0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Sahne Taşıma

Sahneler çeşitli amaçlarla taşınır ve kurulum işlemlerine yer verilir. Örneğin tiyatro gösterileri, önemli toplantı ya da kongreler adına sahnelere ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda sahneyi oluşturan temel parçalar ve malzemeler temin edilmektedir. Acarsoy Nakliyat olarak tüm bu eşyaların temin edilmesine özen göstermekteyiz. Sahne taşıma işlemleri adına:
 
•   Sahne yapılarının incelenmesi ve paketlenmesi esas alınır.
•   Sahne ekipmanları da ayrıca göz önünde bulundurulur.
•   Belirtilen yerden bir diğer alana taşınması sırasında titiz davranılır.
 
Yani eşyaların bozulması ya da hasar görmesi mümkün olmaz. Bunun için tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Örneğin son derece dayanıklı olan malzemeler eşliğinde paketleme ile ambalajlama gerçekleşir. Gerekirse etiketleme neticesinde taşınması sağlanır. Taşınması sırasında özel araçlarımız ve uzman personelimiz devreye girmektedir.
 

Sahne Taşıma Kontrolleri

 
Sahne taşıma işlemlerinden önce kontrollere yer verilmektedir. Özellikle de fiyat bilgisi almak isteyenlere kontrollerden sonra net bir tutarın çıkarılması söz konusudur. Yine uzman ekibimiz sahne yapılarını ve ekipmanları değerlendirmeye alır. Hepsi için paketlemede gerekli malzemeler tespit edilir ve çalışma gösterecek personel sayısına karar verilir.
 
Tüm bu detaylar sahne taşıma fiyatlarını değiştirir. Hatta taşınmanın gerçekleşeceği alana göre de fiyat çıkartılır. Sonuç olarak ilk kontrollerin arkasından bilgi sahibi olmanız uzun sürmez. Devamında müşterinin onayına bağlı olarak sahnenin nakliye işlemlerine geçilir. Bu aşamada belirtilen tarih dikkate alınır ve sahnenin taşınması sağlanır.
 

Sahne Taşımada Lojistik Destek

 
Tiyatro sahne taşıma adına lojistik firmaları devreye giriyor. Acarsoy Nakliyat olarak her türlü alana her türlü eşyanın taşınmasını mümkün kılıyoruz. Örneğin film ya da konser çalışmaları adına firmamız ile görüşmeniz gerekir. Aynı şekilde panel ile fuar gibi alanların taşınmasında da lojistik devreye girer. Destek adı altında sunulan hizmetler ise:
 
•   Başta eşyaların kontrollerine yer verilir.
•   Kontroller neticesinde paketleme ve ambalaj aşamalarına geçilir.
•   Paketlenen ürünler son derece titiz bir şekilde araca yüklenir.
 
Araçlar da eşyaların yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Neticesinde fuar, stand ve sahne taşıma gibi tüm büyük alanların taşınması esas alınır. Firmamız ebatları ve ağırlıkları dikkate alarak taşıma işlemlerine yer verir. Çünkü eşyaların niteliğine göre personel ve araçlar belirlenir. Aynı zamanda uygun hava, deniz ya da kara yoluna da karar verilmektedir.
 

Sahne Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

 
Sadece taşımaya ilişkin hizmet vermiyoruz. Bunun haricinde tiyatro sahne taşıma sonrasında da kurulum işlemlerine de yer verilmekte. Uzman personelimiz kurulumu hızlı ve en etkili şekilde gerçekleştirmektedir. Montaj ile demontaj işlemlerinin titizlikle gerçekleşmesi esas alınır. Böylece sahne ortamı kurulur.
 
Sahnenin yapım aşamasında planlamalar devreye girer. Hatta tüm bu planlamalardan müşterilerin de haberdar olması sağlanır. Örneğin paketleme işlemleri, yükleme ve taşıma gibi temel planlamalar üzerinden harekete geçilir. Son olarak isteğe göre kurulum gerçekleşir. Kontroller neticesinde sahne ortamı tamamlanmış olur. Yani hem en başta hem de işlem sonrasında kontrollere yer verilmektedir.
 

Şehirler Arası Sahne Taşımacılığı

 
Tiyatro sahne taşıma hizmetlerimiz her şehri kapsamaktadır. Öyle ki bazı tarihlerde sahne showları pek çok ilde boy gösterir. Özel turnuvalar düzenlenir ya da konserler verilir. Bu gibi durumlarda sahnelerin taşınma işlemleri devreye girer. Taşınma belirtilen şehirlere düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Yani müşterilerin talepleri doğrultusunda harekete geçilir. Neticesinde:
 
•   Taşımada en uygun görülen kamyon ya da tır araçları üzerinden işlem görülür.
•   Taşıma sırasında kara, deniz ya da hava yolu gibi alternatifler dikkate alınır.
•   Hepsi için sahne yapıldı ayrılır ve özenli paketler ile taşınır.
 
Sonuç olarak sahne alanına gelindiğinde eşyaların ve yan malzemelerin taşınması sağlanır. Sadece taşınma ile kalınmaz aynı zamanda kuruluma yer verilir. Böylece sahnenin tiyatro ya da konser gibi etkinliklere hazır hale gelmesi söz konusudur. Son kontroller ile de sahnenin sağlamlığına bakılır ve işlemler tamamlanır.
 

Sahne Taşımacılığında Sigorta Hizmeti

 
Acarsoy Nakliyat olarak eşya emniyetine son derece önem vermekteyiz. Tüm önlemleri alarak lojistik hizmetlerinin verilmesi söz konusudur. Sahne taşıma istanbul firması olarak sigorta olanaklarını göz önünde bulundurmaktayız. Sigortalar sayesinde eşya güvenliği öne çıkmakta. Yani eşyaların olası hasarlar neticesinde ödemelerine geçilir.
 
Sahne taşıma İstanbul merkezli olan firmamız, tüm şehirlere yönelik hizmet veriyor. Hizmetlerin de sigorta güvencesi ile verilmesi sağlanır. Şöyle ki:
 
-Ürün İnceleme: Başta taşınacak olan tüm eşyaların ayrı ayrı incelenmesi söz konusudur. İnceleme sırasında varsa hasarlar belirlenir ve müşterilere gösterilir. Sonrasında en uygun şekilde paketlenen ve araçlara yüklenen eşyalar sigortalı hale gelir.
 
-Sigorta: Taşıma ya da kurulum sırasında meydana gelen hasarlar dikkate alınır. Hasarların yine sigorta ekspertiz tarafından incelenmesi söz konusudur. Arkasından sigorta tutarı belirlenir ve ödemesi yapılır. Yani müşterilerin bu tarz hasarlardan dolayı mağdur kalmayacakları açık durumda. Direk olarak sigorta ödemeleri neticesinde harekete geçilebilir. Örneğin parçanın yeniden alınması ya da tamir edilmesi mümkün olacaktır.
 

Sahne Nakliyesinde Araç Seçimi

 
Sahne taşıma İstanbul firması olarak bünyemizde tüm eşyalara uygun araçlarımızı bulundurmaktayız. Örneğin eşyaların büyük ya da küçük olması herhangi bir sorun yaratmaz. Çünkü ebatlara, ağırlıklara ve hassasiyete göre ayrı araçlar temin edilir. Önce sahne yapıları ve malzemeleri incelenir. Arkasından da tercih edilen araçlar:
 
•   Kamyon ya da kamyonet eşliğinde sahne taşımacılığı gerçekleşebilir.
•   Yapıların geniş ve ağır olması halinde de tırlara ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Sonuç olarak eşyalar paketlenir ve ilgili araca yüklenir. Yükleme sonrasında eşyaların harekete geçmesi sağlanır. Tüm kontroller neticesinde harekete geçen araçlar, belirtilen noktalara gider. Sahne alanına tüm eşyalar konumlandırılır ve isteğe göre kurulum işlemlerine yer verilir. Montaj neticesinde tüm sahne işlemleri sona erer.
 

Sahne Taşımacılığı Fiyatları

 
Sahne taşımacılığı için farklı fiyat listeleri mevcut durumda. Çünkü her sahne yapısı, mekanı ve kurulumu farklılık gösterir. Tüm bu farklılıklar dikkate alınır ve fiyatlara karar verilir. Acarsoy Nakliyat bu konuda teklif veren nadir firmalar arasında. İsterseniz öncesinde teklif alabilir ve bu yolla fikir sahibi olabilirsiniz. Fiyatları değerlendirilen de taşımacılık için başvurabilir.
 
En başta sahne için geçerli olan tüm yapıların incelenmesi esas alınır. İnceleme sırasında paketlemelere ve personel sayısına karar verilir. Tüm bu nitelikler fiyatları etkiler. Aynı zamanda malzemelerin taşınma noktaları da göz önünde bulundurulur. Mesela şehir içine nazaran şehir dışına gerçekleşecek olan taşıma işlemleri biraz daha maliyetli olacaktır. Bu detaylar dahilinde teklif verilir ve onayınıza göre sahne taşımacılığı gerçekleşir.
 

Sahne Lojistik Firmaları

 
Sahne taşımacılığı adı altında hizmet veren firmamız, öncü markalardan bir tanesidir. Öyle ki fuar, stand, tiyatro ve konser gibi çeşitli alanların nakliye ile montaj işlemlerine yer vermekteyiz. Kısacası gösterilerin büyük ya da küçük olması önemli değil. Her türlü alana yönelik araçlarımız ve uzman personelimiz mevcut durumda. Böylece:
 
•   İlk etapta bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz.
•   Sonrasında yerine tespite geçilir ve net bir fiyat çıkartılır.
•   Tüm planlama yapılır ve müşterilerin uygun olduğu tarihte taşımaya geçilir.
 
Firmamız anlaşmalar dahilinde hizmet vermektedir. Yani müşteri ile gerek planlama gerekse fiyatlar için anlaşmanın sağlanması söz konusudur. Hatta anlaşma içerisinde sigorta güvencesine de yer verilir. Bu güvence neticesinde taşımacılık faaliyetleri devreye girer. Önceden de belirttiğimiz gibi hasar gören eşyalar için sigorta ödemesi yapmaktayız.
 

Sahne Taşıma ve Montaj Hizmetleri

 
Sahne nakliyat firması olarak tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmaktayız. Mesela ağır sahne malzemeleri için en uygun paketlemelere yer verilir ve hazırlanması sağlanır. Arkasından da ürünlere zarar gelmeyecek şekilde araçlara yüklenmesi söz konusudur. Yüklemeden sonra harekete geçilir ve sahne alanına geçilir.
 
Alana sadece nakliyenin gerçekleşmesi söz konusu değil. Bunun haricinde kurulum - montaj hizmetlerimiz de mevcut durumda. Adı üstünde konser, tiyatro ya da herhangi bir gösteri için sahne ortamının hazırlanması sağlanır. Sahne nakliyat firması olarak gerek taşıma gerekse kurulum için önde gelen personelimiz devreye girmektedir.
 

Sahne İçin Taşınan Malzemeler

 
Sahne nakliyat firması adı altında tüm temin edilen eşyaların taşınması sağlanır. Örneğin öncelikle sahne yapıları göz önünde bulundurulur. Büyük parçalar halinde temin edilen sahne yapıldı tırlara yüklenir. Herhangi bir zarar görmemeleri adına paketlemelere de yer verilir. Sahne yapılarının haricinde:
 
•   Sahne ekipmanları ve aksesuarları da taşıma için ele alınır.
•   Varsa sahne mobilyaları da ayrı bir şekilde nakliye edilir.
•   Küçük yapıda olan sahne malzemeleri de özel bir şekilde paketlenerek taşınır.
 
Örneğin sahne sistemlerinden kostümlere kadar tüm detaylar göz önünde bulundurulur. Hepsi incelenir ve en uygun şekilde paketlenmesi sağlanır. Sadece paketleme değil arkasından en uygun araç tercih edilir ve yükleme yapılır. Yüklemeden hemen sonra taşınma gerçekleşir. Yani müşterilerin belirttiği sahne alanlarına yönelik yola çıkılır.
 

Sahne Taşımacılığında Detaylar

 
Sahne taşıma işlemleri sırasında tüm büyük - küçük yapılar göz önünde bulundurulur. Mesela sahne ekipmanları ayrı bir şekilde paketlenir ve etiketleri basılır. Etiketler sayesinde paketlerde neler olduğuna göz atmanız uzun sürmez. Mesela ses sistemleri ya da çalgı aksesuarları göz önünde bulundurulur. Tüm ses ve konser aparatlarına ihtiyaç duyulur.
 
Haricinde sahne dekoruna ve hoparlörlere de yer verilmektedir. Kısacası sahnenin kurulum amacına göre tüm küçük aparatlar ve sahne malzemeleri taşınmaya dahil edilir. Hepsi bir paket halinde ele alınır ve fiyatlandırmalara yer verilir. Yani müşteriler sahne taşımacılığı için önceden fiyat alarak tercihte bulunabilir.
 

Sahne Taşıma Firması İletişim

 
Bizimle irtibata geçerek tüm bu detayları değerlendirmeniz mümkün. İletişim için telefon numaralarımızı ve mail adresimizi dikkate almalısınız. Danışmanlık hizmetlerimiz neticesinde fikir sahibi olursunuz. Sadece taşıma değil montaj ve demontaj gibi işlemler hakkında da bilgi sahibi olmanız mümkün. Neticesinde ise:
 
•   Ortalama fiyat listelerinin sergilenmesi söz konusudur.
•   Fiyatlara dahil olan hizmetler de ayrı ayrı sıralanır.
 
Fiyatlara yönelik ‘teklif iste’ imkanlarımızı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Teklifler sizin istekleriniz doğrultusunda verilir. Örneğin sahne taşımadan ziyade kurulum da talep edilebilir. Sahne taşıma hizmetleri birkaç farklı şehir üzerinden gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda düzenli bir planlama ile harekete geçilmektedir. Tüm bu planlama adına:
 
•   Başta müşteri ile taşınma şartlarının belirlenmesi sağlanır.
•   Paketleme, etiketleme ve sigorta gibi temel detaylar belirlenir.
•   Taşınmanın gerçekleşeceği günler de planlamaya dahil edilir.
 
Tüm bu detaylar sayesinde olası aksaklıkların önüne geçilir. Nitekim sahne gösterileri için belirli bir süre bulunuyor. Bu süre içerisinde tüm işlemlerin tamamlanması önem arz eder. Son derece disiplinli ve profesyonel şekilde çalışma gösteren ekibimiz sayesinde işlemler zamanından önce tamamlanacaktır. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59