0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Sakarya Parça Eşya Taşıma Firması

Sakarya Parça Eşya Taşıma Firması aramalarınızda rastladığınız ACARSOY NAKLİYAT´dan en iyi fiyatları alabilirsiniz.

Acarsoy Nakliyat ile parça eşyalarınızı istediğiniz adrese uygun fiyatlarla taşıtabilirsiniz. Haftalık olarak İSTANBUL ilinden SAKARYA iline çift taraflı taşıma hizmeti bulunmaktadır. Şehirler arası nakliye işi oldukça maliyetlidir. Bizler ACARSOY olarak bu maliyetleri parça taşımacılığı ile çok düşürdük. Araçlarımızın boyutları ve personelimizin bilgisi ile hızlı bir taşıma hizmeti sunmakta olan araçlarımızda eşyalarınızın boyutlarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bir fiyat alabilmek için sitemizde yer alan teklif iste bölümünü kontrol etmenizi öneririz.

Büyük parçalı eşyalarınızın fiyatı kapladığı alana göre değişiklik gösterebilmektedir ancak merak etmeyin firmamız bu alanda ne olursa olsun en uygun fiyatları sunmaktadır. Acarsoy Nakliyat olarak gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası parça taşıma hizmetini ayağınıza getirdik. Her türlü eşyayı taşıyabilen firmamız asla ayırt etmez, ne ürün verirseniz taşır.

Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlaması yapılırken kamyonun gidişte dolu dönüşte boş olacağı varsayılarak dönüş maliyeti de fiyata dâhil edilmektedir. Acarsoy´un iş modelinin gereği olarak her gidişi kesinlikle bir dönüş ile eşleştirerek, kamyonların boş dönüş yapmasını en aza indirmeyi hedeflemektedir. 

Şehirler arası  ve parça eşya taşıma da çeyiz eşya taşıma işlerde fiyatların çok daha makul seviyelere inmesine imkân tanımaktadır. Fiyat hesaplamamız için bizi arayabilir ve aracımız gidiş – dönüş dolu olması halinde oluşacak fiyatı da hesaplayarak evini taşıyacak tüketiciyi bu fiyat bakımından  seçenekten haberdar etmektedir.

Detaylı bilgi için hiç zaman kaybetmeyin, hemen bizi arayın..

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

  • Liftli Araç Kiralama
    Liftli araçların kullanımından sorumlu olan personelimiz bu alanda oldukça deneyimlidir. Oluşturduğumuz uzman kadro sayesinde lojistik alanında en nitelikli hizmetten istifade etme fırsatını yakalayacaksınız
  •  Şile Evden Eve Nakliyat
    Şile evden eve nakliyat olarak bu alanda kampanyalı dönemlerimizi de sorunsuz bir biçimde takip edebilirsiniz. Kampanyalı süreçlerimizi kontrol ederek bu noktada anlık olarak daha uygun fiyatlardan faydalanma ve bütçe dostu bir çalışma prensi
  • soğuk liftli taşımacılık
0532 477 88 59
0532 477 88 59