Nakliye 360

Nakliye, farklı özelliklere sahip olan eşyaların bir yerden başka bir yere aktarılması olarak tanımlanır. Günümüzde bunu yapabilmek adına farklı sistemlerin kullanılmaya başlaması işleri de kolay bir hale getirmiştir. Her türlü eşya, makine ve daha birçok materyali, başarılı bir biçimde nakleden Acarsoy firmamıza kısa sürede erişim sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Ev Taşımacılığı

Türkiye içinde bir şehirden başka bir şehre taşınmak isteyenler, her zaman bu sürecin nasıl olduğunu merak ederler. Birçok birey için bu durum zorluklar demektir. Ancak firmamızın sahip olduğu tecrübe çerçevesinde tüm işlemler hızlı ve kolay bir biçimde halledilir. Şirket olarak her türlü ev eşyasını sorunsuz şekilde taşıyoruz. Bunun için uygulamış olduğumuz bir yol haritası söz konusu. Bunu şöyle özetleyebiliriz;
♦ Firmamızla birçok farklı yoldan iletişime geçmeniz mümkün.
♦ İlk olarak nakliyat işlemlerinin yapılacağı adresi bize bildiriyorsunuz.
♦ Daha sonra uzman olarak bünyemizde çalışan görevliler, adresinize geliyor.
♦ Bunun sonrasında eşyaların analiz edilmesi gibi bir süreç söz konusu.
♦ Ekspertizler, taşınacak olan ev eşyalarının sayısına ve niteliğine bakıyorlar.
♦ Daha sonra çok fazla olmayan bir ücret belirlenmekte.
♦ Yani daha sürecin hemen başında, ne kadar bir para ödeyeceğiniz belli oluyor.
♦ Böylelikle nakliyat sonrasında sürpriz bir fiyat karşınıza çıkmıyor.
♦ Meblağlar ise son derece makul.

Özel İsteklere Dikkat Edilir

İstanbul nakliye firması olarak her daim müşterilerimizin özel istek ve beklentilerine çok büyük bir önem veriyoruz. Bunları dikkatli bir biçimde not alıyoruz. Her eşyanın taşınması sırasında çok büyük bir titizlikle hareket ettiğimizden, sizin için değerli olan malzemelerin zarar görmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Bu konuda çok hassas bir şekilde hareket ederek, ne kadar profesyonel olduğumuzu gösteriyoruz. Üretmiş olduğumuz çözümler müşterilerimize özeldir.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü eşya taşıma işlemleri her daim işleri daha kolay bir hale getiriyor. Teknolojinin ilerlediği ve artık insan gücünün geri planda kaldığı bu zaman dilimde, biz de işletme olarak teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktayız. Bunun için özel olarak üretilmiş olan asansörlü araçları tercih ediyoruz. Taşıma mantığı ise oldukça basit. Kullanmış olduğumuz özel sistemin erişim konusunda hiçbir sıkıntısı yok. En yüksek binaların son katına kadar ulaşabiliyor.
Bunun ardından süreç de başlıyor. Asansör özel bir biçimde tasarlandığı için hiçbir şekilde sorun çıkmıyor. Taşıma yapılacak olan evin bir penceresi ya da balkonu kullanılmakta. Asansör ilgili yere kadar ulaştıktan sonra paketlenmiş olan eşyalar, personelimizin özverili bir çalışması sonrasında yükleniyor. Hemen aşağıda kapalı kasaya sahip olan aracın bu bölümünde bekleyen personel, asansör yardımıyla eşyaları aşağıya çekiyor. Direk olarak taşınacak olan malzeme kamyonun kasasın yükleniyor. Böylelikle süreç de tamamlanmış olmakta.

Eşyalarınız Zarar Görmüyor

Profesyonel nakliyat işlemlerinin sağlamış olduğu birçok farklı avantaj var. Bunları şöyle sıralayabiliriz;
♦ Klasik bir şekilde ve insan gücüyle eşya taşınması, değişik sorunları da beraberinde getiriyordu.
♦ Bunların başında ise zaman kaybı gelmekteydi. Çünkü çok katlı bir binadan eşyaların indirilmesi sırasında insanlar görev yapıyordu. Ağır olan eşyalar bu şekilde kamyona yüklenene kadar süre geçmekteydi. Asansör ise bu süreci çok daha kısa bir hale getirmekte. Böylelikle zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor.
♦ Asansörlü taşımacılığın sağlamış olduğu bir diğer avantaj ise eşyaların zarar görmesini engellemek. Çünkü el yordamıyla yüklenen eşyaların bina içinde düşme, çarpma, çizilme gibi birçok farklı sorunla karşı karşıya gelmesi çok olması. Fakat asansör sayesinde bunların hiçbirisi yaşanmıyor. Eşya, mevcut sistem sayesinde korunaklı bir biçimde balkon ya da pencere üzerinden hemen kamyona aktarılmakta.
Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye 360 Hizmeti Veriyoruz

Günümüzde nakliye işlemleri artık sadece tek bir hizmetten oluşmuyor. Birden çok parametre ve avantaj söz konusu. İşletme olarak İstanbul nakliye işlemlerini gerçekleştirirken, 360 olarak adlandırılan ve onlarca farklı hizmeti barındıran bir anlayış üzerinden hareket etmekteyiz. Bunların detayları arasında sigorta acenteliği öne çıkmakta. Yani size ait olan eşyaları taşırken, aynı zamanda onlara sigorta da yapmaktayız. Olası bir olumsuzluk ve görünmez kazalara karşılık almış olduğumuz bu önlem size avantaj sağlayacak. Aynı zamanda içinizi de rahatlatacak. Herhangi bir kaza, olumsuzluk, nakliye sırasında eşyanızın zarar görmesi durumunda, bunun telafisinin olduğunu bilmek, sürecin ne kadar güvenli bir biçimde yürütüldüğünü size kanıtlayacaktır.
Hasar desteği olarak bilinen hizmet ise bir diğer fırsat. Her ne kadar personelimiz alanında çok iyi, tecrübeli ve işin ehli olsa da, bazen eşyaların elde olmayan ve bizim dışımızda gelişen nedenlerden dolayı hasar görme ihtimali olabilir. Böyle anlarda firmamız gerekli desteği her daim müşterilerine sunar. Tüm bunlara ek olarak, eşyaların ambalaj aşamasında da sizin yanınızdayız. En kaliteli malzemeleri sizlere sunuyoruz. Böylelikle eşyalarınızın doğru şekilde kutulanması mümkün oluyor. İstanbul taşımacılık işletmesi olarak bu noktada beklentileri karşılıyoruz.

Frigolu Nakliye İşlemleri

Asansörlü eşya taşıma sadece klasik ev materyallerini içermez. Aynı zamanda daha farklı özelliklere sahip olan, kısa sürede bozulabilecek birtakım ürünleri de içermektedir. Buna frigolu nakliye işlemleri denir. Bu kavram, lojistik sektörü içinde çok sık kullanılır. Eksi 26 derecelik bir sıcaklığa kadar dondurulmuş ve taze gıdaların nakil işlemlerini içerir. Bundan dolayı hem büyük bir dikkat ve profesyonellik hem de belirtilmiş olan şartları sağlayacak araçların olmasını zorunlu kılar.
Nakliye firması olarak bunu sağlamaktan çok büyük bir gurur duyuyoruz. Çünkü filomuz içinde bunu yapabilecek olan birden fazla araç var. Bunların bakımları sorunsuz bir biçimde gerçekleştiriliyor. Frigolu özelliğe sahip olan tüm gıdalar ve benzeri ürünleri sorunsuz olarak taşımaktayız. Ürünlerin bozulması gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü bunun önüne geçebilmek adına son teknolojiye sahip araçları kullanmaktayız.

BTM ve ATM Taşıma

İstanbul taşımacılık alanında ortaya koymuş olduğumuz kaliteli hizmetin çok daha farklı türlerinin olması, müşterilerin beklentilerini karşılamak adına büyük bir avantaj. Artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan ve bir yerleşim yerinin birçok noktasında olan ATM ve BTM gibi cihazları da taşıyoruz. Para çekme, yatırma, fatura ödeme gibi farklı işlemlerin yapıldığı, bankalara ait olan cihazların nakledilmesi bizim işimiz. Son derece ağır olmasının bizim açımızdan hiçbir sakıncası yok. Çünkü bunları kaldırabilecek olan tüm yeterli donanıma sahibiz. Özel vinçlerimiz devreye giriyor.
Sistemin kapatılmasından sonra vinçli araçlarımız, yükleme işlemlerini başarılı bir biçimde yapmakta. Kalın ve kopmama özelliğine sahip olan halatlarla, ATM ya da BTM adı verilen cihazları bağlıyoruz. Bunların vinç yardımıyla yukarı kaldırılmasının hemen ardından kamyonun kasa bölümüne yüklenmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra aracımız, cihazı yeni yerine götürmek adına yola çıkıyor. İndirme işlemlerinde de aynı hassasiyeti göstermemiz, müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.

Tıbbi Cihaz Taşıma

İnsan sağlığı açısından çok kritik bir öneme sahip olan tıbbi cihazlar, hem gelişmiş olan bir teknolojinin ürünü hem de çok pahalı olmasıyla dikkat çekerler. Yerli ya da yabancı üretim olan bu materyallerin taşınması her daim büyük bir tecrübe ister. İstanbul nakliye işletmesi olarak bunu başarabilecek ve sorunsuz olarak süreci tamamlayabilecek kapasiteye sahibiz. Bunun için son derece gelişmiş donanıma sahip olan araçlarımız; hem devlet hem de özel hastanelerine hizmet vermekte. Kasalarımızın kapalı olması, dış etkileri karşı bir koruma sunması, cihazların olası bir zarar görmesinin önüne başarılı bir şekilde geçiyor. Türkiye içinde neresi olursa olsun, bu eşyaları büyük bir dikkat ve özenle taşıyoruz. Vardığımız yerde aynı profesyonelliği devam ettirerek, nakliyat işlemlerini tamamlamış oluyoruz. Tüm bu süreç içinde insan gücünün minimum olarak kullanılması, her daim gelişmiş teknolojik sistemlerin tercih edilmesi çok büyük bir fırsat.

Parsiyel Taşıma

İstanbul taşımacılık olarak parsiyel olarak bilinen hizmeti de vermekteyiz. Bu kavramın en basit tanımı parça eşya taşınması demektir. Bazen talep edilen hizmet çerçevesinde kişinin çok fazla eşyaya sahip olmaması gibi bir durum söz konusudur. Yani tek bir aracımızın yarısını bile dolduramayacak kadar az materyal, aynı anda birden fazla müşterinin bir nakliye kamyonunu kullanmasını gündeme getirebilir. Bu durum çok büyük bir avantajdır. Çünkü bu sayede, nakliye masrafları da azalmış olur.
Sahip olunan eşyanın niteliği ne olursa olsun, böyle bir hizmeti Acarsoy nakliyat sayesinde hemen alabilirsiniz. Üstelik hiçbir şekilde zaman sınırlaması söz konusu değil. Haftanın tüm günleri ve 24 saat boyunca bizime erişim sağlayabilirsiniz. Türkiye sınırları içerisindeki tüm kentlere hizmet veriyoruz. Özenli, sorunsuz bir taşımacılık sayesinde eşyalarınız gideceği yere sağlam bir biçimde ulaşacak. Bunun karşılığında çok yüksek rakamlar ödemek zorunda değilsiniz.

Otomat Taşıma

Otomatlar; birçok farklı hizmeti sağlaması açısından son derece işlevsel ürünler olarak tanınıyor. Genellikle kalabalık yerlerde bulunan; yiyecek, içecek, araç yıkama ve benzeri ihtiyaçları karşılayan bu cihazların taşınması, dışarıdan bakıldığında çok zor olarak görülebilir. Ancak nakliye firması olarak süreci hem hızlı hem de daha kolay bir hale getirmekteyiz. Kentlerin genellikle en merkezi yerlerinde yer alan makinelerin taşınması esnasında insan gücüne çok büyük bir ihtiyaç duymamaktayız.
Çünkü bunları kamyonlarımızın arkasına, ürüne hiçbir şekilde zarar vermeden yerleştirebilecek olan bir sistemimiz mevcut. Ağırlığı ne olursa olsun otomatın kaldırılması çok kolay. Bunun sonrasında ise yükleme işlemleri gerçekleştiriliyor. Bozulan otomatın teknik servise götürülmesi, yeni otomatın yerleştirilmesi ya da farklı nedenlerden dolayı yer değişiklik için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenli bir nakliye süreci böylelikle mümkün olacak.

Ofis Taşımacılığı

Taşımacılık firması hizmetlerinin her daim çok dikkatli ve profesyonel bir biçimde verilmesi gerekmektedir. Özellikle çok yüksek katlı plazalara taşınacak olan eşyaların doğru şekilde istiflenmesi, bunun öncesinde de paketlenmesi, ürünlere bir zarar gelmesinin önüne geçer. Bu anlayış üzerinden yola çıkan firmamız, beklentileri karşılıyor. Ofis eşyalarının tümü için özelliklerine göre yapılan bir sınıflandırmanın hemen ardından daha sonra bunların ambalajlanması gerekmekte. Her eşya için ayrı ambalajlar kullanıyoruz. Kolay kırılabilecek, olası bir düşme sonrasında hemen bozulabilecek olan materyallere büyük bir önem vermekteyiz.
Sahip olduğumuz ambalajların çok kaliteli olması, müşterilerimize çok büyük bir güven vermekte. Aynı zamanda her tür boyutta kutularımız söz konusu. Böylelikle sorunsuz bir taşımacılığın startını vermiş oluyoruz. Hemen İstanbul nakliye işletmemizle görüşebilir ve bu konuda ihtiyaç duymuş olduğunuz hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Taşıma

Taşımacılık firması olarak vermiş olduğumuz kurumsal taşımanın ayrıntıları şöyledir;
♦ Hastane, iş merkezi, fabrika, eğitim ve finans kurumları ile bunun gibi onlarca farklı firmanın tüm eşyalarını başarılı bir biçimde taşıyabiliyoruz.
♦ Bunun için bir yol haritası çıkarmaktayız.
♦ İlk olarak taşınacak eşyaların olduğu meskene gelen personelimiz, eşyaların sahip olduğu niteliğe ve sayısına bakmakta.
♦ Gerekli değerlendirmelerin hemen ardından bunların tasnifi yapılıyor.
♦ Çünkü her eşya kendi içinde çok farklı bir özelliğe sahip olabilir.
♦ Bazıları kolay bir biçimde kırılabilecek bir yapıdadır. Bundan dolayı gerekli olan tüm önlemler alınır.
♦ Balonlu ambalajlarımız sayesinde, kurumsal firmaların tüm eşyaları paketleniyor. Yine asansör yardımıyla bunlar özel araçlarımıza yükleniyor.
♦ Ardından da gideceği yere doğru çok güvenli bir yolculuğa başlıyor.
Nakliye firması denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olan şirketimiz; çok ağır ve hassas olan eşyaların tümünü de taşıyabilecek kapasiteye sahip. Bizimle bu konuda hemen iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon Taşıma İşlemleri

İstanbul nakliye hizmetleri içinde ofis organizasyon taşıma işlemlerini de başarılı bir biçimde yapmaktayız. Bunun için birden çok farklı kategori üzerinden hareket ediyoruz. Bunların arasında; sahne, ışık ve ses sistemi, podyum, dekor, stand ve fuar taşıma gibi hizmetler var. Asansörlü eşya taşıma işlemleri burada da geçerli. Yüksek katlı olan yerlerde bunu tercih etmekteyiz. Yine bir ambalaj ve paketleme süreci söz konusu.

Eşya Depolama

Nakliyat hizmetlerine ek olarak son derece kaliteli bir depolama hizmetini de müşterilerimize vermekteyiz. Bunun için sahip olduğumuz geniş depo, birçok farklı özelliğe sahip. Her şeyden önce kapasitesi geniş. Ayrıca ürünlerin niteliğine göre gerekli soğutma da sağlanabiliyor. Aynı zamanda eşyaların depo içinde istiflenmesi esansında oldukça profesyonel bir biçimde çalışan personelimiz var. Eşyalarınız depolarımızda, talep ettiğiniz süre boyunca sorunsuz bir biçimde kalacak.

Bakımlı ve Modern Araçlarla Taşımacılık

Asansörlü eşya taşıma firması olarak her daim teknolojiyi en yakından takip ediyoruz. Bunun için satın almış olduğumuz araçlar, piyasanın en iyisidir. Artık arka kasası açık olan araçlarla taşımacılık yapmak çok geride kaldı. İşte bu yüzden tüm kamyonlarımızın kapalı kasası var. Üstelik her türlü hava şartına karşı çok dayanıklı olmasıyla dikkat çekmekte. Bakımları ise günlük, haftalık ve aylık bir biçimde yapılıyor. Böylelikle çıkabilecek olan herhangi bir arızanın da önüne geçilmiş olunuyor.
Araçları kullanan şoförlerimiz işlerinde çok büyük bir tecrübeye sahip. Uzun yıllardan beri taşımacılık sektörü içinde yer almaktalar. Her zaman trafik kurallarına büyük bir uyum göstererek, eşyalarını naklediyorlar. Bunun yanı sıra kazalara karışmamak adına azami derecede bir hassasiyet göstermekteler. Her daim söz vermiş olduğumuz tarih ve saatte eşyalarınızı gideceği yere kadar götürmekteyiz. Böylelikle süreç tamamlanmış oluyor.
Bünyemizde yer alan araçların arasında; kamyonet, on tekerli kamyon, kırkayak, tır, kamyon, asansörlü kamyon gibi farklı birçok araç söz konusu. Bunların tümü yeni ve çok işlevsel bir biçimde çalışıyor.
Uzman Kadro ile Hizmetindeyiz
Taşımacılık firması olarak her daim hizmetinizdeyiz. Çok sayıda personel ile profesyonel bir şekilde nakliye işlemlerini tamamlıyoruz. Alanında uzman olan görevlilerimiz, uzun süreden beri bu işi başarılı bir biçimde yapıyor. Teknolojik alet ve sistemleri kullanma konusunda gerekli eğitimi almış olmaları, profesyonel bakış açımızın bir yansıması. Misyonumuz her daim müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurmak ve onların sorunlarına kalıcı bir çözüm getirmek. İstanbul taşımacılık olarak faaliyet gösteren işletmemizle telefon ve elektronik posta adresinde hemen iletişime geçebilirisiniz. Böylelikle nakliyat, çok zorlu bir süreç olmaktan çıkacak. Acarsoy nakliye işletmesi olarak sizlerin emrindeyiz.