0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Podyum Taşıma

Taşınma… Eski dönemler düşünüldüğünde epey zorlu bir süreç. Günümüzde Acarsoy Nakliyat’tan alacağınız hizmetlerle bu zorlu süreci hiç hissetmeden atlatmanız mümkün. Siz sadece bize ulaşın. Biz tüm taşınma sürecini organize ediyor ve sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz.
Nakliyat işinde hizmet alınacak birçok hizmet bulunmaktadır. Bunların başında evden eve nakliyat gelirken son dönemin en fazla hizmet sağlanan taşımacılığı podyum olmaktadır. Organizasyon işlerine ağırlık verilmesi ve bu alanda hizmetlerin artmasıyla podyum taşımacılığı alanında da araştırmalar yapılmaktadır firma olarak müşterilerin bu yönde ki beklentilerini de sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Her organizasyon için uygun olacak araç temini yapmakta yeterli sayıda personel ve kaliteli ambalaj seçimlerimizle dekor ürünlerinin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Biz Kimiz?

Öncelikle cevaplanması gereken sorulardan biridir bizim kim olduğumuz. Sektörün içinde uzun yıllardır varlığını sürdüren bir firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakta. Bunun için öncelikle bizlere ulaşıldıktan sonra ilk işimiz belirlenen gün ve saatte bize ulaşan kişiyi ziyaret etmek olmakta. Taşınması gereken eşya incelenir. Taşınacak dairenin içi kontrol edilir. Merdivenlerin genişliği dış kapının büyüklüğü dairenin yüksekliği kontrol edilmektedir.
Yapılan incelemelerin sonunda eşyaların taşınması için kaç personel gerekli, hangi ambalaj malzemeleri seçilmeli, paketlemeler nasıl yapılmalı, hangi araç kullanılması gibi sorulara yanıtlar bulunmaktadır. Ön çalışma yapılmaksızın taşımacılık hizmetine girilmemektedir. Son aşamada tüm her şey belirlendikten sonra fiyat çıkarılır. Müşteriye fiyat bilgisi verilir ve son olarak anlaşma yapılması halinde taşınma günü ve saati kararlaştırılır. Tüm bu aşamalarda titizlik ön plandadır.
Firma olarak teknolojik araçlara, kaliteli malzemelere ve eğitimli personele önem veriyoruz. Şirket içi eğitimlerin yanı sıra ekstra bu alanda yapılan tüm eğitimlere personelin katılmasını sağlıyoruz. İşçi güvenliği bizim için önemlidir. Çalışma şartları ve çalışma koşullarının işçi sağlığı ve güvenildiğine iş prensiplerine uygun olması gerekir.

Nakliyat Araçlarımız?

Firma olarak araçlarımıza da önem vermekteyiz. Son model araç kullanımımız sayesinde tüm taşımacılık hizmetlerini sorunsuz tamamlıyoruz. Her hizmet için uygun olacak araç modellerimiz bulunmaktadır.
Nakliyat işi deyip geçmemek lazım. Firma araştırılırken dikkat edilmesi gereken belli başlı konular vardır. Bunların başında da firmaların kullandıkları araçlar gelir. Taşıma işinin en birincil parçasıdır araçlar. Burada önemli olan aracın teknolojik donanımlı olması ve eşyalara uygun büyüklükte olmasıdır. Kapalı kasa araçlar her mevsim şartlarında kullanılır. Eşyaların zarar görmesinin önüne geçilen en birincil araçlardır. Ayrıca asansör sistemli araçlar her binadan eşyanın rahatlıkla taşınmasını sağlar.
Görüldüğü gibi araç deyip ya da nakliyat diyerek geçilmemesi gereken önemli konular ve detaylardır bunlar.

Verdiğimiz Hizmetler?

Firma olarak hangi hizmetleri veriyoruz kısmında ise öncelik evden eve nakliyat olmaktadır. Yıllardır taşınma alanında verdiğimiz hizmetlerin karşılığını memnun müşteri portföyü olarak aldık. Acarsoy nakliyat olarak her türlü evden eve taşına hizmetlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.
Bir diğer hizmet sunumumuzu ofis taşımacılığında vermekteyiz. İş yerlerinin taşınma süreçleri de evler kadar dikkat ev titizlik gerektirmektedir. Bu aşamada da ofisler ziyaret edilmekte eşyalar kontrole dilmekte eşyaların sayısı ve büyüklüğüne göre personel sayısı belirlenmekte, araç büyüklüğü ayarlanmakta ve ambalaj malzemelerinin miktarı ve türü seçilmektedir.
Depolama hizmetleri de bünyemiz dahilinde alınan bir diğer hizmettir. Ev ya da ofis eşyalarından fazla olanlar, kullanılmayanlar ya da taşınma durumunda yeni yerin henüz hazır olmaması gibi durumlarda sıklıkla tercih edilen hizmetlerden biridir. Süresine göre depolama fiyatları da değişmektedir.
Organizasyon hizmetleri. Fuar taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra özellikle son dönemlerde en fazla alınan hizmetlerin içinde podyum taşıma gelmektedir. Yapılacak olan organizasyonlar için gerekli olan podyum sahnesinin, mobilyasının taşımacılık hizmetlerinden bahsedilmektedir.

Organizasyon Hizmetleri

Günümüzde en fazla yapılan işlerden biridir organizasyonlar. Konser, defile, sergi, tiyatro gösterisi gibi birbirinden farklı organizasyonlar için podyum defile zemin taşımacılığı hizmetleri başta olmak üzere dekorasyon malzemelerinin taşınma hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Bu alanda özel olarak tasarlanan araçlarla hizmet sunumu gerçekleşmektedir. Her hizmet içinde olduğu gibi podyum taşıma işinde de kaliteden ödün vermemekteyiz.
Podyum davet taşımacılığı, dekorasyon malzemelerinin taşınması, tanıtım sahnelerinin taşınması ve paketlenmesi gibi her tür organizasyonla ilgili olan taşımacılık hizmeti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası organizasyonlar fark etmeksizin tüm gereksinimler karşılanmaktadır.
 

Güvenli Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye işinde her hizmet verilirken firmamızın önceliği her zaman güven olmaktadır. Önceliğimiz taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde teslim edilmesidir. Bunun için son model araçlar, son model ambalaj malzemeleri ve kaliteli paketleme ürünler tercih edilirken personelin de bu alanda uzman ve deneyimli olması gerekir. Her detaya önem veren firmamız özellikle personel seçiminde iletişimden pratikliğe kadar birçok detaya dikkat etmektedir.
Nakliye hizmetleri içinde son dönem artan hizmet alımı podyum nakliye olmaktadır. Podyum nakliye hizmetinden kastedilen defile zemin taşıma, gösteri sahnesinin paketlenmesi, gösteri mobilyalarının ambalajlanması gibi hizmetlerdir. Tüm bu malzemelerin taşımaya hazır hale getirilmesi ve podyum taşıma hizmetine uygun olan özel araçlarla yüklenmesidir.
Podyum nakliye hizmetinde tüm araçların belirlenmesi, personeli ayarlanması, uygun ambalaj malzemelerinin seçilmesi ve podyum malzemelerinin paketlenmesi işleri tarafımızca yapılmaktadır. Organizasyonu düzenleyen kişiler tüm taşımacılık yükünden kurtulmak istemeleri halinde her sorumluluğu bize bırakırlar. Podyum defile zemin taşımacılığı başta olmak üzere organizasyon nakliyatıyla ilgili her detayla ayrı ayrı ilgilenmekte organizasyon bitimine kadar her süreç tarafımızca takip edilmektedir. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, taşınması, götürülmesi, organizasyon yerine ulaştırılması, burada taşınması, malzemelerin açılması ve kurulması.
 

En Güvenli Araçlarla Organizasyon İşleri

Firma olarak nakliyat işinde her daim öncem verildiğimiz ilk konu güven olmaktadır. Son dönemlerin vazgeçilmez işlerinden biri olan podyum nakliye hizmetlerinde de
En önemli konu araçlardır.
Podyum defile zemin taşımacılığı organizasyon işlerinde en sık verilen hizmetlerden biridir. Podyum zemini her organizasyon için değişmektedir. Bunun yanı sıra podyum paleti taşımacılığı davet taşımacılığı gibi farklı malzemelerin de taşınması söz konusu olabilmektedir. Bu tarz malzemelerin taşınması için özel araçlara ihtiyaç duyulmaktadır firmamız bünyesinde tüm araçlar bulunurken özel tasarım gerektiren durumlar içinde çözümler sunulmaktadır. Her türlü duruma hazırlıklı olan firmamız müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunmaktadır.
 

Şehir İçi Ve Dışı Organizasyon Takibi

Podyum nakliyat hizmetleri şehir içi olabildiği şehir dışı da olabilmektedir. Burada önceliğimiz müşterimizle yüz yüze görüşmek ve sonrasında taşınacak malzemeleri görmektir. Taşınması gereken malzemelere göre araç belirlemesi ve personel sayısının ayarlanması gerekir.
Podyum paleti taşımacılığı gibi dekorasyon ürünlerinin taşınması için bazı durumlarda özel araçlar gerebilmektedir. Malzemelerin kurulum gerektirmesi ya da ağır malzemeler olması personel sayısının fazla olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle firma olarak tedbirimizi öncen alıyor ve ekspertiz uygulama yapıyoruz. Bir uzman eşliğinde eşyaların hepsi incelenmektedir. Demonte olabilenler belirlenmekte, malzemelerin boyları hesaplanmakta ve ağırlıkları bilinmektedir. Her detaya uygun olacak araç tüm bu verilerden sonra seçilir. Bazı malzemeler için özel araç seçilmesi gerekir bu durumlarda da firmamızda bu tarz aracın olmaması halinde temin edilmesi konusunda araştırmalara başlıyor ve personelle birlikte uygun araç kiralaması sağlanıyor.

Podyum Taşıma

Organizasyon işleri içinde en sık karşılaşılan hizmetlerden biridir. Bir sahnenin kurulumundan bahsedilmektedir bu defile olabilir, tiyatro sahnesi olabilir, konser olabilir. Her organizasyon işinde muhakkak podyum davet taşımacılığı hizmeti alınmaktadır. Bu nedenle bizler firma olarak bu alanda gelen talepleri karşılamaktayız. Bünyemiz dahilinde bulunan personel sayısı, ambalaj ürünler ve araçlar bu tarz hizmetleri karşılayabilecek yeterliliktedir.

Şehir İçi Podyum Taşıma Hizmeti

Podyum davet taşımacılığı hizmetleri şehir için olabilmektedir. Yakın mesafe taşımacılık olabileceği gibi büyük şehirlerde şehir içi b ile olsa mesafe uzayabilmektedir. Podyum nakliyat hizmetinde tüm dekor ürünlerinin taşınması sağlanır. Organizasyon içinde gerekli olan her araç gereç tarafımızca uygun ambalaj malzemeleri seçilerek paketlenmektedir. Demonte olabilecek dekor ürünleri belirlenir ve o malzemelerin sökülme işlemi yapılır. Taşınacak adres alındıktan sonra araca yükleme başla. Orgzanisyon yerine gelinmesiyle araç boşaltılır. Malzemeler paketlerinden açılır ve montelenme işlemi başlar. Sahne kurulumu tamamlanır. Her dekor ürünü kullanıma hazır hale getirildikten sonra teslim edilir.

Şehir Dışı Podyum Taşıma Hizmeti

Podyum paleti taşımacılığı hizmetleri şehir içi olabildiği gibi şehir dışı da olabilmektedir. Şehir içinde yapılan hizmet sunumu şehir dışı taşımacılık içinde geçerlidir.
Öncelik organizasyon işinde kullanılacak olan dekor ürünlerinin görülmesidir. Firma çalışanlarından uzman olan kişiler tüm ürünleri görmek için randevulaşır müşteriyle. Belirlenen gün ve saate dekor ürünleri incelenir. Burada da ürünlerin paketlenmesinde kullanılacak olan uygun ambalajların seçilmesi kararına varılır. Eşyaların sayısı ve arlığına göre personel sayısı belirlenir. Yine eşyaların sayısı ve büyüklüğüne göre araç belirlemesi yapılır. Şehirlerarası bir araç olması nedeniyle kapalı kasa ve dekor ürün taşımaya uygun olan özel araçlar sıklıkla tercih edilmektedir. Bu araçların büyüklüğü daha fazla olup iç hazneleri taşımacılık işlemlerini kolaylaştırması açısından farklı dizayn edilmiştir.
Tüm detaylar tespit edildikten sonra fiyat çıkarılmaktadır. Fiyatta anlaşması halinde taşıma işleminin yapılacağı gün netleştirilir. Belirtilen gün ve saatte taşımacılık işlemi başlar. Öncelik demonte ürünlerin sökülmesidir. Tüm dekor ürünler özel ambalajlarla güvenli yolculuk yapılması amacıyla paketlenmektedir. Kırılma ve çizilmelere karşı uygun malzemeler tercih edilmektedir. Son olarak paketlenmiş olan her parça araca yüklenir. Adres alındıktan sonra yola çıkılır. Teslim edilecek adrese gelinmesi halinde araç boşaltılmaya başlanır. Paketli dekor ürünleri tek tek açılır ve demonte olan parçalar monte edilmeye başlanır. Organizasyonun yapılacağı yerde dekor ürünler olması gerektiği gibi yerleştirildikten sonra hizmet sona ermektedir. Geri dönme konusunda da anlaşılması halinde aynı işlemleri organizasyonun bitiminde tekrar başlar.
Acarsoy Nakliyatla çalışmanın ayrıcalığını her zaman hissedersiniz. Nakliyat firmalarında aranması gereken güven, kalite, zamanında teslimli iş, iş güvenliği, eşyaların korunması, tizlik, uygun fiyat, her daim ulaşılması gibi özelikler firmamız bünyesinde toplanmıştır.
Nakliyat alanında edindiğimiz deneyimlerimizi her zaman işimize olumlu yönde yansıtmaktayız. Her iş bizim için yeni bir başlangıç olmakta. Bu bilinçle yola çıkarak önceki işlerimizi referans alarak her zaman her işimizde aynı titizlikle hizmet sununa devam diyoruz.
Evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama, ambalaj ve paketleme, fuar taşımacılığı, podyum taşımacılığı gibi birçok konuda Acarsoy Nakliyat olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon ya da mail araçlığı ile bizlerle iletişime geçmeniz mümkün. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir yüz yüze taşımacılık işinizle ilgili görüşme sağlayabiliriz.
Fiyat politikamız içinde öncelik müşterinin hizmetinin belirlenmesidir. Taşınması gereken eşyalar ve taşınacak mesafe belirlendikten sonra araç seçimi, personel sayısı, kullanılacak malzemeler belirlenir. Bu detayların ardından fiyat çıkarılmaktadır.
0532 477 88 59
0532 477 88 59