0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Tıbbi Cihaz Taşıma

Tıbbi cihazlar teşhis ve tedavi alanında kullanılmakta halk sağlığının nitelikli hale getirilmesi için büyük önem arz etmektedir. Bu cihazların merkezler arası taşınması ya da genel olarak yurtdışından getirilmesi süreçleri içerisinde alanında uzman ve tecrübeli yapısı ile dikkat çeken ekipler ile iş birliği kurmalısınız.
Tıbbi cihaz taşıma işlemlerinin diğer taşımacılık işlemlerinden çok daha özenli bir biçimde tamamlanması gerekmektedir. En kısa süre içerisinde cihazlara zarar verilmeden ilgili birimlere gönderilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Acarsoy olarak gerekli olan tıbbi materyallerin sizin tarafınızdan belirlenen ana değişkenlere göre koruma altına alınmasına büyük önem vermektedir. Bu alanda uluslararası prosedürlere ve değişkenlere uygun bir biçimde taşıma adımının tamamlanması firmamızın en temel önceliğidir.

Tıbbi Cihazların Taşınmasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tıbbi cihaz taşımacılığı kapsamında firmamızın temel olarak dikkate aldığı alanların başında şunlar gelmektedir;
♦  Cihazların teknik aksamlarının sarsılmadan ve tek bir hasar ile dahi karşılaşmadan taşıma adımının tamamlanması gerekmektedir. Kısa süre içerisinde en hızlı ve güvenli paketleme aşaması ile sürecin tamamlanması için sadece alanında uzman olan ekibimiz ile iş birliği yapıyoruz.
♦  Tıbbi cihazların bazılarının direkt olarak insan gücü olmadan lift ile kaldırılması gerekmektedir. Bu gibi cihazların nakledilme sürecinde de gerekli olan tüm önlemler alınmış ve teknik aksamlar hazırlanmıştır. Lift ile kaldırma işlemleri sırasında insan gücünden doğacak olan sorunların giderilmesi ve hızın en yüksek dereceye çıkarılması için uygun alt yapı oluşturulmuştur.
♦  Tıbbi cihazın hangi alana yerleştirilmesi gerektiği ile alakalı tüm bilgileri firmamıza bildirmelisiniz. Bu şekilde sadece mekana bırakılması değil tıbbi cihazın kullanacağı alana monte edilmesi konusunda da hizmet sunmaktayız.
Tıbbi cihaz taşıma arabası temin işlemleri gibi tüm detaylarda sorunsuz bir biçimde sürecin şekillenmesini sağlıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun bir taşıma adımının gerçekleştirilmesi için tüm kriterleri yerine getirdik!

Hassas İşçilik!

Tıbbi cihaz taşıma aracı kapsamında gerçekleştirilen tüm adımların direkt olarak nitelikli bir ekip tarafından işleme alınacağı belirtilmelidir. Bu alanda tek bir hasar dahi meydana getirmeden cihazların teslim alınmış olan hali ile istenen alana bırakılması için uygun alt yapı sağlanmıştır. En kısa süre içerisinde ekibimizin temsilcileri ile iletişime geçerek süreci şekillendirebilirsiniz.
Hassas bir işçilik ve son teknoloji cihazlar ile gerekli olan taşıma adımının tamamlanması için uygun alt yapı şekillendirilmiştir. Özellikle tıbbi cihazların taşınması konusunda hız ve temkinli duruşun aynı anda sunulması gerekmektedir. Belirtilen sürede hasarsız teslimat konusunda büyük bir memnuniyet seviyesine sahip olduğumuz da görülmektedir. Dilerseniz siz de bu konuda hizmet aldıktan sonra firmamız ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Zamanında Teslimat!

Tıbbi cihaz taşıyan firma seçenekleri kapsamında zamanında teslimat alanında bizim firmamız kadar hassas bir yapıya sahip olan girişim sayısı oldukça düşüktür. Siz de en kısa süre içerisinde zamanında teslimat yapan ve gönderim konusunda ürünlerin genel yapısı ile alakalı hasarın sıfıra indirilerek teslim edilmesini sağlayan bir duruş kazanabilirsiniz.
Bu alanda ürünlerin teslim alınmasının sonrasında gönderilecek olan mesafe, iklim ve tüm yol koşullarının göz önünde bulundurularak sürecin tamamlanması gerekmektedir. Kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Tüm değişkenlerin göz önünde bulundurulmasından sonra size teslim edileceği zaman aralığı bildirilecektir. Bu bildirilen zaman aralığının dışına çıkılması kesinlikle söz konusu değildir.

Randevu Alarak Taşıma İşlemleri Alanında Hizmet İstemelisiniz!

Tıbbi cihaz taşıma İstanbul kategorisinde en yoğun çizgiye sahip olan ve bu yoğunluk kapsamında dahi kullanıcılarının memnuniyet seviyesinin en yüksek dereceye çıkması için büyük çaba sarf eden firmamız göz dolduruyor! Siz de firmamızdan hizmet almak adına öncelikli olarak randevu almalısınız. Özellikle sürecin bazı dönemlerinde oldukça büyük bir talep söz konusu olduğu için size anında hizmet verilemeyebiliri. Bu tür aksaklıklar ile karşılaşmamak için gerekli olan randevu alma işlemlerini anlık olarak tamamlamak sizin için daha nitelikli olacaktır.
Tıbbi cihaz taşıma işlemleri kapsamında zamanlama diğer taşınan yüklere göre daha önemlidir. Sağlık kurumlarının sipariş etmiş olduğu bu hassas cihazların muhakkak belirtilen tarihte teslim edilmesi gerekir. Tam da bu sebeple iletişime geçmeli ve kurumumuzun hangi zaman aralığında en nitelikli şekilde hizmet sunacağı ile alakalı bilgi almalısınız.

Uygun Fiyat Nitelikli Hizmet!

Tıbbi cihaz taşımacılığı kapsamında hem bu derece nitelikli hizmet sunan hem de oldukça uygun bir fiyat aralığı arz eden firmamızın yeri oldukça farklıdır. Hem bütçe dostu bir tutum belirlenmekte hem de en yüksek kalitede hizmet almanız için uygun bir yapı oluşturulmaktadır. Siz de kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek adına en doğru yerde bulunuyorsunuz. Peki ödemeniz gereken ücret hangi değişkenlere göre belirlenmektedir?
♦  Taşınacak olan yükün ağırlığı
♦  Taşınacak yükün boyutu
♦  Taşınacak olan mesafe
♦  Dönem yoğunluğu
♦  Mevcut kampanyalar
Tıbbi cihaz taşıma arabası ile alakalı herhangi bir ek hizmet talebinizi olursa bunun ile alakalı olarak ödemeniz gereken miktarın ayrıca sisteme ekleneceğinin de belirtilmesi gerekmektedir.
Tıbbi cihaz taşıma aracı kapsamında bazı dönemlerde kampanyalar oluşturmaktayız. Tam da bu nedenle kampanyaları dönemlerde hizmet kalitesi aynı şekilde kalacaktır fakat ödemeniz gereken tutarın çok daha sorunsuz olacağı ile alakalı da bilgi verilmektedir. Özellikle kış aylarında kampanyalarımızın bir kademe daha artış gösterdiği de fark edilmektedir. Bu kampanyalar hakkında firmamız ile iletişime geçerek sorunsuz bir biçimde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık Fırsatı

Tıbbi cihaz taşıyan firma hizmetlerine bakıldığı zaman en sevilen hizmetlerimizin başında kesinlikle sigortalı taşımacılık gelmektedir. Bu alanda herhangi bir haksızlık meydana gelmemesi için teslim alınan cihazların mevcut durumları rapor edilmektedir. Bunun akabinde teslim sürecinin sonrasında hasar fark edildiği iddia edilirse bu hasarın firmaya teslim aşamasının öncesinde olup olmadığı kontrol edilir.
Her iki tarafın da haklarının muhafaza edilmesi için gerekli olan tüm önlemler alınmaktadır. Taşımacılık hizmeti alan tarafın hasar olduğunu belirtmesi durumunda eksperimizin bu alanda hukuki prosedürlere ve sigorta gereklerine uygun olarak gerekli olan tüm incelemeleri tamamlayacağının da ayrıca dikkate alınması gerekmektedir. Siz de kısa sürede yüksek verimlilik elde etmek isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Cihazlarda meydana gelen en ufsak bir sorunun dahi direkt olarak firmamızın sigorta sistemi tarafından karşılanacağı da dile getirilmelidir.

Uzun Mesafe Taşımacılığı Tehlikeli Midir?

Tıbbi cihaz taşıma İstanbul içinde değil aynı zamanda talep ettiğiniz tüm illere sağlanmaktadır. Siz de en kısa süre içerisinde yetkililerimiz ile iletişime geçerek uzun mesafe taşımacılığımızın detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.
♦  Uzun mesafe taşımacılığında taşınacak olan mesafe aralığına göre ödenmesi gereken ücret bağlamında değişim meydana gelecektir.
♦  İstenilen zaman aralığında ürünlerin tarafınıza iletilmesi ve teslimat aşamasında herhangi bir sorun yaşanmasının tam manası ile önüne geçilmesi için de gerekli olan tüm tedbirler alınmıştır.
♦  Ürünlerin uzun yol koşullarına rağmen sorunsuz bir biçimde tek bir hasar dahi almadan istenen yere gönderilmesi için konusunda yetkin bir kadro oluşturulmuştur.
♦  Uzun yol koşullarına dayanıklılık ile alakalı sorun yaşanmaması için firmamızdan ek olarak paketleme hizmeti almanız da tavsiye edilmektedir. Bu şekilde teslim edilen hassas cihazlarda yol koşullarına dayanıklılık kat sayısı direkt olarak artış gösterecektir.
Bu detaylara bakıldığı zaman sürecin ne derece müşteri dostu bir biçimde ve memnuniyet odaklı tasarlandığını görebilirisiniz. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz.

Profesyonel Ekibimiz Dikkat Çekiyor!

Tıbbi cihaz taşıma kapsamında hizmet veren ekip üyelerimize bakıldığı zaman ne derece uzman bir duruşun sergilendiği net bir biçimde görülmektedir. En kısa süre içerisinde tüm hassas cihazların nakledilmesinden kurulum aşamasına hazır hale getirilmesine kadar her alanda hizmet verilmektedir.
Bu alanda özel olarak eğitim alan ve tecrübesi ile de göz kamaştıran bir ekip tasarlanmıştır. Siz de telefon ya da e-mail üzerinden ekibimiz ile iletişime geçerek tüm bu detaylar ile alakalı kurumsal manada gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Bu derece profesyonel bir kadro ile çalışmamızın süreç içerisinde meydana gelecek olan aksaklıkları minimum seviyeye düşürdüğü de fark edilmektedir.
Ekibimizin taşıma işlemleri ile alakalı insani kusurlarının minimum seviyeye indirilmesi için olabildiğince mekanize ve teknolojik bir alt yapı oluşturulmuştur. Bu şekilde kişilerin inisiyatifine bağlı kalmadan daha nesnel ve sorunsuz bir biçimde hizmet alma aşamasının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

Lojistik Alanında Tüm Gelişmeler Takip Ediliyor!

Ülkemizde fark yaratan ve göz dolduran bir hizmet kalitesinin benimsenmesi için lojistik alanında global manada meydana gelen tüm gelişmelerin anlık şekilde takip edildiği bilinmelidir. Bu alanda düzenlenen fuarlardan sempozyumlara kadar gerekli olan katılımı göstermekteyiz. Lojistik alanında ülkemize bir yenilik geldiği zaman bunun temel öncülerinden birinin kesinlikle Acarsoy firması olacağından emin olabilirsiniz.
Teknik gelişmeleri takip etmek hizmet kalitesini en yüksek dereceye çıkaran hususlar arasındadır. Hata oranının minimum seviyeye indiği bir yaklaşımın ve hizmet kalitesinin belirlenmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Genel manada teknoloji ile alakalı firmamızın uyguladığı politika ile alakalı fikirleriniz olursa bunu firmamıza bildirmeyi de ihmal etmemelisiniz. Sizin tarafınızdan yapılacak olan tüm uyarılar ve yorumlar anlık olarak dikkate alınır.

Asansörlü Yükleme Araçlarının Kullanımı

Tıbbi cihaz taşımacılığı kapsamında asansör kullanımı sıklıkla rastlanan seçenekler arasında bulunmaktadır. En kısa sürede yüksek katlara cihazların hasar almadan taşınması için uygun alt yapı asansörler ile sağlanmaktadır. Siz de kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek adına firmamız ile iletişime geçerken asansörlü araç ya da direkt olarak lift talep edip etmediğinizi dikkate almalısınız.
Asansörlü yükleme araçlarının kullanımı kapsamında tam manası ile alanında uzman bir ekip yer almaktadır. Yükleme ve indirme ile alakalı tek bir sorun dahi meydana gelmeden nakliye işlemleri tamamlanacaktır. Klasik olarak nakliye süreçlerinin yanı sıra asansör hizmeti almak için ayrıca bir tarife ödemeniz gerekmektedir.
Lift Kullanılarak Taşıma İşlemlerinin Tamamlanması
Tıbbi cihaz taşıma arabası kapsamında kişilerin liftli olan seçeneklerden istifade etmesi daha nitelikli olacaktır. Cihazların araca yüklenmesi ve araçtan indirilmesi sırasında lift kullanılması verimliliği maksimum dereceye çıkartmaktadır. Bu şekilde insan gücünden doğacak olan sıkıntıların minimum seviyeye indirilmesi mümkün kılınmaktadır. En kısa sürede yüksek verimlilik elde edebilmek adına en doğru yerde bulunuyorsunuz. Acarsoy nakliyat olarak lift kullanımından asansör kullanımına kadar her noktada kişilerin elde edecekleri hizmet kalitesini yükselten teknolojik adımlar atmayı prensip olarak kabul etmiş durumdayız.

Düzenli Cihaz Kontrolü Kapsamında Firmamızdan Yardım Alın

Tıbbi cihaz taşıma aracı ile iş birliği kurarken bu alanda periyodik olarak cihazların kontrol edilmesi ve denetlenmesi gerekiyorsa önceden randevu oluşturabilirsiniz. En kısa süre içerisinde randevunuzu önceden oluşturarak elde edeceğiniz verimliliği bu şekilde en yüksek dereceye çıkarma imkanını yakalayacaksınız. Kısa sürede yüksek verimlilik sunmak adına önceden randevu almak ve teslimat saatine kadar belirlemek elde edilecek olan verimliliği en yüksek dereceye çıkaracaktır.
Özellikle teknolojik cihazların senelik olarak muayeneleri bulunmaktadır. Bu senelik muayenelere götürülürken firmamız ile iş birliği kurmak sizin için daha verimli olacaktır. Tıbbi cihazların senelik muayenelerinden teslimatlarına kadar her noktada gerekli olan tüm önlemler alınarak taşıma aşamamızın tamamlandığı da dile getirilmesi gereken detaylardandır. Firmamızdan bu alanda daha öncesinde hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz.

Parsiyel Yük Hesaplama İşlemleri

Parsiyel yük hesaplama işlemleri ile alakalı olarak aklınıza takılan herhangi bir sorun olursa şu detayları göz önünde bulundurmalısınız;
♦  En
♦  Boy
♦  Yükseklik
♦  Adet
En kısa süre içerisinde piyasanın oldukça altında ve kalite olarak rakipsiz olan bu seçeneklerden sorunsuz bir biçimde istifade edebilirsiniz. Kampanyalı dönemlerimizde inceleme yapıldığı zaman özellikle fiyat skalamızın oldukça uygun seviyede yer aldığını da net olarak göreceksiniz.

Paketleme Konusunda Sorumluluk Almayın

Paketleme işlemleri sırasında ekibimizin kesinlikle sorunsuz ve hasarı tam manası ile engelleyen bir yapısının bulunması gerekmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde paketleme konusunda da firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bireysel olarak kendinizin yapmış olduğu paketlemelerin kesinlikle garanti kapsamında olmadığı ve bu sıkıntıdan kaynaklanan sorunların sorumluluğunun firmamız tarafından üstlenilmeyeceğinin de altı çizilmelidir. Hızlı ve güvenli bir biçimde paketleme aşaması da dahil olmak üzere süreci tamamlayabilmek için en doğru noktada yer alıyorsunuz.
Özellikle elektronik cihazların paketlenme aşamasında daha hassas bir sistem oluşturulması için özel bir alt yapı sergilenmektedir. Siz de elektronik cihazlar ile alakalı olarak tüm detayların şekillendirilmesi için en doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu alanda senelerdir şekillendirmiş olduğumuz bir tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Tecrübenin nitelikli duruşundan siz de sorunsuz şekilde istifade edeceksiniz.

Garantili Taşıma Süreci

Tıbbi cihaz taşıyan firma seçenekleri arasından tercihte bulunurken kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken husus garantili ve sigortalı bir yaklaşım benimsenmesidir. Bu noktada tıbbi cihazlara tek bir zarar gelmesi durumunda bu zararın karşılanacağı ile alakalı tarafınıza gerekli ödeme yapılacaktır. Tabi ki bu durumun sadece söz ile bildirilmesi ve temin edilmesi yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda garantili taşıma konusunda her iki tarafın da haklarının korunmasını sağlayacak bir sözleşme oluşturulacaktır. Direkt olarak kendi istekleriniz ve talepleriniz ile alakalı maddeler eklemek isterseniz bunun için de yetkililerimizi ile görüşebilirsiniz.

Firmamızın Sunduğu Hizmet Hakkında Fikirlerinizi Sunun

Tıbbi cihaz taşıma İstanbul kategorisinde hizmet veren firmalar arasında oldukça nitelikli biri biçimde hizmet verdiğimizi fark edilmektedir. Bu alanda hizmetimizin nitelik kazanmasına en net şekilde imkan sunan hususların başında kesinlikle müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gelmektedir.
Müşteri memnuniyetine verilen önem aracılığı ile firmamızda revizyonlar da yapılmaktadır. Yorum ve şikayetlerinizi bildirirseniz bu alanda yapılacak olan revizyonlarda sizin görüşlerinizin de anlık olarak dikkate alınacağını bilmelisiniz. Dilerseniz mail üzerinden dilerseniz de telefon numarası aracılığı ile fikirlerinizi beyan edebilirsiniz. Piyasada müşterilerin memnuniyeti konusunda bu derece hassas bir yaklaşım gösteren firma sayısının oldukça düşük olduğu da dikkate değer bir detaydır. 
0532 477 88 59
0532 477 88 59