0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Stand Taşıma

 
Reklam hizmetlerinin standlar ile desteklendiği açık durumda. Bu alanda çalışma gösteren firmalar stand taşıma hizmetlerimizden faydalanabilir. Acarsoy Nakliyat olarak son derece titiz bir şekilde stand lojistik hizmetlerine yer vermekteyiz. Bu anlamda dikkate aldığımız hususları sıralamak gerekirse:
 
•   Başta standların son derece güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılması sağlanır.
•   Ürünlerin en temin haliyle nakliye edilmesi söz konusudur.
•   Herhangi bir hasarın gerçekleşmemesine özen gösterilir.
 
Hatta hasarlara karşılık sigorta güvencemiz de mevcut durumda. Tüm bu hizmetler anlaşmalar dahilinde verilir. Firmamıza danışan müşterilerimiz, hizmetleri ve sigortaları anında değerlendirebilir. Neticesinde anlaşmanın sağlanması ve teslim günlerinin belirlenmesi esas alınır. Yani planlı ve programlı olacak şekilde lojistik hizmetlerimizden faydalanmanız sağlanır.
 

Stand Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

 
Stand taşıma firması olarak en başta hizmetlerimizden söz etmek gerekir. Örneğin yukarıda da belirttiğimiz üzere güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımın gerçekleşmesine özen göstermekteyiz. Bu anlamda standlar incelenir ve taşıma şekline karar verilir. Şekle göre farklı işlemlere başvurulur. Mesela lokal ile global gümrükleme açısından farklı işlemler devreye girebilir.
 
Sevk belgeleri bizzat firmamız tarafından hazırlanır. Müşterilerimiz bu alanda çalışma göstermek zorunda değil. Aynı zamanda adresten alınan ürünler, son derece sağlam paketler dahilinde taşınır. Gerekirse montaj gibi ekstra işlemlere de yer verilir. Stand taşıma dışında ki hizmetler de uzman personelimiz tarafından ele alınır.
 

Stand - Fuar Taşımacılığının Özellikleri

 
Stand fuar taşımacılık hizmetleri müşterilerin bütçelerine ve isteklerine uygun bir halde verilir. Başta da taşımacılık için zaman göz önünde bulundurulur. Zamana dayalı bir lojistik hizmeti olduğu için yine müşterilerin taleplerine göre harekete geçilmektedir. Bunun haricinde:
 
•   Olası hatalara karşılık sigorta imkanları devreye girecektir.
•   Tanıtımın etkili olması adına danışmanlıklardan faydalanmanız mümkün.
•   Müşterilere uygun bir şekilde planlamaya yer verilir.
 
Koordineli olacak şekilde çalışmalara yön verilir. Temelde stand fuar taşımacılık için bu detaylar dikkate alınır. Zaman, sigorta ve tanıtım riskleri göz önünde bulundurulur. Kısacası müşterinin zarar etmesini engelleyen her türlü durum değerlendirilir. Bu durumların önüne geçilir ve lojistik hizmetlerimizden faydalanmanız sağlanır.
 

Stand Taşıma Çeşitleri Nelerdir?

 
Stand fuar taşımacılık adı altında çeşitliliğe önem vermekteyiz. Yani ülke içinden ziyade uluslararası olacak şekilde de hizmet sunuyoruz. Bu nedenle gümrükleme ve belge prosedürlerine bakmaktayız. Acarsoy Nakliyat olarak müşterilerin tüm yüklerini omuzlarından almaktayız. Neticesinde işlemlerin çeşitlilik ile gerçekleşmesi sağlanır. Örnek vermek gerekirse:
 
-Taşıma: Taşıma sırasında çeşitli yollar göz önünde bulundurulur. Bu aşamada teslimin gerçekleşeceği alan dikkate alınır ve kara yolu tercih edilebilir. Hava ve deniz yolları da mevcut durumda. Demiryolu ve çoklu taşıma çeşitleri de kimi zaman devreye girer. Firmamız ürünlere göre bu yollar arasından seçimini yapar.
 
-Paketleme: Çeşitlilik paketleme sırasında da devreye girmektedir. Mesela depolama öncesinden ürün özelliklerine göre ambalaja geçilir. Ambalaj ve paketleme sırasında en kaliteli malzemeler temin edilir. İsteğe göre son olarak etiketlemeye de yer verilir. Bu adımlar neticesinde taşımacılık gerçekleşir ve ürünlerin zarar görmesi engellenir.
 

Yurtdışı Stand Lojistik Hizmetleri

 
Yukarıda da belirttiğimiz üzere stand nakliyatı uluslararası olacak şekilde de gerçekleşmektedir. Bunun için çeşitli talimatlara yer verilir. Örneğin gümrükleme bunlardan sadece bir tanesidir. Geçici ya da kati olacak şekilde giriş - çıkış gümrükleme işlemlerine yer verilir. Haricinde gümrük öncesi depolama hizmeti verilmektedir.
 
Standa teslimatı ve boş kaplar da göz önünde bulundurulur. Bunun için en uygun ekipmanlar tercih edilir. İşgücü temini üzerinden de harekete geçilir. Kısacası uluslararası taşımacılık için pek çok durum dikkate alınıyor. Hepsi de danışmanlıklar ve uzman personelimiz dahilinde ele alınır. Bu durum müşterilerin zaman kaybetmeden ve çok fazla zaman kaybetmeden hizmet almalarını desteklemektedir.
 

Fuar Stand Prosedürleri Nelerdir?

 
Stand nakliyatı öncesinde ve sonrasında olacak şekilde prosedürler devreye giriyor. Örneğin öncesinde gerekli reklam izinlerinin alınması önemlidir. Taşımacılık adına firmamız tarafından belgeler hazırlanır ve harekete geçilir. Mesela gümrük firmamızın ele aldığı konulardan bir tanesidir. Bunun gibi nakliyat sonrasında devreye giren diğer prosedürlerde de söz etmek gerekirse:
 
•   Stand nakliyesinden sonra teşvik aşamalarına yer verilir.
•   Değerlendirme prosedürleri de göz önünde bulundurulur.
 
Stand neticesinde ürün teşvikinin daha fazla olacağı açık durumda. Teşvikin artış göstermesi adına taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmanız en doğrusu olacaktır. Üstelik tüm bu hizmetler müşterilerin bütçelerine uygun bir şekilde tasarlanır ve anlaşma sağlanır. Anlaşma üzerinden hizmet almanız söz konusudur.
 

Stand Taşıma Alanları

 
Stand nakliyatı için müşterilerimizin belirttiği adresler incelenir. Çünkü standların uygun bir şekilde taşınması ve dizilimi önemlidir. Bu aşamada devreye giren personelimiz en etkili şekilde planlamalara yer verir. Taşıma alanlarının incelenmesi halinde hava ya da kara yolu şeklinde tercihlere geçilir. Bir de taşımacılık için araçlar dikkate alınır.
 
Sonuç olarak direk fuar alanına standların taşınması söz konusudur. İsteyenler fuar alanında herhangi bir nokta da belirleyebilir. Direk bu nokta üzerine de nakliyenin gerçekleşmesine özen gösterilir. Kısacası tamamen müşterilerimizin talepleri dikkate alınır. Bir de standın uygun olduğu noktalar firmamızın uzman personelleri tarafından da ifade edilmektedir. Neticesinde tercih tamamen sizlere bırakılır.
 

Fuar - Stand Taşımacılığında Sigorta

 
Stand organizasyon taşıma esnasında kullanılan tüm malzemeler üst kalitedir. Örneğin paketleme sırasında kullanılan kullanılan malzemeler sayesinde ürünlerin zarar görmesi mümkün olmaz. Bu konuda tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Mesela olası hasarlara ilişkin sigortaların temin edilmesi söz konusudur. Şöyle ki:
 
•   Taşıma sırasında ki vurma ya da çarpma neticesinde ürünler hasar görebilir.
•   Fiziki hasarlar ekspertiz tarafından incelemeye alınır.
•   İncelemelerin arkasından sigorta bedelleri ödenir.
 
Acarsoy Nakliyat olarak sigorta hizmetlerimiz aktif durumda. Stand organizasyon taşıma sırasında meydana gelen tüm hasarlar için önlemler alınmıştır. Bu önlemleri göz önünde bulunduranlar da anlaşmaya geçiyor. Önceden de belirttiğimiz üzere anlaşma yaptıktan sonra hizmet alırsınız. Öyle ki anlaşma içerisinde taşıma fiyatları da yerini almaktadır.
 

Fuar Stand Lojistik Fiyatları

 
Stand organizasyon taşıma esnasında kaliteli materyallere ve son teknolojiye yer verilir. Tüm bu özenli çalışmalar için belirtilen fiyatlar da makul tutuluyor. Firmamız her bütçeye uygun olacak şekilde lojistik hizmeti sunmaktadır. En başta hizmetleri öğrenmeniz ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız desteklenir.
 
Sonuç olarak kararınızı vermeniz beklenir. Bunun için anlaşmalara yer verilir. Anlaşma üzerinden teslimat günleri de bildirilir. Yani müşterinin talep ettiği tarih ve saat içerisinde lojistik hizmetleri karşılanır. Tüm bu hizmetlerin son derece titiz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Örneğin ürünler hasar görmez ve temizlikten ödün verilmez.
 

Stand Lojistik Kontrolü Nedir?

 
Stand taşıma İstanbul firması olarak başı çekmekteyiz. Bunda müşteri memnuniyetinin son derece etkili olduğunu belirtmek gerek. Başta titiz çalışmaların sergilenmesi ve sigortalara yer verilmesi de etkili durumlar arasında. Makul fiyatlar ile kontroller de arkasından geliyor. Stand taşımacılığında kontroller şu şekildedir:
 
-Taşıma Öncesi: Başta teslim yerinin kontrollerine yer verilir. Alanın standlara uygun olup olmadığı incelenir. Standların hangi alanlara konumlandırılması gerektiğine karar verilir. Danışmanlarımız sayesinde tüm kontroller üst seviyede ve profesyonel bir şekilde gerçekleşir.
 
-Taşıma Sonrası: Kontroller stand tanışma neticesinde de gerçekleşmektedir. Yani işlemlerin tamamlanması esas alınır. Bir de alanda ki boş kaplar toplanır ve titizlikle teslimatın gerçekleşmesine özen gösterilir. Tüm bu kontrollere bağlı olarak lojistik hizmetleri son bulur. Müşterilerin istekleri doğrultusunda nakliye gerçekleşir ve kontrollere geçilir.
 

Stand Lojistikte Paketlemenin Önemi

 
Stand taşıma İstanbul firması olarak paketlemelere bir hayli önem vermekteyiz. Çünkü paketlemenin ucuz olması halinde ürünler zarar görebilir. Zararın önüne geçmek adına tüm önlemler alınmıştır. Mesela standlar ve materyaller incelemeye alınır. İncelemeler neticesinde en uygun paketlemelere karar verilir. Mesela:
 
•   Öncelikle ürünlerin ebatları ile ağırlıkları göz önünde bulundurulur.
•   Ürün hassasiyetine bağlı olarak paketlemelere geçilir.
•   Paket ve ambalaj sırasında kaliteli malzemeler temin edilir.
 
Bu sayede ürünlerin hasar görmeden teslimine yer verilir. Önceden de belirttiğimiz üzere teslim sırasında ki olası hasarlar için sigorta güvenliği mevcut durumda. Sigortalar ile hasar gören ürünlerin ödemesi yapılacaktır. Tüm bu detaylara yer veren firmamız, müşteri memnuniyeti ile başı çekmektedir. Yani lojistik hizmeti için tercih edilen firmalar arasındayız.
 

Stand Taşımacılıkta Araçlar Nelerdir?

 
Taşınacak olan ürünlere göre ayrı araçlara başvurulur. Stand taşıma İstanbul firması olarak tüm ürünlere uygun araçlarımız mevcut durumda. Mesela kamyon ya da kamyonet temin edilir. Ağır ve geniş ebatlara sahip olan ürünler için de tırlara başvurulur. Başta ürünler incelenir ve hangi araçların temin edilmesi gerektiğine karar verilir.
 
Araçlarımız ürünleri son derece titizlikle ve güvenle taşıyacaktır. Nitekim standların kirlenmesi ya da hasar görmesi reklam adına sorun teşkil eder. Tüm bu sorunların giderilmesi adına sigortalara yer verilmiştir. Bir de en uygun paketleme, depolama ve etiketleme işlemleri neticesinde avantajlı olacağınızı belirtmek gerek.
 

Stand Taşıma ve Kurulum Hizmetleri

 
Sadece nakliyeye yönelik hizmet verilmiyor. Bunun haricinde montaj ile demontaj hizmetlerimiz de devreye girecektir. İhtiyaca bağlı olarak montaj işlemlerine geçilir. Yine bu alanda uzman olan personelimiz sayesinde işiniz kısa sürecektir. Yani son derece hızlı bir şekilde ve titizlikle montaja yer verilir. Böylece:
 
•   Standların ilgili alana konumlandırılması sağlanır.
•   Son derece sağlam bir şekilde stand yerleştirme işlemleri gerçekleşir.
 
Sonuç olarak profesyonel çözümler ile işiniz uzun sürmez. Üstelik tüm bu çözümler için son derece makul ücretler talep edilir. Firmamız, son teknolojisi ve uzmanlıkları ile adından söz ettirmektedir. Bir de tüm bu hizmetlerin cep yakmayan fiyatlar dahilinde sergilenmesine özen gösterilir.
 

Stand Taşıma Ücreti Nasıl Belirlenir?

 
Acarsoy Nakliyat olarak lojistik ücretlendirmelerini minimum seviyede tutmaktayız. Bu duruma etki eden bir kaç unsurdan söz etmek gerek. Mesela kullanılan malzemelerden kaynaklı olarak farklı ücretlendirmelere yer verilir. Paketleme, etiketleme ya da taşıma sırasında farklı materyaller temin edilebilir. Ve de bu durum fiyatları değiştirir.
 
Fiyatlar personel sayısına göre de değişmektedir. Aynı zamanda temin edilmesi gereken araç miktarı ve ürünlerin sayısı da göz önünde bulundurulur. Gerekirse ekstra işlemlere ve malzemelere de yer verilir. Mesela montaj işlemlerine sık sık başvurulur. Tüm bu unsurlar da fiyatların değişmesine etki eder. Müşterimiz en başta fiyatları öğrenir. Nitekim planlama ve fiyatlandırma anlaşma üzerinden ifade edilir. Çift taraflı olan anlaşmalar dahilinde de hizmet verilir. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59