0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Otomat Taşıma

Otomat taşıma aşamasında profesyonel hizmet veren ve nitelikli duruşu ile göz kamaştıran bir yapılanma oluşturduk. Kurumsal taşımacılık hizmetlerimizden istifade etmek için iletişim numaralarımız üzerinden direkt olarak temsilcilerimize bağlanabilirsiniz. Bu konuda gerekli olan yönlendirme ve randevu alma işlemleri anlık olarak tamamlanacaktır. Özellikle yoğunluk olan günlerde direkt olarak firmaya gelmektense öncesinde randevu almak ve taşıma yapılacak olan günü net bir biçimde kesinleştirmek sizin için verimliliğin üst seviyeye çıkmasını mümkün kılacaktır.

Nitelikli Taşımacılık!

Otomat makinesi taşıma işlemleri kapsamında cihazlara tek bir zarar dahi verilmeden anlık bir biçimde erişim adımının tamamlanması için büyük özen gösteriyoruz. Bu sürecin olabildiğince zararsız ve hızlı şekilde tamamlanması adına profesyonel bir ekip oluşturduk. Taşımacılık işlemleri sırasında aksaklık yaşamamanız için tüm detayları nitelikli şekilde yansıtacak bir sözleşme de hazırlanmaktadır. Bu sözleşmemiz kapsamında ürün taşıma adımlarının hangi zaman dilimi kapsamında taşınacağından başlayarak direkt olarak net ödeme safhasına kadar detaylara yer verilecektir.
♦  Hem firmanın hem de taşımacılık hizmeti alacak olan tarafın haklarının muhafaza edilmesi adına sözleşme hazırlanmaktadır. Firmanın sözleşme metnine riayet etmediğini iddia ettiğiniz noktada hakkınızın aranması için gerekli tüm adımlar atılacaktır.
Bu hususların her biri göz önünde bulundurulduğu zaman ne derece nitelikli ve sorunsuz bir unsurun temel alındığını en net şekilde görebilirsiniz. Nitelikli taşımacılık adımları ile alakalı olarak aklınıza takılan hususlar olursa bu konuda müşteri hizmetleri temsilcimiz size gerekli olan yol gösterme imkanını da sunacaktır.

Yük Bedeli Nasıl Belirlenmektedir?

Ağır yük taşıma işlemleri sırasında kişilerin ödemesi gereken miktar belirlenmesinde şu kriterler büyük öneme haizdir;
♦  Taşınacak olan yükün boyutu ve miktarı
♦  Taşınacak olan mesafe
♦  Taşımanın yapılacağı dönem
Otomat nakliyesi kapsamında ek bir hizmet talep ederseniz bunun da ödemeniz gereken miktara ekleneceği ayrıca dile getirilmelidir. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz.
Bazı dönemlerde nakliye hizmetine talep azaldığı için firmamızdan çok daha uygun fiyata istifade etme imkanınız olacaktır. En kısa süre içerisinde yüksek verimlilik ile süreci tamamlamanız için uygun bir fiyat aralığının belirlenmesi en temel seçenekler arasında kendini gösterecektir. Diğer firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman aynı kalite derecesinde hizmet veren firmalara göre ne derece uygun fiyatlı bir duruşun benimsenmiş olduğu net bir biçimde görülmektedir.

Kampanyalarımızdan Faydalanın

Otomat taşıma İstanbul süreci içerisinde dileyen kişilerin kampanyalı dönemleri bekleme imkanı da bulunmaktadır. Siz de en kısa süre içerisinde kampanyalarımızı yetkililerimiz ile iletişime geçerek şekillendirme imkanını elde edebilirsiniz. Bu şekilde otomat taşıma işlemleri gibi profesyonellik gerektiren süreçleri daha uygun bir bütçe ile tasarlama imkanını elde edebilirsiniz.
Kampanyalarımızdan istifade ederken en kısa sürede yüksek verimlilik kazanırken aynı zamanda firmamızda sunulan ek olanaklardan istifade etme imkanınız da vardır. Örneğin henüz paketlenmemiş olan aksamların taşınması sırasında sorun oluşmaması için direkt olarak paketleme alanında da hizmet verilmektedir. Bu ek hizmetler ile alakalı ücretlendirmenin ek olarak fiyat aralığına ekleneceği de belirtilmelidir.

Periyodik Bakım Sırasında Muntazam Destek!

Otomat taşımacılık işlemleri sırasında görevin tamamlanmasının sonrasında gerek duyarsanız periyodik bakım süreçlerinde de firmamızdan destek alabilirsiniz. Periyodik bakımların zaman aralığı ile alakalı gerekli olan tüm bilgileri ve zaman aralıklarını tarafımıza bildirmenizi yeterli olacaktır. Periyodik bakım aşamasının tamamlanacağı zaman aralıkları sırasında yarıca bir sözleşmeye gerek duymadan otomatların alınması ve ilgili birimlere iletilmesi sağlanacaktır.
Önceden belirlenmiş olan taşımacılık faaliyetlerinin daha uygun bir fiyat skalası üzerinden oluşturulacağının ve hesaplanacağının da bildirilmesi gerekir. Otomatların düzenli olarak denetlenmesi ve bakımlarının yapılması bir şarttır. Bu noktada profesyonel destek veren firmamız ile iş birliği kurarak sürecin tadını çıkarabilirsiniz.

Hasar Vermeden Taşıma!

Otomat taşıma işlemleri sırasında hem iç aksamlar hem de dış gövde bakımından oldukça hassas olan bu yapılanmaların taşınması için özel bir alt yapı oluşturduğumuzun da belirtilmesi gerekmektedir. En kısa süre içerisinde nitelikli bir biçimde erişim sürecinin tamamlanması için sadece alanında uzman olan bir ekip ile iş birliği yapıyoruz.
Bu hassas aksamların korunması ve istenen zaman aralığında teslim aşamasının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturmaktayız. En kısa sürede firmamız ile iletişime geçerek taşıma süreci içerisinde nasıl bir alt yapının benimsenmesi gerektiği ile alakalı gerekli olan alt yapı bilgilerini alabilirisiniz.

Sigorta Sunuluyor Mu?

Otomat makinesi taşıma işlemleri sırasında cihaza olası bir zararın gelme durumuna karşı sigorta da yapılmaktadır. Daha öncesinde hizmet verdiğimiz müşterilerin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece nitelikli olan bir yapılanmanın benimsendiğini net bir biçimde görebilirsiniz.
♦  Sigorta prosedürünün yanıltılmaması için öncelikli olarak kişilerin direkt olarak nasıl bir cihaz teslim ettikleri ile alakalı genel bir ekspertiz işlemi tamamlanacaktır. Bunun sonrasında taşıma aşamasının sonrasında teslim edildiği zaman bu cihazın durumu ile alakalı spekülasyonların ortaya çıkması da net şekilde engellenmektedir. Hasar meydana geldiğini iddia eden bir müşteri olduğu zaman eksperimiz gerekli olan incelemeleri yapacak ve rapor tutacaktır. Müşterilerimizin bu bağlamda mağdur edilmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz!
Bu detaylara bakıldığı zaman taşınacak olan yükün ne derece sorunsuz şekilde işleme tabi tutulacağını görebilirisiniz. Kaliteli taşımacılık sizin için de verimliliğin en temel merkezlerinden biri olacaktır.

Otomat Firmalarının Vazgeçilmez Taşımacılık Girişimi!

Ağır yük taşıma kategorisinde yer alan otomat nakil işlemleri sırasında aracın tüm aksamlarının korunması firmamız tarafından sağlanmaktadır. En kısa süre içerisinde otomatların genel kalitesinde tek bir aksaklık dahi meydana gelmeden belirtilen adrese aktarımının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulacaktır.
Otomat firmalarının en sık tercih ettiği taşımacılık girişimlerinden bir tanesiyiz. Bu noktada otomatlardan hizmet alan ve kahve/besin gibi unsurlar sağlayan kişilerin de mağdur edilmemesi için hızlı ve güvenli bir teslimat sistemi benimsemiş bulunmaktayız. Sürecin kesintisiz olarak devam etmesi için yol koşullarından mesafedeki trafik yoğunluğuna kadar her bir detayın kapsamlı bir biçimde incelemeye alındığının ayrıca dikkate alınması gerekmektedir.
Tüm bu ince hesaplamaların sonrasında zamanında teslimat adımının sorunsuz şekilde uygulanması için uygun alt yapıyı ve hizmet kalitesini de oluşturmuş bulunuyoruz! Acarsoy taşımacılık olarak bu adımlarımız ile en temel önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu yeniden göreceksiniz!

Otomat Ürünleri İçin Soğutmalı Taşımacılık!

Otomat nakliyesi kapsamında cihazların içerisinde bozulmaması gereken ürünler bulunuyorsa ya da cihaz ile alakalı özel bir yönetmelik varsa sıcaklık ile alakalı anlık olarak değişim uygulayabilirsiniz. Kişilerin en kısa süre içerisinde gerekli olan tüm sıcaklık taleplerinden taşıma kurallarına kadar detayları dikkate alınacaktır. Taşıma süreci ile alakalı talep ettiğiniz unsurların anlık olarak işleme alınacağından emin olabilirsiniz.
Frigolu taşıma işlemi olarak da adlandırılan bu sistem kapsamında hem otomat taşıma işlemlerinde hem de soğuk zinciri bozulmaması gereken materyallerin taşınmasında büyük bir devrim yapılmıştır. Taşıma aşamasının tüm sağlık koşullarına uygun olarak tamamlanması için bu amaca yönelik özel olarak üretilmiş olan cihazlarımızın kullanıldığını siz de göreceksiniz. 

Taşımacılık Sırasında Dikkat Edilen Unsurlar!

Otomat taşıma İstanbul kapsamında dikkate alınan unsurlardan bazıları;
♦  Taşımacılık kapsamında zamanında teslimat bizim için en temel öneme sahip olan unsurlar arasında yer alıyor.
♦  Sadece zamanlama değil ücretlendirme konusunda da büyük bir memnuniyet sunulmaktadır. Siz de nitelikli bir erişim aşamasının tamamlanmasını sağlarken aynı zamanda bütçenize uygun bir seçim gerçekleştirmek isterseniz doğru noktada bulunuyorsunuz. Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman sunulan hizmet kalitesine göre ne derece nitelikli bir alt yapının oluşturulduğu da ayrıca göz önünde bulundurulmalıdır.
Bu noktada firmamızın ne derece kurumsal ve nitelikli bir boyut sergilediğini de görebilirsiniz. Tam da bu nitelikli çalışma prensipleri sebebi ile ülkemizde en sık talep gören nakliye firmaları arasında bulunuyoruz. Ayrıca kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan girişimlerden biri olduğumuzun da belirtilmesi gerekiyor. Sizin yukarıdaki kriterlere ek olarak ayrıca talep ettiğiniz herhangi bir unsur olursa bunu da anında dile getirerek hizmet politikasına ekletebilirsiniz.

Otomatların Nakil İşlemlerinde Randevularınızı Erkenden Alın!

Otomat taşımacılık kapsamında bazı dönemlerin yoğunluk sebebi ile hali hazırda randevuya kapalı olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir. Bu nedenle taşımacılık tarihi sizin elinizde önceden belli ise bu konuda gerekli olan tüm bilgileri öncesinde sunmalısınız. Randevunuzu önceden almak süreç içerisinde sorunsuz bir biçimde uygun cihaz bulunmasını daha kolay hale getirecektir. Randevunun önceden ayarlanmış olması yoğunluk ile karşılaşma gibi olasılıkların ortadan kalkmasını mümkün kılmaktadır.

Muntazam Paketleme Süreci

Otomat taşıma işlemleri sırasında parçaların paketlenmesi ve otomatın hassas parçalarının kırılmaz materyaller ile sarılması konusunda da ayrıca hizmet vermekteyiz. Tüm ürünlerin tek bir aksaklık dahi yaşamadan taşıma işlemine tabi tutulması için alanında uzman olan isimler ile iş birliği kuruyoruz.
Paketleme aşamasında kullanılan materyallerin de kalite konusunda ne derece nitelikli bir duruş sergilediği net bir biçimde fark edilmektedir. Hızlı ve güvenli bir biçimde erişim adımının tamamlanması için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Hızlı ve güvenli taşımacılığın paketleme alt branşında da harika bir hizmet kalitesi sunuyoruz.

Asansörlü Taşıma İşlemleri

Otomat makinesi taşıma işlemleri sırasında üst katlara taşınacak olan materyallerin daha hızlı ve nitelikli bir biçimde nakledilmesi için asansörlü bir sistemimiz de bulunmaktadır. Bu asansör sayesinde hangi kata taşıma talep ederseniz edin insan gücü ve hatasını minimum seviyeye indirerek muntazam bir taşımacılık süreci sunacaktır. Kısa sürede yüksek verimlilik elde ederken aynı zamanda nakliye aşamasındaki tüm teknik gelişmeler de takip edilmektedir.
Ağır yük taşıma işlemleri sırasında olabildiğince yüksek kalitede bir hizmet verebilmek için bu alanda global manada meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tam da bu nedenle elde edilecek olan verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin en yüksek dereceye çıkması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Firmamızın nakliye ile alakalı global fuarları takip ederek bu alanda kullanılan tüm teknik aksamları yurda ilk getiren ve kullanan girişim olduğunun da belirtilmesi gerekiyor.

Liftli Taşıma İşlemleri

Otomat nakliyesi sırasında sadece asansör değil aynı zamanda lift de kullanılmaktadır. Bu alanda otomatın araca yerleştirilmesi ile alakalı olarak tüm detaylar lift tarafından halledilecektir. Dileyen kişilerin manuel olarak hizmet veren araçları kullanmasına da izin verilmektedir. Hangisi sizin için daha verimli olacaksa tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz.
Otomat taşıma İstanbul hizmeti kapsamında kişilerin en kısa süre içerisinde liftli taşıma ya da asansörlü araçlardan istifade etmesi durumunda klasik tarifeden bir kademe daha yüksek bir ödeme yapmaları gerekecektir. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Liftli taşıma işlemleri sırasında verimliliği maksimum dereceye çıkaracak olan ve bu cihazları kullanma alanında da tecrübeli olan bir ekibimiz bulunmaktadır. Alanında sertifikalı ve tecrübeli olan uzmanlarımız otomat taşıma sürecinin pürüzsüz tamamlanması için uygun alt yapıyı sunmaktadır.

Elektronik Eşyalar ile Alakalı Taşıma Süreci

Klasik taşıma kurallarının yanı sıra elektronik eşyaların taşınma süreci ile alakalı olarak sizin işçin özel bir prosedür belirlenmiştir. Hem cihazın korunması hem de müşteri haklarının muhafaza edilmesi için tarafların taşıma işlemi öncesinde bir sözleşme hazırlaması çok daha makul olacaktır. Bu şekilde olası bir hasar meydana geldiği zaman hem firmanın hakları korunacak hem de gerekli görüldüğü durumda elektronik cihazın yenilenmesi için de imkan sağlanmaktadır.
Genel olarak elektronik cihazların taşınması ile alakalı olarak paketlemenin firmamıza bırakılması çok daha nitelikli olacaktır. Bu şekilde sizin bireysel paketleme hatanızdan kaynaklanan herhangi bir sorunun ortaya çıkması da direkt olarak engellenmektedir. Bu alanda sözleşmeye paketleme sürecinin kimin sorumluluğunda olduğu gibi detaylar da dile getirilecektir. Otomat taşıma işlemleri sırasında da bu hususların dikkate alınması gerekir.

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanmaktadır?

Son dönemlerde standart taşıma ücretlerinin yanı sıra parsiyel manada hesaplama yaparak da ödeme aşamasının hesaplanması sağlanmaktadır. Kısa sürede yüksek verimlilik ile yapılacak olan taşıma işlemlerimiz bağlamında parsiyel yük hesaplanması şu detaylar ışığındadır;
♦  En
♦  Boy
♦  Yükseklik
♦  Adet
Hesaplamaların daha uygun bir fiyattan şekillendirilmesini isterseniz kampanyalı olan dönemlerimizde iş birliği kurmayı tercih edebilirsiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcilerimizden kampanyalı dönemlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Toplu ve sürekli taşıma talep eden ( bakım onarım süreçleri ) firmaların ödeme aşamasında daha makul ve bütçe dostu bir skaladan istifade edecekleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Uzun Mesafe Taşımacılığı

Firmaların en net şekilde talep ettiği hususlardan bir diğeri de uzun mesafe taşımacılığıdır. Özellikle otomat sağlama konusunda en çok tercih edilen ve ulusal manada da etki sahibi olan firmaların ülkenin dört bir yanına cihaz sağladığı görülmektedir. En kısa süre içerisinde cihazların zarar görmeden iletilmesi için teknik tüm ayrıntılar düşünülmüştür.
Uzun mesafe gönderimi ile alakalı olarak sorun yaşanmaması için uygun alt yapı şekillendirilmiştir. Siz de sorunsuz bir biçimde uzun mesafe taşımacılığını şekillendirme konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Bu noktada iklim koşullarından yol durumuna kadar tüm değişkenler hesaba katılarak süreç şekillendirilmektedir. Size vaat edilen tarihte gerekli olan teslimat aşamasının tamamlanması için firmamız büyük çaba sarf etmektedir.
Firmamızdan bu alanda hizmet alan ve teslimatı sonuçlanan müşterilerimizin yorumlarına bakıldığı zaman ne derece nitelikli bir hizmet akışımız olduğunu net şekilde görebilirsiniz. En kısa sürede yüksek verimlilik ile süreci şekillendirebileceksiniz. Sizin de yorumlarınızı beyan etme imkanınız bulunuyor!

Fikirlerinizi Beyan Edin!

Otomat taşımacılık işlemleri ile alakalı olarak firma verilerini ve süreç ile alakalı yorumlarınızı net bir biçimde dile getirmelisiniz. En kısa sürede fikirlerinizi beyan etmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak kabul etmiş olan firmamız üzerinden yüksek verimliliğin tadını çıkarma ve görüş ve önerilerinizin oldukça ciddi bir biçimde dikkate alınacağının altı çizilmelidir. Firmamızda düzenli aralıklar ile kullanıcıların yorumları ve görüşleri incelenmektedir. Bu görüşler çerçevesinde hizmet kalitemiz ile alakalı yenilikler yapmayı da kesinlikle ihmal etmiyoruz! Firmamız olumlu/olumsuz tüm görüşlere açık şekilde taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir.
 
0532 477 88 59
0532 477 88 59