0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Şehirlerarası Taşıma

Tayin ya da daha farklı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalan kişilerin aklında her zaman eşyaların nasıl taşınacağı sorusu vardır. Bu suale Acarsoy Nakliyat işletmesi olarak yanıt veriyoruz. Sektör içinde uzun senelerin getirmiş olduğu bilgi, deneyim ve birikimi kullanarak, hangi kent olursa olsun tüm eşyalarınızı güvenli olarak taşıyoruz. Şehirlerarası taşıma bizimle çok kolay.

İstanbul ve Çevre İllerde Hizmet Veriyoruz

Şehirlerarası taşımacılık çerçevesinde İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Özellikle kentin komşusu olan ve ona yakın olan illere, eşyalarınızı taşıyoruz. Bunu yaparken de özel bir biçimde tasarlanmış olan araçları kullanmaktayız. Hizmet almadan önce mutlaka eşyalarınızın taşınacağı adresi bizimle paylaşmalısınız. Böylelikle şehirlerarası eşya taşıma işlemleri, bir plan dahilinde gerçekleştirilecektir.

Parsiyel Taşımacılık Avantajlarından Faydalanabilirsiniz

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti talep eden kişiler, parsiyel olarak bilinen bir fırsattan hemen faydalanabilirler. Bunun ayrıntıları ise şöyle;
♦ Bir kentten başka bir şehre taşınmak isteyen ve bunun için hizmet isteyen kişilerin sahip olduğu eşyalar az ise parsiyel olarak bilinen bir fırsat söz konusudur.
♦ Yani taşımacılık işlemlerinde, tıpkı sizin gibi eşyası az olan kişilere toptan bir hizmet verilir.
♦ Bunun için bazı şartların sağlanması gerekmektedir.
♦ Örneğin eşyanın, belli bir sayının altında olması şarttır.
♦ Bunun yanı sıra şehirlerarası taşıma işlemlerinde rotanın aynı güzergah üzerinde bulunması önemli bir ayrıntıdır.
♦ Böylelikle, daha az bir maliyet ödeyebilir ve bu sayede bütçenizi sarsmayacak bir fiyat üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Eşyaların Sayısı ve Niteliği Önemli

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinden önce eşya analizi büyük bir öneme sahip. Eğer parsiyel adıyla tanımlanmış olan hizmetin dışında, klasik bir şekilde ve yani tek kamyonu dolduracak eşya üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hangi amaç olursa olsun, sahip olunan malzemenin sayımı, özellikleri, niteliği bizim için büyük bir öneme sahiptir. İşte bundan dolayı bambaşka bir süreç söz konusudur.
Ekspertizlerimiz, eşyalarınızın durumunu görebilmek adına adresinize gelir ve gerekli olan kontrolleri burada hızlı bir biçimde yapar. Eşyaların sayısına ek olarak onun yapısı da her daim göz önünde bulundurulur. Bunu birkaç örnekle açıklamak gerekiyor. Örneğin çok sayıda beyaz eşya olması, daha farklı bir yol haritasını gündeme getirir. Bunun yanı sıra cam, kristal gibi hassas materyaller de, ayrı bir önlem gerektireceğinden bunların tümünün belirlenmesi ve sınıflandırılması çok mühim bir aşama olarak tarafımızca gerçekleştirilir. Şehirlerarası eşya taşıma öncesinde bu sürecin tamamlanması çok mühimdir.

Gideceği Adrese Göre Bir Fiyat Belirleniyor

Ücretlerin belirlenmesinde şehirlerarası nakliyat işleminin yapılacağı kentin mesafesi çok önemlidir. İstanbul içinde de ücretler değişirken, kent dışı yolculuklarda farklı fiyatların olması, elbette doğal bir durumdur. Buna göre gidilecek olan yeni adres ayrıntılı bir biçimde incelenir. Buranın kaç kilometre uzaklıkta olduğu bilgisine göre hesaplama yapılır. Elbette semt, mahalle, sokak, yolun durumu, trafik gibi daha farklı parametrelerin de göz önünde bulundurulduğunu hemen söylemek gerekiyor. Böylelikle ne kadar para ödeneceği belli olacaktır. Buna göre bir taşıma fiyatı artık belirlenmiştir. Eğer parsiyel gibi bir hizmet alarak, bir kamyonu sadece kendinize tahsis etmesinden, bir nevi kargo mantığıyla taşıma talep ederseniz, ücret elbette daha düşük olacaktır. Bunu genellikle, çok az eşyası olan kişiler için tavsiye ediyoruz. Aynı anda birden fazla kişiye hizmet vermenin gururunu bu şekilde yaşamış oluyoruz.

Eşyaların Ambalajları Kontrol Ediliyor

Şehirlerarası nakliyat öncesinde eşyaların nasıl bir ambalaja sahip olduğu en önemli konuların başında geliyor. Bir kısım müşterilerimiz eşyaların kutulama konusunda hiçbir tecrübeye sahip olmadığından, bu işi tam olarak bize bırakıyorlar. Bunun yanı sıra ekibimiz gelmeden önce eşyalarını hazırlamış ve ambalaj içine koymuş olan müşterilerimiz de söz konusu. Her türlü durumda biz yine de işimizi şansa bırakmamak adına gerekli kontrol, kutulama ve ambalajlama işlemlerini yapmaktayız.
Bu noktada şöyle hareket ediyoruz;
♦ Her evde mutlaka tek parçadan oluşmayan bazı mobilya ve eşyaların olduğu biliniyor. Bunların nasıl sökülüp takılacağı konusunda bir bilginiz söz konusu değilse, süreci hemen bize bırakabiliriz. Çünkü bu hususta uzman olan personellerimiz mevcut ve gerekli işlemleri kısa süre içerisinde tamamlayacaktır.
♦ Ayrılmış parçaların yapısını da göz önünde bulundurularak hemen paketlenmesine geçilir.
♦ Her malzeme, eşya, materyal, cihaz için ayrı bir ambalajlama tekniği söz konusudur.
♦ Sahip olunan porselen, kristal ve cam eşyaların farklı şekilde sarılması çok önemlidir.
♦ Bunun için gerekli olan malzemeyi her daim yanımızda taşıyoruz. Bahsetmiş olduğumuz eşyaları bunlara sarıyoruz.
♦ Ardından diğer materyaller için de benzer işlemler uygulanıyor.
♦ Kutularımız ise boy boy olduğundan, tüm ebatlardaki eşyalar için beklentileri karşılıyor.
♦ Bunların yolculuk ve taşıma esnasında açılmaması ise çok önemli bir detay. İşte bunu sağlamak adına kutuların ağzını bantlıyoruz ve böylelikle taşıma öncesinde tüm detaylara uygun şekilde süreç tamamlanıyor.

Asansörlü Taşımacılık Söz Konusu

İstanbul çıkışlı şehirlerarası nakliye işlemlerinde, artık demode olmuş olan yöntemlerin kullanılması söz konusu değil. Bundan dolayı asansörlü bir hizmet veriliyor. Buna göre özel bir şekilde üretilmiş olan kamyonları kullanıyoruz. Bunların en büyük özelliği ise arka kısmında asansör için bir yerin yapılmış olması. İstenildiği kadar, bu sistemi uzatmak mümkün. Yani 10.kata kadar bile çıkabiliyor. Hatta bunun üzerindeki dairelerden taşımacılık işlemlerinin yapılması da söz konusu olmakta.
Bu sistemin ayrıntıları ise şöyledir; taşıma öncesinde aracın eve tam paralel bir biçimde durdurulması ve daha sonra asansörün kurulması, sürecin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlar. En çok merak edilen konuya da hemen açıklık getirelim. Eşyaların asansöre yüklenmesi nereden yapılacak diyen soranlar için bunun üç tane yanıtı var. Balkon bunlardan ilkidir. Genellikle çok geniş bir çıkışı olduğundan, asansör buraya yanaştırılır. Bazı evlerde ise balkon yoktur ya da çok uygun değildir.
Böyle hallerde pencere kullanımı uygun olacaktır. Son olarak pencere ya da benzeri bölümdeki çerçeve sökülerek de işlemler gerçekleştirilir. Yani her ihtimalde bir çıkış yolu bulunur. Bu konuda içiniz rahat olsun. Tüm bunların ardından artık eşyaların yüklenmesine geçilir. Asansörün üstüne sıkı sıkıya konulan eşya, daha sonra aşağıdan otomatik bir düğme üzerinden çekilir ve bu şekilde yükleme işlemi start alır.
Şehirlerarası taşımacılık firması olarak bunu dikkatli bir biçimde gerçekleştirirken her daim güvenliği ön planda tutarız. Eşyaların asansör üstünden düşme gibi bir ihtimali yoktur. Ancak buna rağmen, iş güvenliği çerçevesinde tedbirler alınır ve garanti sağlanır. Aşağıya kadar inen eşyanın bundan sonra kamyon kasasında doğru olarak istiflenmesi gerekir. Bunu gerçekleştirirken; içeriğe göre hareket edilir ve yükleme işlemleri çok kısa bir zaman dilimi içinde tamamlanmış olur.

Asansörün Avantajları Oldukça Fazla

İstanbul çıkışlı şehirlerarası nakliye hizmetlerinde asansörün en temel avantajı zamandan kazanım olarak dikkat çekmekte.
♦ Öncellikle eskiden bu işin nasıl yapıldığından bahsetmek gerekiyor.
♦ Çok eski yıllarda asansörlü taşımacılık söz konusu olmadığı vakit, tamamen insan gücü ön plana çıkıyordu.
♦ Yani eşyalar, işçilerin bellerinde taşınıyor ve çok yüksek katlardan aşağıya indiriliyordu.
♦ Bu durum tam anlamıyla bir zaman kaybıydı. Ancak asansörün şehirlerarası taşımacılık firması tarafından kullanılmaya başlanmasıyla beraber bu süreç de artık sona ermiş oldu.
♦ Böylelikle neredeyse yarı yarıya olacak şekilde hizmet süresi de kısaldı.
♦ Asansörün bir diğer faydası ise eşyanın zarar görmesini engellemesidir.
♦ Yine eski sistemlerden örnek verecek olursak, personel yardımıyla yapılan taşımacılık sırasında eşyanın düşmesi, duvara çarpması, merdiven korkulukları üzerinden zarar görmesi gibi durumlar söz konusuydu.
♦ İşte yeni asansörlü sistem bu ihtimallerin tümünü çok başarılı bir biçimde sıfırlamış oldu.
Tüm bu avantajlardan faydalanmak, eşyalarınızın en ufak bir problem olmadan yeni adrese teslim edilmesini istiyorsanız, Acarsoy nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.

Şoförlerimiz Deneyimli

Şehirlerarası taşıma işlemlerinde, oldukça deneyimli olan şoförlerimiz görev yapıyor. Eşya taşımanın ne kadar ciddi bir iş olduğun bilen firmamız, her daim bu felsefe üzerinden hareket ediyor. Bizim için sadece eşyaların kamyona yüklenmesi değil, bunun sonrasında aracın doğru ve güvenli olarak sürülmesi de önemli. İşte bunu sağlayan şoförlerimiz sayesinde, eşyalarınızın problemsiz bir seyahat sonrasında yeni adreslerine kavuşmaları çok kolay.
Tüm şoförlerimiz kamyon, tır ve kamyonet kullanabilme kapasitesine sahip olan kişilerden oluşurlar. Doğal olarak ehliyetleri vardır. Bünyemizde çok uzun yıllardan beri bulundukları için tecrübeleri çok fazladır. Hem kent içinde hem de kent dışında araç kullanmışlardır. Hem navigasyon hem de sahip oldukları deneyim sayesinde, gidecekleri adresi çok kolay bir biçimde bulurlar.
Yüksek ve aşırı hız yapma gibi, birçok kötü sonuca neden olacak yaklaşımlardan kaçınırlar. Böylelikle güven ilkesini her daim göz önünde bulundurarak hareket ederler. Güler yüzlü, işini bilen, trafik kurallarına sonuna kadar bağlı, deneyimli şoförlerimiz, beklentileri karşılama noktasında çok başarılılar.

Çok Geniş Bir Araç Filomuz Var

Şehirlerarası nakliye çerçevesinde sahip olduğumuz araçlar büyük bir filo oluşturuyor. Çünkü hizmet verdiğimiz kitle çok geniş. Hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık yaptığımızdan, buna uygun araçları satın alarak sektöre girdik. Değişen teknolojilere işletme olarak her daim ayak uyduruyoruz. Bünyemizdeki araçların tümü yenidir. Üstelik bunların bir kısmı, asansörlü olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda palet taşıyabilme özelliğine sahip olan kamyonlarımız da var. Kendiliğinden vinçli olan araçlarımız ise birçok hizmeti yerine getirme noktasında beklentileri karşılıyor.
Tüm araçlar, çok sık olacak şekilde bakımdan geçiyor. Böylelikle hem performansı yukarı çekilmekte hem de araçların olası bir olumsuz sürprize neden olmasının önüne geçiliyor. Kamyonlarımız, modern taşıma ilkelerine çok uygun. Çünkü arka kısmında yer alan kasa bölümü kapalı. Bu durum nakliyenin değişik zaman dilimleri içinde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Yani şirket olarak yılın dört mevsiminde de hizmet veriyoruz. Havanın nasıl olduğu bizi etkilemiyor. Soğuk, kar ve nem geçirmeyen kasalarımız, tam bir koruma sağlarken, güvenlik endişelerinin de ne kadar yersiz olduğunu açığa çıkarıyor. Ayrıca tüm araçlarımızın liftli olarak bilinen asansörlü taşımacılığa uygun bir biçimde tasarlandığını da eklemek gerekiyor.

Söz Verdiğimiz Saatte İşlem Sona Eriyor

Şehirlerarası eşya taşıma her zaman belirlenmiş olan saatte tamamlanmak zorundadır. Bunun en dikkat çekici ilkelerden birisi olduğunu biliyoruz. Her daim müşterilerimize vermiş olduğumuz sözün arkasındayız. Çünkü modern şehir yaşamında zamanın adeta bir altın değerinde olduğu herkesin malumu. Bu açıdan bakıldığında, diğer randevularınızı ve işlerinizi önceden planlayabilirsiniz. Firma olarak, size ne zaman işi tamamlayacağımızı söylüyoruz. Belirtilmiş olan saatin dışına çıkmadan eşyalarını söz verdiğimiz gibi taşıyoruz. Üstelik bu süre zarfında, eşyalarınızın güvenliğini tehlikeye düşürebilecek hatalı, hızlı, tehlikeli araç kullanımından da kaçınmaktayız.

Uzman Personele Sahibiz

Şehirlerarası taşımacılık hizmetini, alanında en iyi olan personelle vermekteyiz. Yıllardan beri sektörde, en kaliteli şekilde taşımacılık yaptığımızdan, edindiğimiz tecrübe çok büyüktür. Bu durum personelimizin katkısıyla ortaya çıkmıştır. İşine sadık, yapma konusunda azimli, başarılı ve her daim bizimle beraber olan çalışanlarımız; hizmet konusunda müşteri memnuniyetini baz alarak faaliyet gösterirler. Aynı zamanda tüm personelimizin, yeni olmadığını, senelerden beri bizlerle beraber çalıştığını da hemen ifade edelim.

Nakliye 360 Hizmetleri

♦ Firmamızın vermiş olduğu nakliye 360 hizmetleri sigorta acenteliğini kapsar.
♦ Nakliyat sigortası ise bir diğer fırsat olarak, bizi tercih eden müşterilere başarılı bir biçimde sunulur.
♦ Aynı zamanda işletmemizin hem hasar desteği hem de ambalaj malzeme tedariki de mevcuttur.
♦ Bütün bu avantajlar, müşterilerimiz için bir fırsattır.

Eşyalarınız Sigortalanıyor

Eşyaların olası kazalara karşı sigortalanması, şehirlerarası nakliye firması olarak vermiş olduğumuz biz hizmet. Bunu gerçekten başarılı bir biçimde sağlamak adına piyasanın en iyi sigorta şirketleri ve acenteleriyle çalışıyor. Üstelik bunun kapsama alanının oldukça geniş olması müşterilerimiz için bir avantaj. Biz ne kadar önlem alırsak alalım, görünmez kaza adıyla tabir edilmiş olan şeylerin yaşanması söz konusu olabilir. Bundan dolayı işletme olarak her daim sigortayı bir gereklilik şekilde görmekteyiz. Yapılacak olan sözleşme çerçevesinde bunun tüm detayları size aktarılır. Hizmet politikamız her daim açıklık ve şeffaflıktan yanadır. Eşyalarınızın bedeli, acente sayesinde, ortaya çıkacak herhangi bir kaza, yıpranma, kırılma, hasar durumlarında karşılanmış olacaktır.

Özel Hizmetlerimiz Var

Şehirlerarası taşıma işlemlerinde bizim için çok değerli ve önemli olan müşteri memnuniyeti için daha farklı hizmetleri de sunuyoruz. Bunu bizzat siz belirliyorsunuz. Çünkü firma olarak her daim yeni taleplere karşı çok olumlu bir yaklaşımımız var. Eşya taşıma öncesinde ya da sırasında istediğiniz bir şey olursa, bunu açık bir biçimde ifade etmeniz yeterli olacak. Tüm bunları not alarak uygulayacağımızı kesinlikle unutmayın. Çünkü müşterilerimizin memnun olması, sağlamış olduğumuz hizmetlerden mutluluk duyması bizim için çok önemli.

Uygun Ücret Garantisi

Şehirlerarası nakliye hizmeti çerçevesinde, fiyatın çok uygun olması sizin için büyük bir avantaj. Ödemeler her daim Türk lirası üzerinden oluyor. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz bir süreç var. Yani eşya sayısı, adres, trafik, kat edilecek olan kilometre ve bunun gibi farklı birçok parametre söz konusu. Bunların tümünün hesaba katılmasından sonra ödeyeceğiniz ücret belli oluyor. Aslında bunun çok büyük bir avantaj olduğunu hemen açıkça söylemek gerekiyor. Çünkü daha en başından, ne kadar ödeyeceğinizi öğrenmiş oluyorsunuz. Böylelikle ona göre bütçenizi planlayabilirsiniz. Kötü ve beklenmedik sürprizlerin önüne de geçilmiş olacak. Fahiş, sizi zorda bırakacak olan meblağların söz konusu olmadığını da ifade etmeliyiz. Yani piyasa ortalamasına göre belirlenmiş olan bir fiyat var.

Taşımacılık İçin Bizi Arayın

Şehirlerarası taşıma alanında hemen bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey ise telefonla bizi aramak ve fikir almak. Uzman ekibimiz hemen harekete geçerek, Acarsoy nakliyat olarak süreci kısa süre içerisinde başlatacak. Böylelikle şehirden şehre taşınmak sizin için büyük bir sorun olmaktan çıkacak. İstanbul çıkışlı şehirlerarası nakliye işlemlerinde hiçbir zaman bir süre sınırı söz konusu değil. Gerek hafta içi bir gün ya da Cumartesi ve Pazar günlerinde bu hizmeti yerine getiriyoruz.
0532 477 88 59
0532 477 88 59