0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, birden çok süreci kapsaması bakımından daha farklı bir hizmet olarak dikkat çeker. Kent içinde ya da bir şehirden başka bir şehre taşınacak olan ofis eşyalarının her daim düzenli, korunaklı ve güvenli bir biçimde nakledilmeleri gerekmektedir. Bu noktada Acarsoy nakliyat firması olarak beklentilerinizi sonuna kadar karşılıyor ve size kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Ofis Taşımacılığında Ekspertiz Süreci

Ofis büro nakliye firması olarak, bizimle iletişime geçen, kurumsal olan ya da olmayan bir ofisin taşınması için bir plan yapıyoruz. Bunun için görevlendirdiğimiz ve ekspertiz adı verilen kişiler süreci başlatmakta. Bu noktada şunlar yapılıyor;
♦ Taşınacak olan eşyaların ve her türlü ofis materyalinin önceden görülmesi çok önemlidir. Çünkü bu şekilde bir yol haritası çıkarılmış olacaktır.
♦ Alanında uzun yılların getirmiş olduğu deneyime sahip uzmanlarımız, vermiş olduğunuz adrese giderek gerekli ön çalışmaları yapıyor.
♦ Bu sırada ofis sahibi ya da görevli olan bir kişinin orada hazır bulunması lazım.
♦ İlk olarak gerçekleştirilen işlem ise eşyaların sayısına bakmak.
♦ Çünkü buna göre özel bir araç seçimi gerçekleştirilecek. Eğer nakledilecek olan eşyalar az ise bu durum göz önünde bulundurulacak ve uygun bir araç devreye girecek. Eşyalarınızın çok olması da bizim için sorun bir teşkil etmiyor. Gerekli kapasiteye sahip olan birçok kamyonumuz var.

Ödenecek Ücretin Belirlenmesi

Ofis taşımacılığı öncesinde, hizmetin ne kadara mal olacağını bilmek her daim müşteriler için büyük bir avantajdır. Şirket olarak bunu size TL cinsi üzerinden ifade ediyoruz. Bu konuda elbette, ekspertizin hazırlamış olduğu raporlar dikkate alınıyor. Temelde iki farklı parametre söz konusu. Bunlardan ilki eşyanın sayısı. Ne kadar çok olup olmadığına göre bir fiyat belirleniyor. Diğer kriter ise gidilecek adres. Kent içi, kent dışı, götürülecek olan semt ve adresin uzaklığı dikkate alınmakta. Ancak genel olarak sunmuş olduğumuz fiyatların çok yüksek olmadığını hemen ifade edebiliriz. Böylelikle ofis büro nakliye firması olarak sizden çok fazla para talep etmiyoruz. Bu durum bütçenizi kesinlikle sarsmayacak.

Eşyaların Sınıflandırılması ve Paketlenmesi

İstanbul ofis nakliye işlemlerinde eşyaların türü bizim için çok büyük bir önem arz ediyor. Çünkü buna göre hem paketleme hem de istifleme işlemleri gerçekleştirilmekte. Süreç ise şöyledir;
♦ Ofis denildiği zaman akla gelen ilk eşya türü masalar ve sandalyelerdir.
♦ Bu masaların bir kısmı tek parça bazıları ise birden fazla parçadan oluşur.
♦ Buna göre hareket ederek, birden çok parçadan oluşan masa ve diğer mobilyaların sökümü sağlanır.
♦ Bu konuda görev yapacak olan personel, tüm mobilya türlerine göre gerekli olan bilgi ve deneyime sahiptir.
♦ Eşyaların sökülmesi sırasında hiçbir sorun söz konusu olmaz. Taşınacak olan materyallere zarar verilmez. Böylelikle problemsiz bir ayrıştırma süreci tamamlanmış olur.
♦ Mobilyaların ayrılmasından sonra bunların çizilmesinin önüne geçmek, herhangi bir dış etkiye maruz kalmasını önlemek için özel ambalajlar kullanılır.
♦ Eşyalar bunlara sarılır ve çok dikkatli bir biçimde paketlenir.

Elektronik Eşyalar İçin Özel Ambalajlar Kullanılır

İstanbul asansörlü ofis taşıma hizmetlerinde; bilgisayar, yazıcı, klavye, monitör ve bunun gibi elektronik eşyaların taşınmasından önce başarılı bir kutulama işleminin tamamlanması çok büyük bir önem arz eder. Çünkü saymış olduğumuz cihazlar son derece hassastır. Tek bir darbeden sonra bile büyük bir zarar görebilir. Bundan dolayı yine özel üretilmiş olan değişik tipteki ambalajlar ve kutular kullanılır. Böylelikle hasarların önüne geçilmiş olunur.
Bu hassasiyetimizi ofis büro nakliyat firması olarak diğer tüm eşyalara karşı da göstermekteyiz. Balonlu poşetler, bu noktada çok büyük bir avantaj sağlar. Birçok eşyada bu ambalajı tercih ediyoruz. Aynı zamanda streç olarak tabir edilen filmler de kullanılır. Ofisteki her türlü belge, dosya, doküman için özel kutularımız vardır. Bunların ağzı başarılı bir biçimde kapatılır ve bu şekilde eşyalar artık taşımak için hazır hale gelir.

Asansörlü Taşıma İşlemleri

İstanbul asansörlü ofis taşıma hizmetini başarılı bir biçimde yapıyoruz. Süreç ise son derece kısa sürmekte;
♦ Ofisinizin çok yüksek katlı bir plazada yer alması bizim için herhangi bir sorun teşkil etmiyor.
♦ Çünkü kullanmış olduğumuz asansör sistemin kapasitesi oldukça geniş. Böylelikle eşyanın taşınması adına, en yüksek ve ulaşılamaz olarak tabir edilen yerlere bile hemen erişim sağlamaktayız.
♦ Asansör sistemi, hem korunaklı hem de hızlı bir biçimde eşyalarınızın taşınmasını sağlar.
♦ Bunu kullanabilmek adına, ilk olarak özel aracımızı ofisinizin olduğu binanın dışına yerleştiriyoruz.
♦ Ardından ise 90 derecelik bir açı yapacak şekilde asansör açılır.
♦ Bunun sağlıklı bir biçimde eşyaları taşıyabilmesi için ofisin içinde bir yerin kullanılması çok önemlidir.
♦ Eğer ofiste büyük bir pencere söz konusu ise burasının tercih edilmesinin önünde hiçbir engel yoktur.
♦ Balkonlar, kullanmış olduğumuz bir diğer alandır.
♦ İkisi de sıkıntılı ise ofis taşımacılığı işlemleri, herhangi bir çerçevenin yerinden çıkarılmasından sonra hemen başlayacaktır.
♦ Böylelikle gerekli olan alan açılmış olur.

Asansörlü Taşıma ile Süreç Daha Kolay Bir Hal Alıyor

İstanbul asansörlü ofis taşıma çerçevesinde sistem şu şekilde işlemekte; asansörün, eşyaların tahliye olacağı yere yanaşmasından hemen sonra ofis içinde görevli olan personelimiz harekete geçiyor. Eşyalar, başarılı bir biçimde asansörün üst kısmında yer alan korunaklı alana yerleştiriliyor. Bunun yapılması sırasında her daim kapasite göz önünde bulundurulmakta. Çünkü taşıyabileceğinden daha fazlasını hiçbir zaman asansöre yüklemiyoruz.
Sonrasında ise eşyanın düşmemesi adına gerekli birtakım önlemler alınıyor. Bunların başında ise halatlarla sabitleme işlemi var. Her ne kadar asansörün eşya alan bölgesi korunaklı olsa da, hiçbir şekilde işimizi şansa bırakmıyoruz. Ofis büro nakliye firması olarak en dayanaklı halatlarla süreci başlatıyoruz. Ardından, asansörün kontrol mekanizmasının bulunduğu yerde hazır bekleyen görevli, panel üzerinden düğmeye başlıyor.
Böylelikle ofis taşımacılığı çerçevesinde, asansöre yüklenmiş olan eşya başarılı bir biçimde aşağıya geliyor. Bunun süresi, taşıma işlemlerinin gerçekleştirileceği yerin kaçıncı katta olduğuna göre değişmekte. Birkaç saniyeden fazla sürmediğini hemen söylemek lazım. Asansör, eşyayı direk olarak özel kamyonumuzun kasa bölümüne indiriyor. Yani yeniden bir taşıma söz konusu değil.

Araç İçinde Eşyaların İstiflenmesi

Anahtar teslim taşımacılık çerçevesinde eşyanın kamyon kasasına inmesinden sonra orada görevli olan personelimiz malzemeyi dikkatli bir biçimde indiriyor ve asansörü yukarı gönderiyor. Paketleme sırasında kullanmış olduğumuz ambalaj sayesinde, çalışanımızın bu eşyanın türünü bildiğinden, onu kamyona dikkatli şekilde yerleştiriliyor. Bu süreç bizim için çok önemli. Örneğin elektronik aksama sahip olan cihazların en altta yer alması kesinlikle söz konusu değil. Bundan dolayı en alt kısma genellikle sert, kırılması çok kolay olmayan kutular yerleştirilmekte. Buna göre hareket ederek yükleme işlemlerini yapmaktayız.

Asansörlü Sistemin Avantajları

Ofis büro nakliyat firması olarak hizmet verirken kullanmış olduğumuz asansör sisteminin birden çok avantajı var. Bunları şöyle sıralamak mümkün; mevcut teknoloji dünyanın her yerinde kullanılır. Hiçbir dezavantajı ya da olumsuz yönü söz konusu değildir. Her şeyden önce zamandan tasarruf ederseniz. Çünkü kent yaşamında sürenin dikkatli bir biçimde kullanılması çok önemlidir. Asansör, hızlı ve güvenli bir biçimde hareket ettiğinden dolayı, insan gücüyle yapılan taşımacılığa kıyasla çok daha seri şekilde eşyaların taşınmasını sağlar.
Bunun yanı sıra her daim güvenlidir. Çünkü eşyalar, asansörün olduğu yere sabitlenir. Düşmesi ya da çarpması söz konusu değildir. Yıllar önce tercih edilen insan gücüyle yapılan taşımacılığın ortaya çıkarmış olduğu handikapları unutun. Artık yeni ve teknolojik sistemler, cihazlar mevcut. Kullanımı konusunda eğitim almış olan personelimiz en ufak bir sorunun var olmasını engeller. Tüm bunlar büyük bir avantajdır.

Bakımlı ve Modern Araçlar

İstanbul ofis nakliye işlemlerinde her daim en modern araçları kullanıyoruz. Filomuz son derece geniş olmasının yanı sıra aynı zamanda bakımlı olan kamyonlardan oluşmakta. Araçlarımızın bir kısmında özel vinçli sistem söz konusu. Böylelikle vinç hizmetleri için ayrıca bir ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Hidrolik sistemiyle dikkat çeken asansörlü kamyonlarımız, süreci çok daha kısa bir hale getirirken, eşyalarınızın güven içinde taşınmasını da mümkün kılmakta.
Ofis büro nakliye firması bünyemizde çalışan personelimiz, çok uzun yıllardan beri bizimle beraber. Taşıma yapılacak adresi verdiğimiz zaman kısa süre içinde, trafik kurallarına uyum göstererek ilgili yere doğru yolculuğa çıkıyor. Ofis malzemeleri için birden çok farklı opsiyona sahip araç filomuzun içinden en doğru tercihi yapmaktayız.
Araçlarımızın bakımları periyodik bir biçimde yapıldığı için yolda kalması, arızalanması gibi durumlar da ortaya çıkmıyor. Üstelik tüm kamyonlarımızın kasa kısmı kapalı. Özel bir biçimde üretilmiş ve nakliye işlemlerinde avantaj sağlayan araçlarımız, böylelikle her mevsimde, en kötü hava koşullarının olduğu dönemlerde bile eşyalarınızı güvenli bir biçimde gideceği yere götürüyor. Anahtar teslim taşımacılık böylelikle tamamlanmış oluyor.

Deneyimli Şoförler

Taşıma işlemlerinde sadece eşyaları nakleden değil, aynı zamanda bunları kamyonlarla, yeni adresine doğru yola çıkaran kişi de çok önemlidir. Profesyonel bakış açımız bu konuda da aynı. Çünkü şoförlerimizin tümü, araç kullanma konusunda oldukça başarılı. Hem temiz bir sicile hem de kazasız bir geçmişe sahipler. Trafik kuralları her daim baz alınır ve onun dışına çıkılmaz. Aşırı hız yapılmaması, eşyaların güvenli bir biçimde yerine oluşturulması konusunda son derece büyük bir öneme sahiptir.
Bunların tümünü firma olarak sağlıyoruz. İşinin ehli olan şoförlerimiz, yıllardan beri kullandıkları kamyonlarla yola çıkıyorlar. Her daim yanlarında birden fazla personel bulunuyor ve ona eşlik ediyor. Araç içindeki gelişmiş navigasyon sistemi sayesinde adresin çok kısa bir süre içerisinde bulunması mümkün oluyor. Uygun bir yere yapılan parkın hemen sonrasında artık eşyaların boşaltılması ve yine en başında olduğu gibi dikkatli şekilde taşınması söz konusu.

Eşyaların İndirilmesi ve Taşınması

Gideceği adrese varan kamyon, ofis taşımacılığı işlemlerinde artık son aşamaya gelindiğinin bir nevi habercisidir. Bunun sonrasında yeni adresin bulunduğu kata doğru yine asansör uzatılır. Gerekli açılar üzerinden bu işlem yapılır. Personelin bir kısmı yeni meskene çıkar. Aşağıda ise iki personel, kamyondan eşyaları asansöre yükler. Sanıldığından çok daha kısa olan bir süreç söz konusudur.
Asansöre yüklenmiş olan eşyalar yine sabitlenir. Daha sonra düğmeye basılır. Balkon ya da pencere üzerinden eşyalar alınır. Bu noktada görevli personelimiz işinin başındadır. Daha sonra kutuya göre bunlar, farklı odalara koyulur. Çünkü ambalajlama işlemi sırasında bir numaralandırma gerçekleştirilmiştir. Dikkatli bir biçimde kutuların yerleştirilmesinden sonra özel bir şekilde parçalanmış olan mobilyalar, birleştirilir. Yani firma olarak ofis taşıma çerçevesinde kurulum hizmetini, bu süreç içinde özel bir biçimde vermekteyiz. Artık sürecin de sonuna gelinmiştir. Acarsoy firmamızla iletişim kurarak, ofisinizin taşınma hizmetini bizden talep edebilirsiniz.

Söz Verdiğimiz Saatte İşlemler Tamamlanıyor

Ofis büro nakliyat firması olarak, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bundan dolayı hızlı şekilde hareket ederiz. Buna rağmen hiçbir sorun çıkmaz. Çünkü yılların getirmiş olduğu büyük bir deneyimimiz var. Daha önce bize bildirmiş olduğunuz adresi öğrendikten sonra vermiş olduğumuz varış saatinin dışına çıkma gibi bir durum söz konusu değildir. Her zaman sözümüzün arkasındayız. Böylelikle tam istediğiniz saatte eşyaların taşınma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Taşınacak Eşyalar Sigortalanıyor

En çok merak edilen konuların başında gelen eşyaların sigortalanma durumuna açıklık getirmek gerekiyor. Birçok firmanın vermemiş olduğu bir hizmeti, biz sizlere sağlayarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Her türlü önlem ve deneyime rağmen bir eşyanın, farklı nedenlerden dolayı zarar görmesini hiçbir zaman istemeyiz. Zaten bunun önüne geçebilmek adına dikkatlice hareket ediyoruz. Buna rağmen şans faktörünü bir kenarda tutarak, eşyaların sigortalanmasını sağlamaktayız. Böylelikle eşyalarınızın göreceği olası bir zarar karşılığında, sigorta sistemi sayesinde bunun telafisi mümkün olacaktır.
Ofis büro nakliye firması olarak buna dikkat etmekteyiz. 360 nakliye olarak da bilinen sistem içinde aynı zamanda hasar desteği de sağlıyoruz. Eğer bizden kaynaklı bir durum olursa, bunun bedeliniz size ödüyoruz. Böylelikle aklınızda tek bir soru işareti kalmadan, içiniz ferah bir biçimde bizden hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Uzman Personel

Ofis taşımacılığı işlemlerinde personelin sahip olduğu nitelikler çok önemlidir. Bünyemizde çalışan görevlilerin özellikleri şöyle;
♦ Eleman konusunda son derece seçiciyiz. Bundan dolayı bizimle beraber olan çalışanlarımızın tümü özel bir eğitimden geçmiştir.
♦ Modern taşımacılık yöntemlerine dair bilgi ve birikim sahibiler.
♦ Her zaman işlerini çok özverili bir biçimde ve severek yaparlar.
♦ Güler yüzlerini hiçbir vakit eksik etmezler.
♦ Taşımacılık deneyimleri çok uzun yılların getirmiş olduğu bir birikim şeklindedir.
♦ Her türlü eşyanın taşınması, onlar için çok kolay bir işlemdir.
Böylelikle eşyaların nakliyesi ve daha sonra yeni adresine taşınması noktasında hiçbir sıkıntı ortaya çıkmıyor. Beklentilerinizi tam anlamıyla yerine getirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

En Kaliteli Ambalajlar Kullanılıyor

Nakliyat işlemlerinde artık birden fazla hizmetin aynı anda verilmesi bir zorunluluk haline geldi. Eski düzen ve alışkanlıklar geride kaldı. Buna göre hareket eden şirketimiz, ofisinizde yer alan eşyaların tümü için özel olarak üretilmiş ambalaj ve kutuları kullanıyor. Üstelik bunların tümü piyasanın en iyisi olduğunda, herhangi bir sorun da çıkmıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran işletmemiz, bu mantık üzerinden hareket ederek, eşyaların ambalaja girmesi aşamasında profesyonel bir biçimde davranıyor.

Hizmet Almak İçin Bizi Hemen Arayın

Anahtar teslim taşımacılık alanından sektörün en iyilerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllardan beri bizle çalışan, dinamik, genç kadromuzla hizmet vermekteyiz. Üstelik her farklı duruma karşı birden fazla planımız söz konusu. Taşıdığımız şeyin çok önemli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı amacımız her daim müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak onları memnun etmek. Sahip olduğunuz ofisin güvenli bir biçimde taşınmasını istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Böylelikle, yüksek olmayan fiyatlar üzerinden ofis eşyalarınızın firmamız tarafından taşınmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul ofis nakliye işletmesi olarak, sadece bir telefon uzağınızdayız. Hemen Acarsoy firmamızla iletişim kurun.
 
 
0532 477 88 59
0532 477 88 59