taşıma ve fuar kurulumu için de temin edilen liftli araçlar, kapasitelerinden dolayı talep görüyor. Çünkü kapasiteler çoğu malzemeyi karşılamasını mümkün kılmakta. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Maltepe Evden Eve Nakliyat
  Maltepe nakliye firmaları kapsamında hizmet şekli bakımından inceleme yapıldığı zaman firmamızın benimsemiş olduğu hizmet politikası bağlamında özel bir yere sahip olduğu görülmektedir;
 • Medikal Cihaz Nakliyesi
  Medikal Cihaz Nakliyesi - Tıbbi Cihazların Güvenli Taşınması İçin Bilmeniz Gerekenler
 • Kartal Evden Eve Nakliyat
  Kartal nakliye firmaları kapsamında firmamızın bir adım daha ön plana çıkmasının temel sebepleri arasında şu unsurlar gelmektedir.
0532 477 88 59
0532 477 88 59