0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Ses Işık Sistemi Taşıma

Taşınma hayatımızın her anında yaşayabileceğimiz durumlardan biridir. Ev taşınması, ofis taşıması ya da bir organizasyon durumunda dekor malzemelerinin taşınması, fuar için işle ilgili ara. Ve gereçlerin taşınması gibi birçok konuda nakliyeye ihtiyaç duyulmaktadır.
Acarsoy nakliyat firması olarak sektör içinde her nakliyat ihtiyacınızı karşılayacak çözümler sunmaktayız. Son model araçlarımız, deneyimli personelimiz, birinci sınıf ambalaj ürünlerimiz ve kaliteli paketleme hizmetlerimizin yanı sıra depolama hizmetlerimizde her zaman yanınızdayız. Bizlere ulaşmak için web sayfamızı inceleyebilir aklınıza takılan her soru ya da almak istediğiniz hizmetlerle ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Bizimle çalışmadan önce doğal olarak kim olduğumuzu merak ediyorsunuz. Biz kimiz ve ne kadar süredir bu işi yapıyoruz?
Bizler nakliyat işine uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Öncü ilkelerimiz her zaman güven ve kalite olmuştur. Birinci sınıf bir hizmet anlayışı ile yaklaşıyoruz taşımacılık işine. Taşınacak olan her eşya bizim için korunması gereken en kıymetli işimizdir. Sizlerin manevi ya da maddi açıdan önem verdiğiniz eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda güven içinde adrese teslim edilmekte paketleri açılmakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir.
Nakliyat işinde ihtiyacınız olacak her hizmeti tarafımızca alabilmektesiniz. Evden eve taşımacılık her daim verdiğimiz hizmetlerden biridir. Ofis taşımacılığı ikinci sırada gelmektedir. Fuar taşımacılığı son yıllarda firmalarla yaptığımız anlaşmalar arasındadır. Organizasyon hizmetleri de son dönemin en sık alınan işlerinden biridir. Depolama, paketleme ve ambalajlama hizmetleri de yine şirketimiz bünyesinde alabileceğiniz diğer hizmet çeşitleridir.
Bizim için taşınacak her eşya kıymetlidir son dönem en sık aldığımız işlerin başında ise organizasyon işleri gelmektedir. Defile, konser, tiyatro gibi farklı etkinlikler için dekor ürünlerinin taşınması konusunda gerekli araç ve gerecin saplanması yönünde müşterilerin her talebini karşılamaktayız. Ses ışık sistemi taşıma hizmetlerinde de tüm malzemelerin taşınabileceği özel araçlarımız bulunmaktadır. Nakliyat işinin en önemli kısmı deneyimli personel bir diğer kısmı uygun araç seçimidir.

Hizmet Kalitemiz

Her işte olduğu gibi nakliyat işinde de kalite birinci sırada gelir. Bizler firma olarak kaliteden asla ödün vermiyoruz. Önceliğimiz işimizin iyi olması ve müşterinin bu şekilde memnuniyetinin sağlanmasıdır.
Hangi alanda hizmet verileceği önemli olmadan birinci sınıf malzeme seçimi yapılmakta ve her taşımacılık hizmeti için deneyimli personel yönelen dirilmektedir. Paketlemeden taşımaya demonte işleminden montelenmeye kadar A’dan Z’ye her konuya dikkat edilmektedir.
Özellikle son dönemlerin en sık yapılan işlerinden biri olan ses ve ışık taşımacılığı konusunda da hassas olan malzemelerin doğru taşınması ve zarar görmemesi adına uygun malzeme ve araçlar seçilmektedir. Ses sistemi malzemelerinin zarar görmemesi için kapalı saç kasa araçlar tercih edilmektedir. Araçların en önemli özelliği ise sarsıntıyı önleyici körüklü araçlar olmasıdır.
Taşınacak olan malzemelerin büyüklük ve ağırlığına göre seçilecek araçlarda değişmektedir. Burada önemli olan konu taşınacak malzemeye uygun bir formül bulunmasıdır.

Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşımacılık işi basite alınmaktadır genellikle. İşin basit olmadığı ise maalesef ki taşımacılık işlemi sonrası meydana gelen zararlardan sonra anlaşılır.
Firma seçimi yapılırken özellikle dikkate edilmesi gereken kriterler vardır. Öncelik deniyim olmalıdır. Sektör içinde kaç yıldır hizmet sunduğu incelenmelidir. Bunun yanı sıra güvenilir bir firma olmasına da dikkat edilmelidir. Neticede sahip olduğunuz eşyaların taşınması işini teslim edeceğiniz kişilerin işin sonunda size eşyaları eksiksiz teslim edeceğinden emin olmalısınız.
Kalite. Her işte olduğu gibi işimiz olan nakliyatta da kalite önemli kriterler arasındadır. Denetimli personel. İşini bilen doğru kişilerle çalışmak her zaman için zor olan işleri b
Le kolay hale getirmektedir. Tabi ki aracalar. Son model uygun araçların olması da zorlu olan taşınma süreçlerini en kolay hale dönüştürmektedir. Bizler firma olarak uzun yıllardır sektör içinde varlığını sürdüren lider durumunda bir firmayız. Her nakliyat işlerinizde bizleri tercih etmeniz halinde işin sonunda yüzünüzde oluşan bir tebessümle vedalaşmaktayız. İş ortaklığımız boyunca sorun çıkmaması adına işe başlamadan önce her tür önlem tarafımızca alınmaktadır.
Özellikle son dönemlerin en fazla aldığımız işlerden biri olan ses ve ışık taşımacılığı ses ışık sistemi taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyetimiz üste seviyededir. Buradaki amacımız hassas ve ağır olan ses sistemi ekipmanlarının zarar görmeden istenilen alana taşınması ve kurulmasıdır. Özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Ses sisteminin zarar görmesinin önüne geçilecek özel kutular ve sandıklar tercih edilmektedir. Paketleme hizmeti tarafımızca yapılmakta ve ürünlerin ulaştırılacak adrese teslim edilmesinde de paketler personelimiz tarafından açılmaktadır.

Nakliyat Firmalarının Kıyaslanması

Doğru kişilerle çalışmanız ilinizin sorunsuz olmasını sağlar her zaman. Bunun içinde firmaları birbirleriyle kıyaslayarak nasıl olduklarını anlayabilirsiniz.
Firma olarak sektör içinde her zaman farkımızı ortaya koymayı başardık. Öncelik verdiğimiz ilkeler belli. Güven, kalite, müşteri memnuniyeti. Bu üç temel prensiple çalışmaya devam ettiğimiz sürece başarılı olmamız kaçınılmaz.
Verdiğimiz hizmetlerimizden nakliyatla ilgili her tür ihtiyaca cevap sunabiliyoruz. İş ortağı olarak bizi seçmeniz halinde her taşımacılık işlerinizde yanınızda daima bizi bulabileceğinizden emin olmaktasınız.
Verdiğimiz hizmet kalitesinin yanında uygun fiyat politikamızın olması da müşteri portföyümüzü her zaman arttırmaktadır. Bu özelliklerimizle rakip firmaların arasından sıyrılmayı başarmakta ve adımızı her zaman duyurmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerin başında evden eve nakliyat gelmekte. Taşınma sürecinde özellikle bayanların işleri zordur. Eşyaların her birinin toplanması paketlenmesi zaman alan yorucu illedir.
Bizlerle çalışmanız halinde tek yapmanız gereken özel eşyalarınızı toplamaktır. Kalan her detay bizim işimiz. Deneyimli personelimiz taşınma öncesi gelerek bir ön çalıma yapmaktadır. Yapılan bu uygulama her hizmet içinde geçerlidir. Ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, organizasyon işlerinde ses ışık sistemi organizasyon taşıma hizmetleri de dahil olmak üzere her birinde ön çalışma yapılır. Önce taşınacak eşya kontrol edilir. Ağırlığı, büyüklüğü, sayısı. Eşyanın durumuna göre araç belirlenir. Paketleme işleminde kullanılması gereken uygun ambalajlar seçilir. Ve nakliyatı gerçekleştirecek olan personel sayısı ayarlanır.
Ses ışık sistemi taşıma İstanbul bölgesi dışında da sıklıkla gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Ön çalışma sonrasında ses sistemi malzemelerinin taşınması için özellikle kapalı saç kasa araçlarımızı tercih etmekteyiz. Sarsıntı önceliğimi körüklü araçlarla malzemelerin sıfır hasarla ulaştırılması sağlanmaktır.

Evden Eve Nakliyat

Verilen hizmetleri içinde birinci sırada yer alır. Herkes hayatından en az bir defa taşınma eylemini gerçekleştirmiştir ya da gerçekleştirecektir. Bir de bazı meslek grupları var ki sürekli yer değiştirme eylemine maruz kalırlar. Onlar için taşınmak eziyete dönüşmektedir. Bizlerle iş ortaklığı yapan bu meslek grubu müşterilerimiz için taşınma keyif haline dönüşmektedir. Özel eşyalarını toplayan müşterilimiz taşınma sırasında kahvelerini içerek eşyalarının güvenli şekilde paketlenmesini ve taşınmasını izlerler.

Ofis Taşımacılığı

İş yeri taşınması da aynı şekilde evden eve nakliyat hizmeti gibidir. A’dan Z’ye nakliyatla ilgili her detay tarafımızca gerçekleştirilir. Bizimle anlaşma yapan firma yetkilileri sadece iş yerine ait özel dosyaları paketleme işlemini yüklenirler. Geri kalan her eşya ve ofis malzemelisi tarafımızca paketlenir ve taşınır. Demonte edilir ve sonrasında monte edilerek teslim edilir.
Depolama
Acarsoy nakliyat olarak fazla eşyaların depolanması konusunda da hizmetler sunuyoruz. Ev ya da ofis eşyaları ve malzemeleri fark etmeksizin her türlü fazla eşyanın saklanması ve korunması için yeterli büyüklükte alanlar ayrılmaktadır. Depo işlemlerinde gerekli süre belirlenir. Ve bu süre zarfında depoya eşya ekleme ya da depodan eşya çıkarma işlemi yapılmaktadır

Fuar Taşımacılığı

Firmamız tarafından verilen hizmet alanı içindedir fuar taşımacılığı. Firmaya ait olan malzemelerin taşınmasına yönelik sunulan bir hizmetedir. Diğer nakliyat işlerimizde olduğu gibi ön çalışmada yapılmaksızın işle başlanmaz.

Son Model Araçlarımız

Ses ve ışık taşımacılığı organizasyon işlerimiz içinde yer alan önem verdiğimiz bir diğer taşımacılık hizmetidir. Burada önemli olan aracın doğru seçilmesidir. Ses sistemleri hassas malzemeler olup onların doğru paketlenmesi de gerekir. Çoğu zaman çelik sandıklar içinde malzemeler taşınmaktadır. Araç seçiminde de ses sisteminin zarar görmesinin önüne geçilecek çelik kapalı kasa kamyonlar tercih edilmektedir. Ses sistemleri büyük mazimeler olduğu için büyük araç kullanımı doğru olur.

Organizasyon Hizmetlerimiz

Ses ışık sistemi organizasyon taşıma konser, defile, fuar, parti gibi farklı organizasyon işlerinde sıklıkla tercih edilen bir hizmet çeşididir son dönemlerde üniversiteler dahil olmak üzere pek çok kurum tarafından yapılan özel organizasyon işlerinin artmasıyla bu alanda verdiğimiz hizmetlerin sayısı da artmaktadır. Ses sistem tazelemelerinin sökülüp paketlenmesi ve kurulmasıyla başlayan işimiz araca yüklenmesi, organizasyon yerine gidilmesi ve orada tüm malzemelerin kurulmasıyla son bulur. Kısa süreli organizasyonlarda araç orada bekler ve bitiminde tekrar geri taşıma işlemi başlar.
Araç seçimlerinde firma olarak minibüs, kamyonet, kamyon, tır ve sahne olabilen tır seçenekleriyle müşterilerin her talebini karşılamaktayız.

Ses Işık Sistemi Taşımacılık

Ses ışık sistemi taşıma hizmeti şehir içi olabildiği gibi şehir dışında olmaktadır. Sıklıkla ses ışık sistemi taşıma İstanbul iline yapılmaktadır. Organizasyonların çoğunun bu ilde olması bu alanda hizmet sayısını da arttırmaktadır. Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Organizasyonun nerede olduğuna bakılmaksızın taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Nelere Dikkat Edilmeli

Ses ışık sistemleri taşıma işleminde dikkat edilmesi gereken ses sitemlerinin malzemelerinin hassa olduğu ve kolay kırlık ya da zarar görün özellikte olduklarıdır. Burada malzemelerin paketlenmesinde doğru ambalajın seçilmesi gerekir. Özel koliler ya da sandıklar sıklıkla tercih ettiğimiz malzemelerdir. Ayrıca araç seçimi de ön planda olmalıdır. Ağır malzemeler olduğu unutulmadan en uygun aracın seçilmesi sorunsuz bir teslim için önemlidir.

Ses Işık Sistem Taşımacılığı Fiyatlandırma

Ses ışık sistemleri taşıma fiyatlandırması birkaç detaya bağlıdır. Öncelikle taşınacak olan malzeme kontrol edilir. Malzemenin taşınması için tercih edilecek malzeme, personel sayısı ve araç belirlendikten sonra taşıma yeri öğrenilir. Tüm bu kriterlerin sonunda firma olarak müşterimize fiyat belirlemesi yapmaktayız.

Ses Işık Sistem Taşımacılığı Araç Seçimi

Ses Işık Sistemi Taşıma İstanbul içi taşımacılık için sıklıkla kamyon ya da kamyonet tercih edilmektedir. Büyük organizasyonlar için ses sistemi malzemeleri artmaktadır. Bu durumlarda da tırlar devreye girer. Şehir dışı durumunda da malzemenin sayısına ve boyutların uygun ara seçimi yapılır.

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Ses ışık sistemi organizasyon taşıma işlerinizi gerçekleştirmek istediğiniz durumlarda web sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Acarsoy nakliyat olarak her konuda olduğu gibi organizasyon nakliyat işlemlerinde de kalite ve güven konusunda ödün vermeden çalışıyoruz. Ses ışık sistemleri taşıma işlemlerinizde güvenilir ve kaliteli bir firma arayışına girdiğiniz zaman adres belli. Acarsoy nakliyat olarak dilerseniz mail adresimiz, dilerseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirisiniz.
0532 477 88 59
0532 477 88 59