0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Liftli Nakliye

Liftli araçlarla gerçekleşen taşıma işlemlerine liftli nakliye adı verilir. Buradan kasıt asensörlü nakliye işlemlerdir. Son yıllarda da herkesin tercihi bu yönde oluyor. Çünkü son derece avantajlı gelen taşınma yöntemlerinden bir tanesidir. Başta avantajları olarak:
 
•   Yüklerin en kısa sürede nakliye edilmesi sağlanır.
•   Düşük maliyetler ile taşınmanın gerçekleşmesi söz konusudur.
 
Ekstra bir vinç ödemesine gerek kalmaz. Direk olarak nakliye ücretleri devreye girer. Acarsoy Nakliyat olarak ücretler ekonomik boyutlarda tutulur. Özellikle de liftli nakliye hizmetinin son derece makul olduğunu ve hızla sonuçlandığını belirtmek gerek.
 

Liftli Nakliyede Önemli Hususlar

 
Liftli nakliye hizmetlerinden faydalanmak isteyenler öncesinde araştırma yapmalıdır. Mesela liftli araçları temin eden ve son teknolojiye yer veren firmalar dikkate alınmalıdır. Acarsoy Nakliyat olarak tüm bu detayları göz önünde bulundurmaktayız. Aynı zamanda liftlerin düzenli bir şekilde denetlenmesi ve sağlamlıkları dikkate alınır.
 
Sağlam olmayan liftli araçlardan dolayı eşyalar hasar görebilir. Bunun için araçların son teknolojiye uygun ve sağlam olmasına özen gösterilir. Haricinde tecrübeli ekibimiz tarafından taşınma işlemleri gerçekleşir. Gerek araçlarda gerekse personelde profesyonellik öne çıkmıştır.
 

Liftli Nakliye Avantajları Nelerdir?

 
Önceden de belirttiğimiz üzere ekstra bir masrafla karşı karşıya kalmamak için liftli nakliyat tercihinde bulunmanız faydalı olacaktır. Avantajların başında da masraflar gelmektedir. Yani son derece ekonomik ücretler dahilinde nakliyat işlemlerinin gerçekleşmesi esas alınır. Çünkü liftli taşıma için:
 
•   Ekstra bir asansörün temin edilmesine gerek kalmaz.
•   Taşıma için vinç kiralamak zorunda kalmazsınız.
•   Vinç gibi forklift kiralamaya da gerek kalmıyor.
 
Bu tarz masraflı işlemlerden uzak durmak isteyenlerin tercihi liftli taşımadan yana oluyor. Neticesinde yüklere göre liftli araçlar tercih ediliyor ve belirtilen gün içerisinde taşıma işlemleri gerçekleşiyor.
 

Liftli Nakliye Yükleri Nelerdir?

 
Küçük ya da büyük ebatlara sahip olan pek çok yükün liftli nakliyat adı altında temin edilmesi mümkün. Örneğin makinelerden mobilyalara kadar temel ev ve ofis eşyaları taşınabilir. Bunların haricinde piyano gibi ağır eşyaların taşınması için de liftli alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz.
 
Farklı olarak fuar ve stand taşıma işlemleri için de liftli nakliyata yer verilebilir. Bu aşamada parçalara ayrılan fuar ya da stand yüklerinin ele alınması sağlanır. Parçalar da ağırlıklarına göre liftli araçlardan temin edilebilir. Kısacası çoğu yükü kaldıran araçlar sayesinde taşıma faaliyetleri daha kolay hale gelmiştir.
 

Liftli Nakliye Araçları Nelerdir?

 
Liftli nakliyat sırasında yine liftli olan araçların kullanılması söz konusudur. Bu sırada taşınacak olan yüklere göre araçların temin edilmesi sağlanır. Örneğin yüklerin ebatları ve ağırlıkları göz önünde bulundurulur. Neticesinde ise:
 
•   Liftli olan kamyonlar ile yüklerin taşınması mümkün olmakta.
•   Yine liftli olan kamyonetler de nakliye sırasında temin edilir.
 
Bu şekilde paletli yüklerin de sık sık taşınması söz konusudur. Paletli ürünlerden fuar taşımacılığına kadar tüm alternatiflere yer verilir. Acarsoy Nakliyat olarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmek isteyenlere, liftli nakliye hizmeti sunmaktayız.
 

Liftli Araçların Kaldırma Kapasitesi

 
Kamyonların ya da kamyonetlerin kapasitelerine göre taşıma hizmetlerine yer verilir. Liftli taşımacılık İstanbul firması olarak kapasiteyi dikkate almaktayız. Nitekim bu durum neticesinde araçlar arasından tercihte bulunuyor. Temelde kaldırma kapasiteleri araçtan araca farklılık gösterir. Ancak bu farklılığın çok fazla olmadığını belirtmek gerek. Şöyle ki 1500 ile 2000 kg arasında olacak şekilde kaldırma kapasiteleri devreye girer ve taşıma işlemleri gerçekleşir.
 

Liftli Nakliyede Sabitleme Önemli

 
Liftli taşımacılık İstanbul hizmetlerimiz emniyetli bir şekilde gerçekleşir. Bu anlamda spanzet işlemlerine yer verilir. Yani gerdirme sayesinde tüm yüklerin sabit bir hale gelmesi sağlanır. Böylece taşınma sırasında yükün sağa - sola kayması ya da araca yüklenmeden düşmesi engellenir.
 
Sabitleme sayesinde yüklerin zarar görmesi mümkün değil. Aksine son derece güvenli bir şekilde yükleme gerçekleşir ve taşımaya geçilir. Güvenlik önlemleri dahilinde yükler zarar görmez ve olması gerektiği gibi nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır.
 

Liftli Nakliye Ücretleri

 
Liftli taşımacılık İstanbul hizmetleri son derece makul fiyatlardan verilir. Acarsoy Nakliyat olarak teklifleri baştan belirtmekteyiz. Bu yolla bilgi sahibi olmanız ve anlaşmaya varmanız uzun sürmez. Fiyatların makul tutulmasında liftli taşımacılığın etkisi büyüktür. Çünkü:
 
•   Başta eşyaların yüklenmesi adına vinç ödemesi yapılmaz.
•   İndirme sırasında da ekstra bir vinç ödemesine yer verilmez.
 
Tek ödemenin nakliyat üzerinden gerçekleşmesi söz konusudur. Nakliyat son derece titiz ve güvenli bir şekilde gerçekleşir. Yani eşyaların hasar görmesi ya da kirlenmesi mümkün olmaz. Bu anlamda özel paketlemeler ve etiketler devreye girer. Ambalajlar sayesinde her türlü eşya koruma altına alınır ve taşınma sırasında zarar görmeleri engellenir.
 

Liftli Taşımacılıkta Sigortalar

 
Taşımacılık hizmetlerimiz sigorta güvencesi ile sergilenir. Sigortalar sayesinde hasar gören tüm eşyaların ödemesi gerçekleşir. Bunun için öncelikle eşya tespitine yer verilir. Yani taşıma öncesinden hepsinin incelenmesi söz konusudur. Arkasından da paketleme aşamaları devreye girer. Öyle ki paketleme öncesinde tespit edilen hasarlar sigortaya dahil değildir.
 
Son olarak nakliyeye göre inceleme yapılır. Yani yerine teslim edilen ürünler dikkate alınır. Olası hasarlar da sigorta ekspertizleri tarafından ele alınmaktadır. Tüm bu incelemelerin arkasından sigorta ödemesi gerçekleşir. Müşterilerin anlaşmaları içerisinde de sigorta hususları yerini almıştır.
 

Liftli Nakliyede Paketleme

 
Nakliye her ne kadar güvenli ve sağlam bir şekilde gerçekleşse de, paketlemeye önem verilir. Liftli nakliye öncesinde de önlemler alınır ve yüklerin hasar görmemesi sağlanır. Her ne kadar sigorta güvenliği de bulunsa da tüm yüklerin özenle paketlenmesine özen gösterilir. Şöyle ki;
 
-Paketleme: Başta eşyaların ebatları, ağırlıkları ve nitelikleri göz önünde bulundurulur. Talebe göre hepsinin özel paketler dahilinde koruma altına alınması sağlanır. Yani hepsinin nitelikleri dikkate alınır ve paketleme gerçekleşir. Bu sayede taşıma sırasında meydana gelecek olan olası darbelerde eşyaların hasar görmesi engellenir.
 
-Planlama: Paketlemeden sonra planlama devreye girer. Mesela eşyaların araçlara nasıl yerleştirilmesi gerektiğine karar verilir. Yerleştirme de eşya güvenliği açısından son derece önemlidir. Bu aşamada sabit ve emniyetli hale gelen eşyaların istenilen yere ulaştırılması adına harekete geçilir.
 

Liftli Nakliye Firmaları

 
Acarsoy Nakliyat olarak tüm lojistik alanlarına yer vermekteyiz. Üstelik bu alanlar özel aparatlar ve araçlar eşliğinde desteklenir. Mesela liftli araçlar sayesinde evden eve, ofis veya fuar taşımacılığı gibi çeşitli alanlardan hizmet vermekteyiz. Yüklerin ağırlığı dikkate alınır ve araçlar temin edilir. Liftli olan kamyonlar ve kamyonetler eşliğinde taşıma gerçekleşir. Özel sabitlemeler ve sigorta imkanları dahilinde de avantajlı olmanız sağlanır.
 

Liftli Nakliye Teklifi Al

 
Teklif almak isteyenler de anında iletişime geçebilir. Danışmanlarımız her türlü nakliye sorusuna anında yanıt verir. Taşıma faaliyetleri aktarılır ve ücretler sıralanır. Bu sayede bilgi sahibi olan müşterilerimiz:
 
•   Anlaşmaya vardıktan sonra nakliye hizmeti alabilir.
•   Nakliye belirtilen tarihte ve saatte, aksamadan gerçekleşir.
•   Taşıma hizmetleri sigortalar dahilinde tamamlanır.
 
Öncesinde gerek hizmetleri gerekse teklifleri değerlendirmeniz uzun sürmez. Bunun için iletişim bilgilerinizi ve taleplerinizi sunmanız yeterli. İlgili personelimiz anında dönüş yaparak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59