0532 477 88 59
info@acarsoyxp.com

Tıbbi CihazTaşımacılık

  

 Kaliteli ve güvenli nakliye hizmetleri için liftli araçlar temin ediliyor. Çünkü liftli araçlar periyodik bakımlar eşliğinde son derece güvenilir hale gelmiştir. Bir de son teknolojinin kullanılması taşımanın kaliteli hale gelmesini sağlamıştır. Firmamız liftli taşıma alanında uzman hale gelmiştir. Gerek kadromuz gerekse kullandığımız araçlar ile her türlü ihtiyaca hizmet vermekteyiz. Örneğin:

·        Ağır yükler insan gücüne gerek kalmadan taşınabiliyor.

·        Taşıma sırasında tüm güvenlik önlemleri alınıyor.

·        Sigortalı olacak şekilde nakliye hizmetlerimizden faydalanmanız sağlanmıştır.

Üstelik tüm bu imkanlardan makul fiyatlar eşliğinde faydalanmanız mümkün. Özellikle de vinç gibi ekstra araçlara gerek duyulmadığı için işiniz kısa sürecektir. Yani hızlı bir şekilde yükleme gerçekleşir ve işlemler makul fiyatlarla tamamlanır. Pek çok avantaja sahip olan liftli taşıma, çoğu yükün nakliyesinde kullanılmaya uygundur.

Liftli Taşıma Nerelerde Kullanılır?

Liftli taşıma alanları bir hayli geniş tutulmuştur. Örneğin paletli yükler için sık sık tercih ediliyor. Her türlü malzemenin liftli araçlardan taşınması sağlanır. Malzemenin ağırlığı, ebatları ve hassasiyeti dikkate alınır. Bu yolla tercih edilen araçlardan nakliyenin gerçekleşmesi söz konusudur. Haricinde:

-Cihazlar: Yine geniş ve ağır cihazlar için de liftli araçlara yer verilir. Mesela tıbbi cihaz taşımak için araçlar göz önünde bulundurulur. Tıbbi cihazlar maliyetli oldukları için hasar görmemeleri sağlanır. En ufak hasarın önüne geçmek adına liftli araçlardan taşınmanın gerçekleşmesine özen gösterilir.

0532 477 88 59
0532 477 88 59